Angelina Jolie MT
Fot. Getty Images
ZE ŚWIATA GWIAZD

O zmarłej mamie, problemach zdrowotnych i dzieciach. Poruszający wywiad Angeliny Jolie

Weronika Bruździak-Gębura 29 marca 2017 16:15
Angelina Jolie MT
Fot. Getty Images

„Po prostu cieszę się, że jestem zdrowa. Niczego innego nie muszę się bać”, powiedziała Angelina Jolie w wywiadzie dla magazynu „Hello!”. Aktorka opowiedziała też o zmarłej mamie i dzieciach.


Angelina Jolie jest jedną z najpopularniejszych amerykańskich aktorek, jednak dzisiaj znacznie rzadziej gra w filmach. W ciągu kilku ostatnich lat skupiła się na dzieciach, karierze reżyserskiej i działalności charytatywnej. Kwotę, którą zarobiła na reklamie perfum Guerlain przekazała fundacji, która pomaga dzieciom w Etiopii i Namibii. To typowe zachowanie aktorki, która regularnie przekazuje swoje wynagrodzenie z reklam na cele charytatywne.

Angelina Jolie: „Moja mama była naturalną kobietą”

Na ten projekt zdecydowała się z powodu mamy, Marcheline Bertrand, która zmarła z powodu raka jajnika w 2007 roku. Jak powiedziała Angelina Jolie, Bertrand lubiła markę Guerlain i używała jej produktów, gdy aktorka była dzieckiem. Tak wspomniała mamę:
„Była naturalną kobietą. Nie rozpieszczała się, nie malowała i nosiła tylko skromną biżuterię. Zawsze gdy chciała poczuć się jak dama, miała w zanadrzu kilka specjalnych produktów. Wśród nich był puder marki Guerlain”, powiedziała aktorka. Sama ma podobnie. „Mam szóstkę dzieci i brak czasu”, powiedziała. „Kosmetykiem, którego używam na co dzień jest korektor pod oczy”, dodała.

W wywiadzie wspomniała też swoją córkę, Zaharę. Na pytanie „Co sprawia, że czujesz się naprawdę szczęśliwa?”, powiedziała: „Dźwięk śmiechu Zahary. Należy do tych osób, które śmieją się całym ciałem. Jest otwarta i pełna radości”, powiedziała aktorka.

Polecamy też: Zapach Mon Guerlain z Angeliną Jolie w roli ambasadroki jest już dostępny w Polsce. Zobaczcie niezwykły spot reklamowy

O tym, czy boi się starości i gdzie widzi siebie za 10 lat

A co myśli o starzeniu się? Zdaniem Angelina Jolie liczy się zdrowie, nie wygląd.
„Być może przez to, że w ciągu ostatniej dekady doświadczyłam wielu problemów zdrowotnych i skupiałam się głównie na wychowywaniu dzieci, po prostu cieszę się, że jestem zdrowa, podobnie jak moje dzieci. Nie mam innych powodów do obaw. To sprawia, że życie ma sens”, powiedziała aktorka.

Gdzie widzi siebie za 10 lat? „Wyobrażam sobie, że będę spędzała czas na na podróżowaniu od kraju do kraju, odwiedzając moje dzieci, które pewnie będą mieszkały w różnych zakątkach świata. Część z nich będzie zaangażowana w moją działalność charytatywną, więc będziemy współpracować, co będzie wspaniałe. Wyobrażam sobie, że będę mniej zaangażowana w kino, a bardziej skupiona na dzieciach i mojej działalności międzynarodowej”, powiedziała aktorka.

Polecamy też: Interesy ponad konfliktem. Angelia Jolie i Brad Pitt nie rezygnują z prowadzenia wspólnej firmy

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?