angelina jolie z kim sie spotyka
Fot. ISABEL INFANTES/AFP/East News
O TYM JEST GŁOŚNO

Angelina Jolie ma nowego partnera. Kogo rozkochała w sobie gwiazd? To znany DJ!

Przystojnieszy od Brada Pitta?

Aleksandra Andrzejak 23 kwietnia 2021 13:57
angelina jolie z kim sie spotyka
Fot. ISABEL INFANTES/AFP/East News

Sprawa rozwodowa Angeliny Jolie i Brada Pitta wciąż trwa. Para nie może dojść do porozumienia także w sprawie opieki nad dziećmi. Okazuje się, że Angelina umila sobie trudne chwilę randkując z nowym partnerem. To znany DJ!

Angelina Jolie i Brad Pitt: rozwód

Angelina Jolie i Brad Pitt się rozwodzą. Sprawa trwa. Dopóki póki sąd nie zdecyduje inaczej, szóstka dzieci: Maddox, Zahara, Shiloh, Pax, Knox i Viviene pozostaje pod opieką aktorki. Sprawa o naprzemienną opiekę nad nimi jest w toku. Brad również chce brać udział w wychowaniu pociech. 

Teraz dzieciaki są z Angeliną. Ta skupiła się na ich wychowaniu i zrezygnowała z życia towarzyskiego. Okazuje się jednak, że aktorka ma nowego partnera. Jej zdjęcie trafiło na Instagram przystojnego DJ-a, który wcześniej spotykał się z Madonną czy Katy Perry.

Zobacz także: Maddox Jolie-Pitt złożył zeznania przeciwko ojcu? „Nie używa już nawet jego nazwiska”

angelina jolie ma nowego partnera
Fot. ISABEL INFANTES/AFP/East News

Angelina Jolie na premierze filmu Czarownica 2, 2019

Angelina Jolie: z kim się spotyka?

Angelina Jolie została przyłapana na randce na prywatnej imprezie w Los Angeles z muzykiem Diplo. Aktorka została sfotografowana zza torebki chipsów. Zdjęcie pojawiło się w relacji Diplo na Instagramie, która niestety zniknęła po upływie 24 godzin. 

Przyjaciele Angeliny kibicują tej relacji: „Dzieci Angeliny myślą, że Diplo jest bogiem, więc nie ma wątpliwości, że to im się spodoba – zwłaszcza, gdy ich sztywna mama trochę się rozluźnia. To wszystko było złamane serce, rozwód i blokada przez tak długi czas. Nikt nie jest w ogóle zaskoczony, widząc ją imprezującą. Wszyscy zapominają, że w młodości była totalną hollywoodzką imprezowiczką i wymiatała z najlepszymi z nich. Reputacja Diplo jej nie martwi” – mówi informator New Idea.

Zobacz także: Angelina Jolie chce pogrążyć Brada Pitta w sądzie. Ma dowody na przemoc domową

Występujący pod pseudonimem DJ Diplo, czyli Thomas Wesley Pentz urodził się 10 listopada 1978 w Tupelo w stanie Missisipi. Ma dwóch synów z byłą partnerką Kathryn Lockhart, Locketta i Lazera. Jest producentem muzycznym, założycielem wytwórni Mad Decent i DJ-em. Obecnie mieszka w Los Angeles. Jest producentem muzycznym, założycielem wytwórni Mad Decent i DJ-em. Diplo jest także współtwórcą projektów Major Lazer, Jack Ü, Silk City i LSD. W 2019 wystąpił w Polsce podczas festiwalu Opener. Fragment koncertu możecie zobaczyć na video poniżej. 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?