angelina jolie z kim sie spotyka
Fot. ISABEL INFANTES/AFP/East News
O TYM JEST GŁOŚNO

Angelina Jolie ma nowego partnera. Kogo rozkochała w sobie gwiazd? To znany DJ!

Przystojnieszy od Brada Pitta?

Aleksandra Andrzejak 23 kwietnia 2021 13:57
angelina jolie z kim sie spotyka
Fot. ISABEL INFANTES/AFP/East News

Sprawa rozwodowa Angeliny Jolie i Brada Pitta wciąż trwa. Para nie może dojść do porozumienia także w sprawie opieki nad dziećmi. Okazuje się, że Angelina umila sobie trudne chwilę randkując z nowym partnerem. To znany DJ!

Angelina Jolie i Brad Pitt: rozwód

Angelina Jolie i Brad Pitt się rozwodzą. Sprawa trwa. Dopóki póki sąd nie zdecyduje inaczej, szóstka dzieci: Maddox, Zahara, Shiloh, Pax, Knox i Viviene pozostaje pod opieką aktorki. Sprawa o naprzemienną opiekę nad nimi jest w toku. Brad również chce brać udział w wychowaniu pociech. 

Teraz dzieciaki są z Angeliną. Ta skupiła się na ich wychowaniu i zrezygnowała z życia towarzyskiego. Okazuje się jednak, że aktorka ma nowego partnera. Jej zdjęcie trafiło na Instagram przystojnego DJ-a, który wcześniej spotykał się z Madonną czy Katy Perry.

Zobacz także: Maddox Jolie-Pitt złożył zeznania przeciwko ojcu? „Nie używa już nawet jego nazwiska”

angelina jolie ma nowego partnera
Fot. ISABEL INFANTES/AFP/East News

Angelina Jolie na premierze filmu Czarownica 2, 2019

Angelina Jolie: z kim się spotyka?

Angelina Jolie została przyłapana na randce na prywatnej imprezie w Los Angeles z muzykiem Diplo. Aktorka została sfotografowana zza torebki chipsów. Zdjęcie pojawiło się w relacji Diplo na Instagramie, która niestety zniknęła po upływie 24 godzin. 

Przyjaciele Angeliny kibicują tej relacji: „Dzieci Angeliny myślą, że Diplo jest bogiem, więc nie ma wątpliwości, że to im się spodoba – zwłaszcza, gdy ich sztywna mama trochę się rozluźnia. To wszystko było złamane serce, rozwód i blokada przez tak długi czas. Nikt nie jest w ogóle zaskoczony, widząc ją imprezującą. Wszyscy zapominają, że w młodości była totalną hollywoodzką imprezowiczką i wymiatała z najlepszymi z nich. Reputacja Diplo jej nie martwi” – mówi informator New Idea.

Zobacz także: Angelina Jolie chce pogrążyć Brada Pitta w sądzie. Ma dowody na przemoc domową

Występujący pod pseudonimem DJ Diplo, czyli Thomas Wesley Pentz urodził się 10 listopada 1978 w Tupelo w stanie Missisipi. Ma dwóch synów z byłą partnerką Kathryn Lockhart, Locketta i Lazera. Jest producentem muzycznym, założycielem wytwórni Mad Decent i DJ-em. Obecnie mieszka w Los Angeles. Jest producentem muzycznym, założycielem wytwórni Mad Decent i DJ-em. Diplo jest także współtwórcą projektów Major Lazer, Jack Ü, Silk City i LSD. W 2019 wystąpił w Polsce podczas festiwalu Opener. Fragment koncertu możecie zobaczyć na video poniżej. 

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.