Andrzej Grabowski, VIVA! nr 12, czerwiec 2019
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O TYM JEST GŁOŚNO

Andrzej Grabowski znów jest zakochany. Kim jest jego partnerka?

Para pojawiła się razem na jednej z imprez...

Rafał Kowalski 17 sierpnia 2021 10:59
Andrzej Grabowski, VIVA! nr 12, czerwiec 2019
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Był luty 2018 roku, gdy Andrzej Grabowski rozwiódł się z drugą żoną. Aktor i charakteryzatorka Anita Kruszewska byli małżeństwem osiemnaście lat. Po tym czasie każde z nich próbuje sobie ułożyć życie prywatne na nowo. Dziś wiadomo, z kim wszystkie radości i smutki dzieli teraz ulubieniec publiczności. 69-latek zabrał ukochaną na imprezę do Sopotu.

Andrzej Grabowski i Aldona Grochal są parą. Zdjęcia

Gdy pod koniec czerwca Andrzej Grabowski pojawił się w sopockiej Operze Leśnej, niewiele osób zwróciło uwagę na to, że gwiazdor nie jest sam. W oglądaniu występów podczas Polsat Superhit Festiwal artyście towarzyszyła nowa partnerka. Tygodniki są dziś pewne, że mowa o Aldonie Grochal – krakowskiej aktorce Teatru Starego.

Aktor nie skomentował do tej pory doniesień mediów, ale za to niektórym redakcjom udało się skontaktować z informatorami, którzy  twierdzą, że miłość pary wybuchła już w lutym. Andrzej Grabowski miał dla ukochanej zrzucić 40 kilogramów, kupić nowe auto i zacząć organizować wieczory towarzyskie. „Jego dom ożył, organizuje przyjęcia, zaprasza znajomych, sam gotuje, piecze, wędzi”, opowiadało źródło Na Żywo.

Ta sama gazeta przekazała też, że za parą pierwszy trudny czas. Wszystko przez pandemię, która rozdzieliła pana Andrzeja i panią Aldonę na dłużej. „Cieszyli się, że będą mogli spędzić ten czas z sobą, ale epidemia koronawirusa skutecznie pokrzyżowała te plany. Znajdują się w grupie ryzyka, więc każde zostało u siebie”, czytaliśmy w magazynie.

Zobacz też: Andrzej Grabowski przerywa milczenie! „Dałem żonie 1 milion 250 tysięcy złotych’’. Aktor wydał oficjalne oświadczenie!

Aldona Grochal, Andrzej Grabowski z nową partnerką
Fot. Piotr Matusewicz/East News

Kim jest Aldona Grochal? Teatr, mąż

Aktorka Aldona Grochal od wielu lat związana jest z Teatrem Starym w Krakowie. W 1980 roku artystka ukończyła Wydział Aktorski Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. L. Solskiego w Krakowie. W 1977 roku debiutowała rolą Meli w Moralności pani Dulskiej w reżyserii Jerzego Krasowskiego na scenie Teatru im. J. Słowackiego. Do dziś zagrała setki spektakli. Widzowie podziwiali ją w takich tytułach jak: Panny z Wilka, Świnia z pieprzem, Wesele czy Dybuk Andrzeja Wajdy.

Andrzej Grabowski i Aldona Grochal znają się od lat właśnie z pracy w jednym teatrze. W Krakowie pracował też Zbigniew Ruciński – mąż aktorki, który w 2018 roku przegrał walkę z rakiem. Po tym smutnym wydarzeniu oraz rozwodzie ulubieńca widzów z drugą żoną, para zaczęła spędzać razem więcej czasu.

Życzymy wszystkiego, co najlepsze! 

Andrzej Grabowski, VIVA! nr 12, czerwiec 2019
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Aldona Grochal, Andrzej Grabowski z nową partnerką
Fot. FotoMag ONS

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.