Allan Krupa
Fot. Radosław NAWROCKI / Forum
O tym się mówi!

Allan Krupa ma nową dziewczynę. To córka prawdziwego milionera

Niedawno planował zaręczyny z inną

Aleksandra Frankowska 17 października 2023 08:51
Allan Krupa
Fot. Radosław NAWROCKI / Forum

Świat rozrywki jest pełen niespodzianek i nieustannych zmian. Allan Krupa, jedyny syn Edyty Górniak, który świetnie odnajduje się w show-biznesie, ma nową dziewczynę. Jeszcze niedawno planował zaręczyny i ślub z niejaką Angeliką. To już jednak przeszłość. Ten 19-letni początkujący muzyk jest coraz bardziej znany nie tylko dzięki swojemu talentowi, ale także dzięki swoim związkowym perypetiom. Kim jest jego nowa wybranka?

ZOBACZ TEŻ: Allan Krupa gorzko o swoim ojcu. „Nie odegrał w moim życiu pozytywnej roli. Nie mam powodu, żeby szukać z nim relacji"

Allan Krupa rozstał się z dziewczyną

Allan Krupa i Angelika byli parą, która przyciągała uwagę mediów. Ich związek wydawał się być poważny, a sam Allan nawet rozważał zaręczyny i ślub. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post wyznał żartobliwie: "Nie chcę straszyć mojej ukochanej, żeby pomyślała, że ja się jej za miesiąc oświadczę (śmiech). Chociaż kto wie. Nigdy nie wiadomo! – zażartował, dodając na serio: – Super się nam żyje. Nigdy nie byłem w tak długiej relacji, która nie doprowadziłaby mnie do szału (…). Praktycznie się nie kłócimy. Bardzo fajnie się nam mieszka. Nie mam zarzutów. Myślę, że to potrwa jeszcze bardzo długo."

Allan Krupa, syn Edyty Górniak, dziewczyna Allana Krupy
Fot. Instagram @ensosynu

Jednakże, mimo tych słów pełnych nadziei, relacja między Allanem a Angeliką nie przetrwała. Edyta Górniak wyjaśniła powód rozpadu związku syna w rozmowie z portalem Świat Gwiazd, mówiąc: "Oni trochę za wcześnie zamieszkali razem moim zdaniem. Gdyby mieszkali w innym miejscu i spotykali się na randki, to może by było inaczej, a tak mieli wspólną odpowiedzialność i tak dalej."

Fot. Krzysztof Jarosz / Forum

CZYTAJ TEŻ: Myśleli o ślubie i wspólnej przyszłości. Związek Allana Krupy i jego partnerki to już przeszłość...

Allan Krupa spotyka się z córką milionera

Teraz jednak wydaje się, że Allan Krupa odnalazł szczęście w ramionach nowej miłości. Serwis ShowNews podał najnowsze informacje, że raper ma już nową dziewczynę. Jest nią 18-letnia Nicol Pniewska, córka znanego milionera, Barta Pniewskiego.

Nicol Pniewska, podobnie jak Allan Krupa, jest młodym talentem w świecie muzyki. Na początku roku, jej ojciec wydał znaczną sumę pieniędzy, aż 700 tysięcy złotych, aby umożliwić jej nakręcenie teledysku do piosenki pt. "3 Wizy". W klipie Nicol śpiewa o swoim życiu, a jej twórczość zdobywa coraz większą popularność.

 Czy miłość Allana Krupy i Nicol Pniewskiej przetrwa próby czasu? 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.