Alicja Bachleda-Curuś
O NIM JEST GŁOŚNO

Brat Alicji Bachledy-Curuś to prawdziwy przystojniak! Spotykał się z... Pauliną Krupińską

Kim jest i czym zajmuje się Tadeusz?

Konrad Szczęsny 18 marca 2023 20:15
Alicja Bachleda-Curuś

Na co dzień trzyma się z dala od show-biznesu, ale zawsze wspiera sławną siostrę. Tadeusz Bachleda-Curuś stroni od błysku fleszy, ale ma na koncie związek z lubianą prezenterką „Dzień Dobry TVN”, Pauliną Krupińską. Według niektórych to właśnie do niego ma być podobny Henry Tadeusz, syn aktorki ze związku z Colinem Farrellem. Co wiemy o relacji sławnej siostry i jej starszego brata?

Kim jest Tadeusz Bachleda-Curuś, brat Alicji? Związek z Pauliną Krupińską

Kiedy w nocy z 12 na 13 marca jedyne dziecko Alicji Bachledy-Curuś zadebiutowało na szampańskim dywanie u boku ojca, nie tylko polskie media ogarnęła gorączka. Zaczęto bliżej przypatrywać się życiu prywatnemu aktorki, na tapet wzięto m.in. jej rodzinę.

Mało kto wie, że aktorka ma starszego brata. To właśnie po nim jej syn miał otrzymać drugie imię. Kim jest Tadeusz Bachleda-Curuś? Z zawodu pilotem, który na co dzień wiedzie z pozoru zwyczajne życie. Głośniej było o nim w show-biznesie dekadę temu, gdy wyszło na jaw, że jest w związku z Pauliną Krupińską, obecnie jedną z prowadzących „Dzień Dobry TVN”.  Wywiadach zdradziła nawet, że bywa o niego często zazdrosna...

„To jest taki chłopak, który ceni sobie wolność i podejrzewam, że jego pasja i zawód – jest lotnikiem, też nie jest przypadkowa. A ja jestem trochę taka zazdrosna…”, zwierzała się Piotrowi Najsztubowi w programie „Najsztub słucha” w 2014 roku.

Mieli się zaręczyć, spekulowano, że zdecydują się na ślub i spędzą u swojego boku resztę życia. Modelka zwierzała się na na łamach „VIVY!” Aleksandrze Kwaśniewskiej, że marzy o założeniu rodziny i stabilizacji u boku ukochanego. Zdobyła się nawet na żarty, dotyczący jego majątku!

Chciałabym się skupić na swoim życiu prywatnym. Marzy mi się rodzina. Zobaczymy, jak tam moje życiowe sprawy się potoczą, bo to nie ode mnie zależą pewne gesty”. „A żeby to on jeszcze te miliony miał. Poza tym, żeby być fajnym facetem, niepotrzebne są miliony”, odpowiedziała, gdy autorka rozmowy użyła sformułowania „milioner”.

Koniec końców relacja nie przetrwała próby czasu. W 2014 Paulina Krupińska i Tadeusz Bachleda-Curuś rozstali się. Powód? Podobno mieli rozbieżne plany, dotyczące przyszłości... „Paulina chciała zakładać rodzinę, a Tadeusz pragnął żyć beztrosko, a dzieci wszystko komplikują”, twierdził informator tygodnika „Na żywo”.

A co o sławnym barcie mówiła aktorka?

Czytaj także: Jedyny syn jest dla Alicji Bachledy-Curuś całym światem! Co mówiła o ich relacji? Czy chłopiec pójdzie w jej ślady?

Alicja Bachleda-Curuś, Tadeusz Bachleda-Curuś, Bal Ziemiaństwa, 29.04.2000 rok
Fot. Marian Miszkiewicz / Studio69 / Forum

Alicja Bachleda-Curuś, Tadeusz Bachleda-Curuś, Bal Ziemiaństwa, 29.04.2000 rok

Alicja Bachleda-Curuś, Tadeusz Bachleda-Curuś, plebiscyt Róże Gali, 12.11.2007 rok
Fot. Rafal Maciaga / Forum
Alicja Bachleda-Curuś, Tadeusz Bachleda-Curuś, plebiscyt Róże Gali, listopad 2007
Fot. Grąbczewski/AKPA

Alicja Bachleda-Curuś, Tadeusz Bachleda-Curuś, plebiscyt Róże Gali, listopad 2007

Alicja Bachleda-Curuś o bracie Tadeuszu

Mimo że aktorka stosunkowo rzadko mówi o swojej rodzinie, od czasu do czasu robi wyjątek. Jakiś czas temu natomiast wywiadu udzieliła... jej mama! Lidia Bachleda-Curuś została zapytana w jego trakcie o dzieci. Stwierdziła, że mają dosyć twarde charaktery i potrafią postawić na swoim – zwłaszcza jeśli chodzi o osiąganie celów.

Oboje są uparci i zawsze robią wszystko, żeby osiągnąć swój cel, zrealizować swoje marzenie”, zdradziła w rozmowie z tygodnikiem „Na żywo”.

Z kolei aktorka o swoim bracie mówiła następująco: „Tadeusz jest równie niepokorną duszą i romantykiem jak ja. W związkach oboje dążymy do ideału, co bywa złudne”, stwierdziła.

Poniżej możesz zobaczyć ich wspólne zdjęcia... Podobni?  

CZYTAJ TAKŻE: Syn Alicji Bachledy-Curuś swobodnie udzielał wywiadów po angielsku. Jak radzi sobie z językiem polskim?

Źrodło: Pudelek, Jastrzabpost

Alicja Bachleda-Curuś, Tadeusz Bachleda-Curuś, Bal Debiutantów, 23.10.2005 rok
Fot. VIPHOTO/East News

Alicja Bachleda-Curuś, Tadeusz Bachleda-Curuś, Bal Debiutantów, 23.10.2005 rok
Fot. VIPHOTO/East News

Alicja Bachleda-Curuś, Tadeusz Bachleda-Curuś, Bal Debiutantów, 23.10.2005 rok

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…