Agustin Egurrola sesja ciążowa żony
Fot. Kurnikowski AKPA
Z OSTATNIEJ CHWILI

Agustin Egurrola został ojcem! Choreograf ujawnił płeć i imię dziecka 

„Mama spisała się na medal”, pisze pod pierwszym zdjęciem z dzieckiem

Gabriela Czernecka 7 marca 2021 10:52
Agustin Egurrola sesja ciążowa żony
Fot. Kurnikowski AKPA

Agustin Egurrola został ojcem. Radosną nowiną choreograf podzielił się z fanami na Instagramie, ujawniając płeć i imię dziecka. Serdecznie gratulujemy!

Agustin Egurrola został ojcem

Agustin Egurrola podzielił się właśnie z fanami radosną nowiną. Choreograf 7 marca został ojcem. Na swoim Instagramie Agustin Egurrola zamieścił właśnie zdjęcie, a w podpisie fotografii ujawnił płeć i imię dziecka. Agustin Egurrola został ojcem chłopca, któremu wraz z żoną Dianą dali na imię Oscar. „I OTO ON !!! Oscar Agustin Egurrola!!! 7.03.21r. - 1:49. 3690 kg. 54 cm. Mama spisała się na medal. Ale tata tez? był dzielny. Czekamy na Wasze gratulacje, bo co jak co, ale niezły kocur z tego Oscara”, podpisał zdjęcie z synem Agustin Egurrola.

Agustin Egurrola ojcem
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Nowy juror tanecznego show Dance Dance Dance opublikował dwie fotografie prosto z porodówki. Możemy podziwiać na nich szczęśliwego tatę, który dumnie trzyma noworodka. Przypomnijmy, że Agustin Egurrola ma córkę Carmen ze związku z Niną Tyrką. Para rozstała się jednak, ale wspólnie uczestniczy w wychowaniu dziewczynki. Choreograf  w 2018 roku poznał Dianę. Co ciekawe, często chodził na siłownię do klubu, w którym menadżerką była Diana, ale para poznała się dopiero za sprawą tancerki Lenki Klimentowej, żony Jana Klimenta, która zorganizowała spotkanie.

Agustin i Diana stanęli na ślubnym kobiercu w minionym roku, a choreograf w wywiadzie z Katarzyną Piątkowską dla magazynu VIVA! mówił wprost: „To był najpiękniejszy dzień w moim życiu”. Dziś para właśnie została rodzicami.

Serdecznie gratulujemy!  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.