Agustin Egurrola sesja ciążowa żony
Fot. Kurnikowski AKPA
O TYM SIĘ MÓWI

Agustin Egurrola pokazał urocze zdjęcie żony i synka: „Prawdziwa miłość

Świeżo upieczona mama wygląda zjawiskowo!

Olga Figaszewska 16 marca 2021 11:08
Agustin Egurrola sesja ciążowa żony
Fot. Kurnikowski AKPA

Życie Agustina Egurroli i jego żony, Diany zmieniło się 7 marca 2021 roku. Na świecie pojawił się ich synek - Oscar! Agustin Egurrola po raz drugi został szczęśliwym tatą! Teraz choreograf podzielił się z internautami uroczym zdjęciem żony i synka. Fani kryją zachwytu. 

Żona i synek Agustina Egurroli na uroczym zdjęciu

„Mama spisała się na medal. Ale tata też był dzielny. Czekamy na Wasze gratulacje, bo co jak co, ale niezły kocur z tego Oscara”, napisał choreograf w dniu narodzin synka. Na Instagramie Agustin Egurrola pokazał wtedy cudowną fotografię, wykonaną na porodówce. Szczęśliwy trzymał swojego synka w ramionach i uśmiech nie schodził z jego twarzy.  

Potem szczęśliwy dzielił się z fanami towarzyszącymi mu emocjami: ,,Tata nie może się nacieszyć, bo Oscar jest silny i zdrowy, a mama wraca do sił. Jesteśmy już w domu, mam nadzieję, że Oscar da nam pospać".  Przypomnijmy, że Agustin Egurrola po raz drugi został tatą. Juror programu Dance Dance Dance ma córkę Carmen. Dziewczynka jest owocem związku z Niną Tyrką. 

Od momentu narodzin synka, Agustin Egurrola zamieszcza w sieci urocze zdjęcia maluszka. Widać, że chłopczyk jest silny i zdrowy, rozpromienia każdy dzień szczęśliwych rodziców. Teraz choreograf pokazał na Instagramie rozczulającą fotografię żony i malutkiego Oscara. Ukochana Agustina Egurroli trzyma w objęciach synka. 

,,Prawdziwa miłość", podpisał kadr. 

W komentarzach nie zbrakło gratulacji i zachwytów wiernych fanów, którzy kibicują parze, życzą im jak najlepiej. ,,Najpiękniejsze chwile w życiu mamy 🥰", ,,Cudowny widok", ,,Piękności", czytamy. 

Nie da się ukryć, że żona Agustina Egurroli wygląda zjawiskowo!  


Ślub Agustina Egurroli 

Zakochani poznali się dwa lata temu dzięki wspólnym przyjaciołom.  Agustin Egurrola i Diana pobrali się w 2020 roku w tajemnicy. Choreograf nie ukrywa, że to był najpiękniejszy dzień w jego życiu. Uroczystość odbyła się w pałacu Mała Wieś. „To mój pierwszy ślub w życiu i bardzo chciałem, żeby było tak, jak sobie z Dianą wymarzyliśmy. Długo szukaliśmy miejsca, w którym moglibyśmy złożyć przysięgę, aż znaleźliśmy je niedaleko Warszawy. Przysięgę składaliśmy w gloriecie, w zachwycających ogrodach pałacu. Cały czas świeciło piękne słońce. A przyjęcie odbyło się 200 metrów dalej, w przepięknej oranżerii”, mówił jakiś temu czas Agustin Egurrola  w rozmowie z Katarzyną Piątkowską dla VIVY!. 

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.