Agustin Egurrola
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO
O TYM SIĘ MÓWI

Agustin Egurrola po raz drugi otrzymał nagrodę Telekamery. Co powiedział o swoich zawodowych planach na ten rok?

Olga Figaszewska 31 stycznia 2017 18:15
Agustin Egurrola
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO

W poniedziałek, po raz dwudziesty ogłoszono laureatów plebiscytu Telekamery „Tele Tygodnia” 2017.  Wśród zwycięzców znalazł się Agustin Egurrola, który otrzymał nagrodę w kategorii juror. We wtorek, w porannym programie „Dzień Dobry TVN”, opowiedział o swoich zawodowych planach.

 

Polecamy też: Agustin Egurrola w szalonym tańcu. Zobacz, co działo się na sesji dla VIVY!

 

Agustin Egurrola od lat zasiada w jury programów „Mam talent” i „You can dance! - Po prostu tańcz”. W tym czasie zdobył rzeszę fanów. Jak skomentował swoją wygraną? Podczas jubileuszowej gali, zażartował: „Wniosek mam taki, że chyba mam talent!”. Choreograf po raz drugi został laureatem plebiscytu. Agustina Egurrolę doceniono za poczucie humoru, entuzjazm i dobre słowo. Jako juror, zawsze koncentruje się zawsze na pozytywach stronach uczestników programu.

 

Polecamy też: Agustin Egurrola o kobietach: „Byłem wobec nich trochę bezbronny. To one mnie wskazywały palcem i brały”

 

Agustin Egurrola o zawodowych planach

 

W „Dzień Dobry TVN” juror tak mówił o swojej wygranej: „To takie utwierdzenie w tym, że to co robię jest dobrze odbierane i ludzie to akceptują. Moja kategoria jest mocno obsadzona. Wygrać w niej jest ogromnie fajnie. Jedyna recepta, na zdobycie Telekamery, to być sobą, od początku do końca. W  ten sposób zdobyć serca widzów”.


Agustin Egurrola nie zwalnia tempa, ma dość dalekosiężne plany jak w pełni wykorzystać rok 2017. Niedługo ruszają castingi do kolejnej edycji programu rozrywkowego - „Mam talent”. Choreografa zobaczymy również w roli trenera w programie „Mali Giganci”. Oprócz tego, pracuje nad autorskim spektaklem, który swoją premierę będzie miał już w kwietniu.

 

Zobacz też: Szokujące doniesienia zza oceanu. Czy fatalny stan zdrowia nie pozwoli wyruszyć Cher w pożegnalną trasę koncertową?

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?