Magda Mołek, Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA!, main topic
Fot. Piotr Porembsky/METALUNA, Marlena Bielińska/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Agnieszka Woźniak-Starak zastąpi Magdę Mołek w „Dzień Dobry TVN’’?

Damian Duda 5 lutego 2018 19:00
Magda Mołek, Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA!, main topic
Fot. Piotr Porembsky/METALUNA, Marlena Bielińska/MOVE

 

Agnieszka Woźniak-Starak zostanie prowadzącą „Dzień Dobry TVN’’?! Jak donosi magazyn „Flesz’’, prowadząca „Azja Express’’ ma zastąpić Magdę Mołek, która kilkanaście dni temu podzieliła się z fanami radosną wiadomością, iż spodziewa się drugiego dziecka!

 

Zobacz też: Magda Mołek jest w ciąży! „Chciałam, żebyście dowiedzieli się ode mnie”

Agnieszka Woźniak-Starak w „Dzień Dobry TVN’’!

Agnieszka Woźniak-Starak ma doświadczenia w prowadzeniu programów na żywo — w tym „Dzień Dobry TVN’’. Niejednokrotnie w trakcie wakacyjnych odcinków „Dzień Dobry Wakacje’’ prezenterka prowadziła show w zastępstwie za inne gwiazdy, które w tym czasie były na urlopie. Jak się okazuje, Woźniak-Starak dołączy do redakcji programu śniadaniowego na dłużej — w tym momencie jest główną kandydatką do zastąpienia Magda Mołek, która niebawem przejdzie na urlop macierzyński Kiedy to nastąpi? „Magda jest młodą i zdrową kobietą, sama zdecyduje, kiedy pójdzie na urlop macierzyński’’, powiedział w rozmowie z „Fleszem’’ dyrektor programy stacji TVN, Edward Miszczak. Na razie przed Agnieszką stoją inne wyzwania. „Ma teraz inne ważne zadanie. Niedługo wyjeżdżamy na zdjęcia do show »Azja Express«’’, ucina Miszczak. Trzecia edycja show będzie kręcona w Ameryce Południowej, a dokładniej w Peru, Boliwii i Wenezueli. Dopiero po powrocie z planu Woźniak-Starak zacznie pracę w „DDTVN’’.

Magda Mołek jest w ciąży

Kilkanaście dni temu Magda Mołek podzieliła się z fanami tą radosną informacją! Prowadząca „Dzień Dobry TVN” jest w ciąży. Magda Mołek opublikowała zdjęcie, na którym pokazała zaokrąglony ciążowy brzuszek. „Chciałam, żebyście dowiedzieli się ode mnie. Nie dzielę się zbyt często swoim prywatnym światem, bo w tym całym codziennym szaleństwie potrzebuję mieć coś tylko dla siebie... Ale nie zamierzam ukrywać się przed Wami ze swoim szczęściem, nawet gdybym chciała, byłoby to już niemożliwe”, napisała pod zamieszczoną fotografią.

 

Myślicie, że Joanna Krupa ponownie zdecyduje się na rozmowę z Agnieszką Woźniak-Starak?

 

Konflikt Joanny Krupy i Agnieszki Szulim-Badziak-Woźniak-Starak w Dzień Dobry TVN
Fot. East News

Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! wrzesień 2017
Fot. Marlena Bielińska

 

Magda Mołek
Fot. East News

 

Zobacz też: Joanna Krupa szczerze o upokorzeniu przez Agnieszkę Woźniak-Starak. Czy modelka ma prezenterce za złe zachowanie w „Dzień Dobry TVN”? EKSKLUZYWNE VIDEO

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA SMASZCZ-KURZAJEWSKA Kiedy zebrała siły po dramatycznych życiowych wydarzeniach, musiała zmierzyć się z rozwodem… O zawrotnej karierze, jej załamaniu i reaktywacji opowiada lider zespołu Papa D. – PAWEŁ STASIAK. ROMA LIGOCKA o życiu z traumą Holocaustu, relacji kat–ofiara i swoich książkach. JUDY GARLAND – ofiara Hollywood.