Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! nr. 20/2018
Fot. Marcin Kempski/I LIKE Photo
Z ŻYCIA GWIAZD

Agnieszka Woźniak-Starak wraca do TVN?! Ma zastąpić inną gwiazdę stacji!

Fani dziennikarki od dawna czekali na tę wiadomość

Ksenia Krasko 17 sierpnia 2020 10:24
Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! nr. 20/2018
Fot. Marcin Kempski/I LIKE Photo

Agnieszka Woźniak-Starak niedawno zdecydowała się na powrót do pracy, i dołączyła do zespołu newonce.radio. Prowadzi autorską audycję Life Balance, w ramach której porozmawiała już m.in. z Magdaleną Boczarską, Joanną Jędrzejczyk czy Manuelą Gretkowską. Fani dziennikarki liczą jednak, że wróci również na ekrany telewizorów, i być może wkrótce się doczekają. Jak informuje jeden z portali, Agnieszka Woźniak-Starak prawdopodobnie jeszcze w tym miesiącu poprowadzi jeden z najpopularniejszych programów na antenie TVN.

Agnieszka Woźniak-Starak w Dzień Dobry TVN

Agnieszka Woźniak-Starak nie skomentowała jak dotąd, czy zamierza wrócić do pracy w telewizji, ale wiadomo, że stacja TVN nie zapomina o jednej ze swoich najbardziej lubianych dziennikarek. Super Express informował niedawno, że trwają rozmowy na temat jej autorskiego programu, a szczegóły ustalane są już z Edwardem Miszczakiem, dyrektorem programowym TVN.

„Na pewno nie chciałaby wracać do typowo rozrywkowych programów. Po głowie chodzą jej dokumenty i reportaże, jakie już kiedyś przygotowywała dla TVN Style. Po swoich przeżyciach jest gotowa do tego, by przed kamerami poruszać trudniejsze, życiowe tematy”, przekazał wtedy SE.

Jak informuje Plejada, powrót Agnieszki Woźniak-Starak na małe ekrany jest już pewny. Według portalu, dziennikarka negocjuje najlepsze dla niej warunki umowy, i już na przełomie sierpnia i września dołączy do ekipy Dzień Dobry TVN. „Agnieszka jest w bardzo komfortowej sytuacji. Będzie miała wolną rękę w wielu sprawach. Od września będzie najcenniejszą gwiazda stacji”, przekazuje Plejada.

W programie ma zastąpić... Kingę Rusin. „Kinga postanowiła skupić się na działalności biznesowej i społecznej. Dyrektor Miszczak dał jej wolną rękę. O odejściu zdecydowała sama. Na decyzji zaważyć miały m.in nowe regulacje dotyczące wypowiadania się w social mediach. Kinga ma wyraziste poglądy i nie chce dłużej się autocenzurować”, donosi Plejada, powołując się na swojego informatora.

Agnieszka Woźniak-Starak udostępniła ostatnio na swoim Instagramie post Bartka Jędrzejaka, który wyznał, że tęskni za pracą na planie Big Brothera. „To był dobry czas. Czas zatem wracać. Jeszcze trochę...”, napisała wtedy. Czy we wrześniu rzeczywiście zobaczymy ją na antenie TVN? 

Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! nr. 20/2018
Fot. Marcin Kempski/I LIKE Photo

Kinga Rusin, Agnieszka Woźniak-Starak
Fot. ONS

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.