Fot. Fot. Marcin Kempski/I LIKE Photo
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Agnieszka Woźniak-Starak nie wróci do pracy w telewizji?

Jej plany na przyszłość są zupełnie inne...

Redakcja VIVA! 1 października 2019 20:51
Fot. Fot. Marcin Kempski/I LIKE Photo

Po tragicznej śmierci męża, Agnieszka Woźniak-Starak zniknęła z życia publicznego i zrezygnowała z pracy. W roli prowadzącej program Big Brother zastąpiła ją Gabi Drzewiecka. Pomimo trudnych chwil, nie mogła zrezygnować z premiery ostatniego filmu Piotra Woźniak-Staraka, którego uroczysty pokaz odbył się podczas Festiwalu Filmowego w Gdyni. Fani nie mogą doczekać się jej powrotu. Pojawiły się już pierwsze doniesienia dotyczące planów na przyszłość Agnieszki Woźniak-Starak.

Plany Agnieszki Woźniak-Starak

Niedawno media informowały, że Agnieszka Woźniak-Starak miała zaangażować się w pracę w Watchout Studio i zająć miejsce męża, by kontynuować jego dzieło. Te plotki zdementował Krzysztof Terej, przyjaciel rodziny i wspólnik zmarłego producenta. Mimo to wiele wskazuje na to, że prezenterka nie zamierza wrócić do pracy w telewizji. Prawdopodobnie nie chciałaby też dłużej zajmować się programami rozrywkowymi.

Jak podaje Super Express Agnieszka Woźniak-Starak. „Zrobienie kiedyś kampanii wyborczej, praca poważniejsza przy takiej kampanii to rzecz, którą chciałabym zrobić. Nie sądzę, żebym zawsze pracowała w telewizji. A jedno drugie wyklucza. Nigdy w życiu, będąc na antenie, nie zaangażuję się w to, bo byłoby to nieetyczne. Marketing polityczny mnie strasznie kręci”, mówiła niedawno. „Chciałabym kiedyś jakąś reklamę wyreżyserować, może jakiś program telewizyjny. Ja kompletnie nie jestem przywiązana do siebie na antenie. Myślę, że ja ucieknę z tej anteny szybciej niż się wszyscy spodziewają”, opowiadała.

Póki co Agnieszka Woźniak-Starak zaangażowała się w przygotowania do kinowej premiery filmu Ukryta gra, ostatniego, który wyprodukował jej mąż. Dba o każdy szczegół wydarzenia. To dla niej niezwykle ważne. „Aga uczestniczy w organizowaniu listy zaproszeń na premierę, pomaga w planowaniu scenariusza uroczystości, a nawet ostatnio przyjechała na plan teledysku Ani Karwan, który będzie promował film”, poinformował Fakt. Ukryta gra wejdzie na ekrany kin 8 listopada. 

Piotr Woźniak-Starak Instagram
Fot. Instagram @pwsas

Film Ukryta gra
Fot. Materiały prasowe

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.