Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! wrzesień 2017, new
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
O NIEJ SIĘ MÓWI

Agnieszka Woźniak-Starak: „Moją kwarantannę przechodzę od ośmiu miesięcy”

Dziennikarka złożyła wzruszające życzenia z okazji Wielkanocy

Redakcja VIVA! 12 kwietnia 2020 12:45
Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! wrzesień 2017, new
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Agnieszka Woźniak-Starak wiele przeszła po stracie męża, Piotra Woźniak-Staraka. Przez kilka miesięcy pozostawała nieobecna, jednak ostatnio wróciła zarówno do pracy – dołączyła do zespołu newonce.radio – jak i na swój Instagram, poprzez który zdradza fanom, jak teraz wygląda jej życie. Dziennikarka ujawniła w jednym z wywiadów, że odnalazła spokój w górach, i najchętniej tam spędzałaby każdą wolną chwilę. Ze względu na sytuację w kraju, nie mogła wyjechać z Warszawy na święta, dlatego Wielkanoc spędza w towarzystwie swoich psów. Złożyła też fanom poruszające życzenia.

Agnieszka Woźniak-Starak Instagram

„Moi drodzy, chciałam Wam życzyć przede wszystkim zdrowych, spokojnych, ale też mimo wszystko pełnych nadziei świąt. Takich świąt przepełnionych czułością do świata i do siebie nawzajem”, mówi Agnieszka Woźniak-Starak na nagraniu, opublikowanym ne jej Instagramie.

„Dla mnie te święta będą bardzo trudne”, przyznaje dziennikarka. „Nie tylko dlatego, że jest kwarantanna, bo akurat do kwarantanny zdążyłam się przyzwyczaić. Ja moją przechodzę od ośmiu miesięcy mniej więcej. Będą trudne nie tylko dlatego, że jak wielu z was nie spotkam się dzisiaj z moimi rodzicami, ale przede wszystkim dlatego, że nie ma Piotrka. I nie mówię tego po to, żebyście mi współczuli, bo ja naprawdę daję radę. Na każdym kroku szukam powodów do uśmiechu i udaje się je znaleźć”.

„Mówię to, bo wiem, że jest ciężko. Wiem, że martwicie się o to, co będzie jutro, ale jeżeli dzisiaj jesteście ze swoimi ukochanymi, ze swoimi mężami, żonami, partnerami, partnerkami, ze swoimi dziećmi, to nawet jeżeli nie możecie się spotkać z całą rodziną, pamiętajcie – jesteście szczęściarzami. Nie wszyscy mają takie szczęście”, przekonuje w dalszej części krótkiego wideo.

„I tych, którzy spędzają samotnie święta, nie tylko święta, ale też cały ten czas izolacji, przytulam najmocniej, jak potrafię. A wszystkim nam życzę, żebyśmy nawet w najgorszych momentach swojego życia potrafili się chwytać tych dobrych myśli, pamiętali o tym, co dobre, bo to pomaga przetrwać. Ściskam was świątecznie i do zobaczenia, oby jak najszybciej”.

Fani Agnieszki Woźniak-Starak dziękują za wzruszające, bardzo szczere słowa dziennikarki i słusznie podkreślają, że to, co powiedziała, skłania do przemyśleń. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Agnieszka Woźniak-Starak (@aga_wozniak_starak)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Agnieszka Woźniak-Starak (@aga_wozniak_starak)

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.