Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! nr. 20/2018
Fot. Marcin Kempski/I LIKE Photo
O TYM JEST GŁOŚNO

Agnieszka Woźniak-Starak wraca do pracy! Ale nie do telewizji TVN...

W podjęciu decyzji miał pomóc jej Kuba Wojewódzki

Rafał Kowalski 13 grudnia 2019 08:44
Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! nr. 20/2018
Fot. Marcin Kempski/I LIKE Photo

Wydarzenia jednej z sierpniowych nocy w jednej sekundzie zmieniły całe życie bliskich Piotra Woźniaka-Staraka. Producent zginął po tym, jak wybrał się nocą na przejażdżkę motorówką. Niestety, przy manewrze skrętu wypadł z łodzi i z tej krótkiej wyprawy po jeziorze Kisajno już nie wrócił. W żałobie pogrążona jest między innymi Agnieszka Woźniak-Starak, która powoli stara się stawać na nogi. Jak podaje Super Express, prezenterka wkrótce wróci do pracy.

Agnieszka Woźniak-Starak dostała audycję w radiu?

Dziennikarze dziennika twierdzą, że żona Piotra Woźniaka-Staraka od nowego roku rozpocznie pracę w NewOnce Radiu. Agnieszka Woźniak-Starak miała dostać w nim swoją audycję o sprawach kobiecych. Pomoc w podjęciu decyzji o dołączeniu do redakcji radia miał dać 41-latce jej znajomy, Kuba Wojewódzki. Prezenter też ma swoją audycję we wspomnianej rozgłośni.

Przypomnijmy, co gwiazda TVN pisała na swoim Instagramie 3 miesiące temu dziękując przy okazji Katarzynie Mazurkiewicz z TVN. „Jesteś najlepszą szefową na świecie. A dziś już nie tylko szefową. Jeśli kiedykolwiek wrócę do telewizji to po to, żeby pracować z Tobą, pamiętaj”, mogliśmy przeczytać w sieci. Czy prezenterka wróci się i do TVN? Być może, ale nie teraz. „Agnieszka chce wracać małymi kroczkami”, zdradził jej znajomy w rozmowie z SE.pl. Dodajmy, że na antenę powróci na wiosnę Ameryka Express. W roli nowej prowadzącej zobaczymy Darię Ładochę.

Czekamy na potwierdzenie tej radosnej informacjo o nowej pracy przez samą Agnieszkę. Życzymy jej dużo siły i pasji, by prowadzić własną audycję. Dla gwiazdy byłby to powrót do korzeni. To właśnie praca w radiu była jej pierwszym zajęciem w mediach.

Co gwiazda mówiła nam o czasie spędzonym w Polskim Radiu? SPRAWDŹ. 

Agnieszka Szulim, Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! marzec 2015, 6/2015
Fot. Marlena Bielińska

Agnieszka Woźniak-Starak, Piotr Woźniak-Starak ślub
Fot. Instagram @pwsas

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA SMASZCZ-KURZAJEWSKA Kiedy zebrała siły po dramatycznych życiowych wydarzeniach, musiała zmierzyć się z rozwodem… O zawrotnej karierze, jej załamaniu i reaktywacji opowiada lider zespołu Papa D. – PAWEŁ STASIAK. ROMA LIGOCKA o życiu z traumą Holocaustu, relacji kat–ofiara i swoich książkach. JUDY GARLAND – ofiara Hollywood.