Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! nr. 20/2018
Fot. Marcin Kempski/I LIKE Photo
O TYM JEST GŁOŚNO

Agnieszka Woźniak-Starak wraca do pracy! Ale nie do telewizji TVN...

Dziennikarka rozwiała wszelkie wątpliwości na Instagramie

Rafał Kowalski 22 lutego 2020 18:44
Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! nr. 20/2018
Fot. Marcin Kempski/I LIKE Photo

Agnieszka Woźniak-Starak wraca do pracy. Początkowo plotkowano, że dziennikarka powróci do stacji TVN, a nawet, że będzie miała okazję współprowadzić poranny program śniadaniowy, Dzień Dobry TVN. Dziś na swoim Instagramie Agnieszka Woźniak-Starak dementuje wszelkie doniesienia mediów. Przypomnijmy, że wydarzenia jednej z sierpniowych nocy w jednej sekundzie zmieniły całe życie bliskich Piotra Woźniaka-Staraka. Producent zginął po tym, jak wybrał się nocą na przejażdżkę motorówką. Niestety, przy manewrze skrętu wypadł z łodzi i z tej krótkiej wyprawy po jeziorze Kisajno już nie wrócił. W żałobie pogrążona jest między innymi Agnieszka Woźniak-Starak, która powoli stara się stawać na nogi.

Agnieszka Woźniak-Starak dostała audycję w radiu?

Już w grudniu ubiegłego roku Super Express podawał, że prezenterka wkrótce wróci do pracy. Dziennikarze twierdzili, że żona Piotra Woźniaka-Staraka od nowego roku rozpocznie pracę w NewOnce Radiu. Agnieszka Woźniak-Starak miała dostać w nim swoją audycję o sprawach kobiecych. Pomoc w podjęciu decyzji o dołączeniu do redakcji radia miał dać 41-latce jej znajomy, Kuba Wojewódzki. Prezenter też ma swoją audycję we wspomnianej rozgłośni.

Przypomnijmy, co gwiazda TVN pisała na swoim Instagramie 3 miesiące temu dziękując przy okazji Katarzynie Mazurkiewicz z TVN. „Jesteś najlepszą szefową na świecie. A dziś już nie tylko szefową. Jeśli kiedykolwiek wrócę do telewizji to po to, żeby pracować z Tobą, pamiętaj”, mogliśmy przeczytać w sieci. Czy prezenterka wróci się i do TVN? Być może, ale nie teraz. „Agnieszka chce wracać małymi kroczkami”, zdradził jej znajomy w rozmowie z SE.pl. Dodajmy, że na antenę powróci na wiosnę Ameryka Express. W roli nowej prowadzącej zobaczymy Darię Ładochę.

Wygląda na to, że doniesienia mediów potwierdziły się. Agnieszka Woźniak-Starak na swoim Instagramie zamieściła właśnie wpis, w którym potwierdziła krążące informacje. „Pora wracać... newonce_radio”, podpisała zdjęcie. Dzięki hashtagom, jakie zamieściła pod zdjęciem, wiadomo, że usłyszymy ją na antenie w marcu. Życzymy więc dużo siły i pasji, by prowadzić własną audycję. Dla gwiazdy to powrót do korzeni. To właśnie praca w radiu była jej pierwszym zajęciem w mediach.

Co gwiazda mówiła nam o czasie spędzonym w Polskim Radiu? SPRAWDŹ. 

Agnieszka Szulim, Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! marzec 2015, 6/2015
Fot. Marlena Bielińska

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pora wracać... @newonce_radio #march #lifebalance #staytuned

Post udostępniony przez Agnieszka Woźniak-Starak (@aga_wozniak_starak)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.