Agnieszka Włodarczyk, VIVA! 20/2016
Fot. Mateusz Stankiewicz
Z ŻYCIA GWIAZD

Agnieszka Włodarczyk opublikowała słodko-gorzki wpis. Niespodziewanie skomentowała go inna gwiazda

„Zmądrzałaś trochę”, napisała Agnieszka Woźniak-Starak. Dlaczego?

Rafał Kowalski 4 lutego 2021 16:58
Agnieszka Włodarczyk, VIVA! 20/2016
Fot. Mateusz Stankiewicz

Nie da się ukryć, że ostatnie miesiące są dla Agnieszki Włodarczyk pełne radosnych chwil. Jesienią aktorka wyprowadziła się w towarzystwie partnera tymczasowo z Polski. Gwiazda, Robert Karaś a także kilkoro ich przyjaciół zamieszkało na indonezyjskiej wyspie Gili Air. W połowie grudnia ulubienica widzów obchodziła 40. urodziny, a miesiąc temu wróciła do Polski i podzieliła się informacją, że spodziewa się dziecka. Jak Agnieszka Włodarczyk podsumowała ostatnią dekadę życia?

Agnieszka Włodarczyk o swoim wieku. Komentarz Agnieszki Woźniak-Starak

Wczoraj na swoim Instagramie Agnieszka Włodarczyk dodała wpis opisujący zdjęcie wykonane w dniu jej 40. urodzin. Gwiazda wiedziała już wtedy, że jest w ciąży. „Teraz już wiecie, że to były moje najpiękniejsze urodziny... I pomyśleć, że kiedy miałam 30 lat wydawało mi się, że nic dobrego mnie już w życiu nie spotka...”, podzieliła się refleksją z fanami.

Na te słowa aktorki odpowiedziała niespodziewanie Agnieszka Woźniak-Starak. „Agulek, kochana, to widać zmądrzałaś trochę od tej trzydziestki!”, napisała prezenterka, co przez niektórych zostało odebrane jako przytyk. Dziennikarce chodziło jednak o fakt, że najpiękniejsze rzeczy i pełne szczęścia życie zdecydowanie zaczyna się po czterdziestce. Na komentarz koleżanki poznanej na planie Azji Express Agnieszka Włodarczyk odpowiedziała rozbawioną do łez emotikoną.

Agnieszka Włodarczyk, Agnieszka Woźniak-Starak
Fot. VIPHOTO/East News

Co Agnieszka Włodarczyk mogła mieć na myśli pisząc, że w okolicy 30. urodzin nie spodziewała się już od życia pozytywnych zaskoczeń? Aktorka zagrała wiele wspaniałych ról i ciągle była obecna w mediach. Może więc ulubienicę widzów rozczarowywali kolejni partnerzy? 40-letnia była związana między innymi z Rafałem Kosińskim i Mikołajem Krawczykiem, ale prawdziwe szczęście znalazła w końcu przy sportowcu Robercie Karasiu.

Parze życzymy wszystkiego, co najpiękniejsze.

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.