Agnieszka Włodarczyk, VIVA! 20/2016
Fot. MATEUSZ STANKIEWICZ/AF PHOTO
O TYM SIĘ MÓWI

Agnieszka Włodarczyk o trudach macierzyństwa: „Połowa znajomych się poobrażała”

Dlaczego? Bardzo smutne...

Rafał Kowalski 4 sierpnia 2022 14:15
Agnieszka Włodarczyk, VIVA! 20/2016
Fot. MATEUSZ STANKIEWICZ/AF PHOTO

Ponad rok temu Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś zostali rodzicami. Syn Milan jest ich całym światem, choć para stara się nie zaniedbywać tworzonych przez lata relacji rodzinnych i przyjacielskich. Mimo to nie wszyscy rozumieją nową rzeczywistość mamy rocznego chłopca…

Przykre słowa Agnieszki Włodarczyk o konsekwencjach macierzyństwa

Coraz głośniej mówi się o tym, że opieka nad noworodkiem, a potem dorastającym dzieckiem, nie składa się tylko z chwil szczęścia, co kiedyś sugerowano choćby w reklamach czy mediach społecznościowych. Nieczęsto jednak podkreśla się, że narodziny nowego członka rodziny mogą wpłynąć na relacje z naszymi bliskimi.

Nie każdy umie wykazać się empatią i zrozumieć, że życie każdego rodzica musi otrzymać nowy rytm, w którym nie zawsze będzie czas na spotkania czy telefony. Z podobnym problemem mierzy się Agnieszka Włodarczyk.

Jedna z internautek napisała jej pod zdjęciem takie słowa: „Znajomi nie rozumieją że nie oddzwaniam wtedy jak już niunia zaśnie i mam chwilę.. tą chwilę chce mieć dla siebie tylko dla siebie, nie dla innych znowu...”, czytamy. Aktorka szybko odpowiedziała, jak wygląda sytuacja u niej. Smutne słowa… „Na mnie pewnie już połowa znajomych się poobrażała”, przyznała szczerze…

Czytaj też: Agnieszka Włodarczyk reaguje na niepochlebne komentarze: „Każdego z nas to czeka”

Agnieszka Włodarczyk o czasie dla siebie

Dyskusja pań wywiązała się pod postem, w którym aktorka chciała zapytać inne mamy, czy też doceniają czas spędzany tylko ze sobą.

„Kiedy ukochany idzie na trening, a mały zasypia, mam czas na słuchanie ciszy. Nie, nie słucham wtedy muzyki. Za dużo mam bodźców w ciągu dnia. Co chwilę coś trzeba, coś musisz. Kocham ciszę.. Nie nadrabiam zaległości towarzyskich, nie dzwonię do nikogo. Jestem sama ze sobą i kocham ten stan😉 Lubicie swoje towarzystwo?”, pytała internuatki.

Jesteśmy pewni, że większość mam zgodzi się z obserwacją Agnieszki Włodarczyk… 

Czytaj także: U swojego boku odnaleźli szczęście. Oto historia miłości Agnieszki Włodarczyk i Roberta Karasia

Agnieszka Włodarczyk, Viva
Fot. Mat.prasowe

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.