Agnieszka Grochowska, Viva! 2013
Fot. Olga Majrowska
Z życia gwiazd

Agnieszka Grochowska od 17 lat jest szczęśliwą żoną Dariusza Gajewskiego. Czym zajmuje się mężczyzna?

Mąż aktorki jest od niej starszy o 15 lat

Marta Nawacka 18 września 2021 07:43
Agnieszka Grochowska, Viva! 2013
Fot. Olga Majrowska

Jest nie tylko jedną z najlepszych polskich aktorek, ale także spełnioną i szczęśliwą żoną i matką. Agnieszka Grochowska i jej mąż, Dariusz Gajewski, są razem już 17 lat. Dzieli ich spora różnica wieku, jednak żadnemu z zakochanych ona nie przeszkadza. Kim jest ukochany Agnieszki i czym się zajmuje?

Agnieszka Grochowska – kariera

Agnieszka Grochowska bez wątpienia jest jedną z najbardziej uzdolnionych i rozpoznawalnych polskich aktorek. Ma spore doświadczenie i niesamowity talent. Kobieta nie ogranicza się tylko do udziału w rodzimych produkcjach i czasami możemy zobaczyć ją także w tych zagranicznych, jak np. Moja gwiazda: Teen Spirit z 2018 roku, gdzie wystąpiła u boku Elle Fanning. Agnieszka mimo to uważa, że polskie filmy są na wysokim poziomie. „My zawsze byliśmy z przodu. To jest kwestia może budżetów. Tak naprawdę, za każdym razem, to jest spotkanie z konkretną osobą. Pracowałam w Rzymie przy Sanktuarium Zła i spotykałam 3 miesiące codziennie Matthew Modine. Tak samo tutaj, w serialu Motyw, pracowałam z Michałem Czarneckim. To była super intensywna, zaskakująca praca”, wyznała.

Czytaj też: Agnieszka Grochowska: "Związek to coś, co daje podwójną siłę"

Agnieszka Grochowska z mężem Dariuszem Gajewskim,  40 Festiwal Filmowy w Gdyni, 18.09.2015
Fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Agnieszka Grochowska z mężem Dariuszem Gajewskim,  40 Festiwal Filmowy w Gdyni, 18.09.2015

Mąż Agnieszki Grochowskiej – kim jest Dariusz Gajewski?

Poza udaną karierą, Agnieszce Grochowskiej doskonale wiedzie się także w życiu prywatnym. Aktorka od 2004 roku jest szczęśliwą żoną Dariusza Gajewskiego. Mimo, że ukochany jest od niej starszy o 15 lat, to oboje zgodnie uważają, że różnica wieku nie ma w ich związku żadnego znaczenia. Para doczekała się dwóch synów: 9-letniego Władysława oraz 5-letniego Henryka.

Mąż Agnieszki Grochowskiej zawodowo, podobnie jak żona, związany jest z filmem. Występuje jednak po drugiej stronie kamery... Jest reżyserem. Wspólnie pojawiają się więc na branżowym imprezach, a nawet zdarza im się razem pracować nad jakimś projektem. „Masz blisko siebie kogoś, kogo dobrze znasz i do kogo masz zaufanie. Można sobie szybko przekazać jakieś emocje, także negatywne. No i czujesz się bezpiecznie. Komuś, kogo dobrze nie znam, bałabym się coś proponować. A wiem, że Darek wszystko przyjmie”, tłumaczyła aktorka w rozmowie z Pomponikiem, nie kryjąc plusów takiej sytuacji. Dariusz Gajewski jest przekonany, że jego żona ma wielki talent. Dlatego w jego produkcjach często otrzymuje główne role. „To najlepsza aktorka, jaką znam”, mówi o ukochanej.  

Zobacz także: Dariusz Gajewski znalazł swoje niebo. "Ciekawi mnie nasze życie z Agnieszką"

Agnieszka Grochowska z mężem Dariuszem Gajewskim,  Premiera filmu Obce Niebo, 15.10.2015, Warszawa
Fot. MARIUSZ GRZELAK/REPORTER

Agnieszka Grochowska z mężem Dariuszem Gajewskim,  Premiera filmu Obce Niebo, 15.10.2015, Warszawa

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.