Agnieszka Chylińska
Fot. Karol Makurat/REPORTER
O TYM JEST GŁOŚNO

Agnieszka Chylińska wsparła Kasię Kowalską w trudnych chwilach... Wzruszające słowa!

Artystka dowiedziała się wczoraj, że jej córka trafiła do szpitala

Rafał Kowalski 28 marca 2020 15:59
Agnieszka Chylińska
Fot. Karol Makurat/REPORTER

Ola Kowalska trafiła do szpitala w Anglii. Taką informację przekazała wczoraj za pośrednictwem Instagrama Kasia Kowalska – mama 23-latki – która przy okazji zaapelowała do innych ludzi, by nie wychodzili z domów. Piosenkarka skasowała już swój post, ale jego echo niesie się coraz dalej.

Agnieszka Chylińska ciepło o córce Kasi Kowalskiej

Wśród gwiazd, które na smutną wiadomość od koleżanki z branży odpowiedziały słowami otuchy znaleźli się między innymi Magda Steczkowska, Hanna Lis czy Joanna Jabłczyńska.

Osobny wpis w sieci zamieściła też Agnieszka Chylińska. „Jako mama, przesyłam w stronę Kasi moc otulenia i modlitwy”, napisała wzruszająco i dodała, że popiera apel o pozostanie w miejscach zamieszkania. „Przyłączam się do tej myśli, do tej prośby - chroń siebie, chroń nas.... Zostań w domu”, dopisała na swoim Facebooku kontrowersyjna artystka.

Przypomnijmy, co na nagraniu, które zniknęło już z internetu, mówiła Kasia Kowalska, która znalazła się w ciężkiej sytuacji. Piosenkarka przebywa w Polsce, a jej córka od kilku lat mieszka w Wielkiej Brytanii – mama nie może nawet fizycznie pomóc swojemu dziecku. „Dzisiaj dostałam telefon z Anglii z jednego ze szpitali, w którym leży moja córka. Czy zgadzam się na jej intubację”, zaczęła w swój poruszający apel Kasia Kowalska na Instagramie. „Chciałabym tym filmikiem sprowokować was do myślenia, czy rzeczywiście musicie wychodzić z domu i czy naprawdę to jest konieczne. Zainspirował mnie do nagrania tego filmiku jeden z lekarzy, który powiedział: Niech pani przemówi do rozumu młodym ludziom, bo oni nie zdają sobie sprawę z tego, co się dzieje nie potrafię płakać, choć dziś już wypłakałam wiele godzin, więc kochani jeśli nie musicie nie wychodźcie z domu, zostańcie w domu”, mówiła łamiącym się głosem.

My również trzymamy kciuki za Olę Kowalską i wierzymy, że jest w dobrych rękach. 

Jako mama, przysyłam w stronę Kasi moc otulenia, modlitwy ♥️🍀 Przyłączam się do tej myśli, do tej prośby - chroń siebie, chroń nas.... ZOSTAŃ W DOMU

Opublikowany przez Agnieszkę Chylińską Piątek, 27 marca 2020

Kasia Kowalska, Aleksandra Ola Kowalska, VIVA! sierpień 2018, 17/2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.