EN_01349453_0014, Agnieszka Chylińska
Fot. VIPHOTO/East News
O tym się mówi

Agnieszka Chylińska spełnia swoje marzenie. Zmieni zawód? „Nigdy nie czułam się w pełni gwiazdą”

„Zrobiłam prawo jazdy na ciężarówkę, jestem z tego bardzo dumna”

Marta Nawacka 5 sierpnia 2022 20:55
EN_01349453_0014, Agnieszka Chylińska
Fot. VIPHOTO/East News

Agnieszka Chylińska od wielu lat obecna jest na polskiej scenie muzycznej i bez wątpienia jest jedną z najpopularniejszych wokalistek. Choć właśnie wydała singiel zapowiadający jej nową płytę, to nie wyklucza, że kiedyś zawodowo zajmie się czymś innym. Okazuje się, że artystka marzy o... uzyskaniu prawa jazdy na autobus. Na razie zdała egzamin uprawniający ją do jazdy ciężarówkami.

Agnieszka Chylińska zniknie ze sceny?

Już od lat 90. mogliśmy podziwiać Agnieszkę Chylińską i jej niezwykły talent. Początkowo była wokalistką w zespole O.N.A., a z czasem rozpoczęła karierę solową. Artystka właśnie wydała nowy singiel „Jest nas więcej”, który jest zapowiedzią jej nowej płyty, która powstanie po czterech latach przerwy. „Chciałam bardzo pokazać, że nie chcę już określeń ani na moją muzykę, ani na to, jaka jestem, tylko zaakceptowania, chyba przede wszystkim dla mnie, tej zmienności, że potrafię zaśpiewać piosenkę popową, ale sięgam też po retro, wracam do bluesa czy cięższego rocka. I czuję się z tym okej", mówiła w wywiadzie dla Radia Zet. Marcinowi Wojciechowskiemu wyznała także, że show-biznes nie jest jej jedynym pomysłem na życie.

Prywatnie Agnieszka Chylińska jest szczęśliwą żoną i mamą trójki dzieci, która bardzo dba o prywatność swojej rodziny. „Nigdy nie czułam się w pełni gwiazdą. Być może to wynik tego, że mam rodzinę i mocne priorytety, aby dbać o dzieci i rodziców. To nigdy nie pozwoliło mi się tak kompletnie odkleić", wyznała w tej samej rozmowie. Okazuje się jednak, że lubiana wokalistka ma także inne, ciekawe hobby. W wywiadzie dla Radia Zet zdradziła, że jej pasją są pojazdy mechaniczne. Od niedawna artystka posiada uprawnienia do... kierowania ciężarówkami. „ Miałam takie poczucie, że mimo wszystko powinnam mieć zawód”, zdradziła i dodała: „Zrobiłam prawo jazdy na ciężarówkę, jestem z tego bardzo dumna. Brakuje mi jeszcze mojego ukochanego sprzętu, ale mam nadzieję, że niebawem spełni się moje marzenie, którym jest zdany egzamin na autobus”.

Czytaj też: Ewa Wencel: „Dostawałam wiele nagród na festiwalach, ale prywatnie przechodziłam przez najtrudniejszy czas w moim życiu"

Agnieszka Chylińska, Jubileuszowy koncert, 3.10.2020, Warszawa
Fot. TRICOLORS/East News

Agnieszka Chylińska, Jubileuszowy koncert, 3.10.2020, Warszawa

Agnieszka Chylińska o swojej pasji

Co ciekawe, po raz pierwszy za kierownicą usiadła parę lat temu. „Dosyć późno zrobiłam prawo jazdy. W wieku 41 lat zdałam egzamin i te wszystkie inne kategorie zrobiłam w ciągu dwóch czy trzech lat. To jest moje ogromne źródło satysfakcji. Trochę inny świat. Rozmowy o retarderze w autobusie i o tym, czy rzeczywiście fajnie jest ruszać z jedynki, czy może jednak od razu przejść na dwójkę. Ja w ogóle lubię tzw. męskie tematy. Może to dlatego że mam starszego o trzy lata brata. Od dzieciaka zawsze byłam z chłopakami w teamie. Rozmowy o samochodach i piłce nożnej, którą uwielbiam, kocham i jest dla mnie bardzo ważna, szczególnie mecze Ekstraklasy, to są takie chwile, kiedy ja wypoczywam", wyznała Agnieszka Chylińska.

Mimo że dziś szykuje się do wydania nowej płyty i spełnia się muzycznie, to nie ukrywa, że możliwość jazdy różnymi pojazdami jest jej wielkim marzeniem. „Jest we mnie ogromne pragnienie, żeby okiełznać auta. To też uczy mnie spokojnego podejmowania decyzji, bo kiedy jedziesz autobusem, to musisz się zastanowić, jak wjechać na rondo i musisz zastanowić się, czy osobówka będzie tak miła i da ci sygnał, że jednak zjeżdża z ronda, czy zamierza ci śmignąć tuż przed nosem, kiedy ty już napierasz na dwójce", mówiła w tej samej rozmowie i dodała: „Bardzo bym chciała jeździć. Chciałam mieć taką możliwość, że w razie czego jestem w stanie wsiąść do każdego środka transportu”. Artystce życzymy powodzenia w spełnianiu marzeń!  

Zobacz także: Kabula znowu w Polsce! Martyna Wojciechowska opowiedziała o wakacjach adoptowanej córki! Jedno zaskoczyło fanów

Agnieszka Chylińska o macierzyństwie: „Dwoje moich dzieci są dzieciakami szczególnej troski”
Fot. Adam Burakowski/REPORTER

Agnieszka Chylińska w programie Mam Talent, 27.06.2021 rok

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.