Agata Młynarska z synami, VIVA! nr 11, maj 2019
Fot. Krzysztof Opaliński
O TYM SIĘ MÓWI

Agata Młynarska o kulisach porodu: „Trwał 24 godziny. Byłam na pierwszym roku studiów”

Dziennikarka w poruszających słowach wspomina narodziny syna

Olga Figaszewska 2 lipca 2019 08:51
Agata Młynarska z synami, VIVA! nr 11, maj 2019
Fot. Krzysztof Opaliński

Dla Agaty Młynarskiej rodzina jest najważniejsza. Gwiazda doczekała się dwóch wspaniałych synów, Tadeusza i Stanisława, z którymi niedawno pojawiła się na łamach naszego magazynu. Dziennikarka wielokrotnie podkreślała, że rola mamy jest bardzo trudna, ale równie satysfakcjonująca. Z dziećmi stworzyła wyjątkową relację. Dziś to dwaj dorośli mężczyźni, na których zawsze może polegać. Gwiazda podzieliła się z fanami wspaniałym wspomnieniem z okazji 34. urodzin swojego najstarszego syna. Opowiedziała o porodzie i towarzyszących jej emocjach.

Agata Młynarska o synu, Stanisławie

Agata Młynarska miała 20 lat, kiedy urodziła Stanisława. „Działałam więc trochę po omacku. Z Tadziem było mi już łatwiej, ale nawet nie wiedząc nic o macierzyństwie, czułam, że najważniejsze jest wzajemne zaufanie i że możemy na sobie polegać. Chłopcy na mnie, a ja na nich. I że oni nigdy nie obrócą się przeciwko mnie. Kiedy coś mi się nie udało w życiu osobistym albo zawaliła się praca, to synowie pierwsi mnie wspierali. Do dzisiaj mam przed oczami taką scenę, kiedy leżę na rozbebeszonym łóżku, bo nie miałam siły go pościelić, i płaczę. To było wtedy, gdy musiałam pożegnać się po 17 latach z telewizyjną Dwójką. A chłopcy powiedzieli: „Mamo, przecież na tym życie się nie kończy, żyjemy dalej”, wspominała Krystynie Pytlakowskiej w wywiadzie VIVY!.

Stanisław Kieniewicz skończył niedawno 34 lata. Agata Młynarska postanowiła w wyjątkowy sposób życzenia. Na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie sprzed lat i poruszające wspomnienie z narodzin pierworodnego syna.
 
„34 lata temu urodziłam Stasia. Poród trwał 24 godziny. Byłam na pierwszym roku studiów, miałam 20 lat. Trwała sesja egzaminacyjna. Brakowało mi ostatniego egzaminu z psychologii, leżałam już w szpitalu. Zwolniłam się na własną prośbę, zdałam, wróciłam do szpitala i urodziłam. I kto by pomyślał, że Staś będzie właśnie magistrem psychologii. Ojcem dwóch najcudowniejszych dziewczyn, wspinaczem i nauczycielem, prezesem Fundacji im. Wojciecha Młynarskiego", napisała Agata Młynarska.

Dziennikarka nie ukrywa, że jego dokonania napawają ją dumą.

,,Jestem z niego bardzo dumna, życzę mu, żeby zdobywał wszystkie wymarzone szczyty, żeby trwał przy swoich wartościach i był szczęśliwy! W dzieciństwie czasem dawał w kość ale warto było znosić te ciosy😅 ( zalicza je przecież każda mama) 😇🤪 żeby teraz cieszyć się ze wspaniałej i jedynej w swoim rodzaju przyjażni z synem! Stachu- sto lat! Mama”, napisała.

My również przyłączamy się do życzeń! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

34 lata temu urodziłam Stasia. Poród trwał 24 godziny. Byłam na pierwszym roku studiów, miałam 20 lat. Trwała sesja egzaminacyjna. Brakowało mi ostatniego egzaminu z psychologii, leżałam już w szpitalu. Zwolniłam się na własną prośbę, zdałam, wróciłam do szpitala i urodziłam. I kto by pomyślał, że Staś będzie właśnie magistrem psychologii. Ojcem dwóch najcudowniejszych dziewczyn, wspinaczem i nauczycielem, prezesem Fundacji im. Wojciecha Młynarskiego. Jestem z niego bardzo dumna, życzę mu, żeby zdobywał wszystkie wymarzone szczyty, żeby trwał przy swoich wartościach i był szczęśliwy! W dzieciństwie czasem dawał w kość ale warto było znosić te ciosy😅 ( zalicza je przecież każda mama) 😇🤪 żeby teraz cieszyć się ze wspaniałej i jedynej w swoim rodzaju przyjażni z synem! Stachu- sto lat! Mama🤝🤝🤝💪💪💪👊👊👊❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ #urodziny #stolat #syn #climbing #love #miloscmatkinieznagranic #mama #mamaisyn #fajnyfacet #climber #climberlife #34s #antonioclimber #stanislawkieniewicz #profesorgruszka @agata_mlynarska @antonio_climber

Post udostępniony przez Agata Młynarska (@agata_mlynarska)

Agata Młynarska, VIVA! nr 11, maj 2019
Fot. Krzysztof Opaliński

Agata Młynarska z synami, VIVA! nr 11, maj 2019
Fot. Krzysztof Opaliński

Agata Młynarska z synami, VIVA! nr 11, maj 2019
Fot. Krzysztof Opaliński

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA stara się żyć eko, ale mówi: „Popełnianie błędów to historia mojego życia. Słynny himalaista PIOTR PUSTELNIK długo wierzył, że zmiany klimatyczne są dziełem natury. Mylił się. EWA ZGRABCZYŃSKA, uratowała tygrysy, teraz ma nową misję. GRETA THUNBERG – świat wreszcie uwierzył młodej aktywistce.