Agata Młynarska, VIVA! nr 11, maj 2019
Fot. Krzysztof Opaliński
O TYM SIĘ MÓWI

Agata Młynarska obawia się koronawirusa: „Choruję na chorobę autoimmunologiczną”

„Trzeba mieć wielką pokorę wobec takiej pandemii”

Olga Figaszewska 18 marca 2020 15:51
Agata Młynarska, VIVA! nr 11, maj 2019
Fot. Krzysztof Opaliński

W Polsce i na świecie rośnie liczna osób zakażonych koronawirusem. Na jego działanie narażone są szczególnie osoby przewlekle chore, o obniżonej odporności. Dlatego tak ważne jest, by w tym wyjątkowo trudnym czasie należy zachować wszelkie środki ostrożności, o których przypomina Ministerstwo Zdrowia i WHO. Gwiazdy apelują do internautów, by ci nie wychodzili z domu bez potrzeby i przestrzegali dwutygodniowej kwarantannie. Wśród nich jest Agata Młynarska, która szczególnie obawia się o zdrowie. Dziennikarka udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała o swojej sytuacji.

Agata Młynarska o koronawirusie

Agata Młynarska w ostatnim wywiadzie wyznała, że ze względu na swój stan zdrowia musiała wprowadzić specjalne środki ostrożności. Stara się unikać skupisk osób, ograniczyła spotkania, pracuje z domu.

„Bardzo trudno jest sobie wyobrazić niebezpieczeństwo, którego bezpośrednio nie widać. Czasem liczymy na to, że może ono spotkać wszystkich, tylko nie nas. Ja na to nie liczę. Choruję na chorobę autoimmunologiczną, więc wiem, że nie uda mi się wygrać z wirusem. Nie histeryzuję, tylko bardzo racjonalnie podchodzę do sprawy ”, wyznała w wywiadzie dla Faktu.

Dziennikarka podkreśliła też, że w tej sytuacji najważniejsze to na jakiś czas odizolować się od ludzi i nie bagatelizować ostatnich wydarzeń. 

„Trzeba mieć wielką pokorę wobec takiej pandemii. Nie bagatelizować, nie chojrakować. (...) Po pierwsze, niektórzy mogą nawet nie wiedzieć, że są nosicielami wirusa. Po drugie, my sami możemy być zakażeni i przekazać wirusa swoim bliskim, np. rodzicom, dziadkom. Dlatego kto może, niech zostaje w domu. Bez wyjątku ”, skomentowała w Fakcie.

My życzymy dużo zdrowia! I także zachęcamy Was do tego, byście dbali o siebie i najbliższych.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kochani!!! Wielkie dzięki za tak liczne i fantastyczne grono🤩😍😷Za komentarze i opinie. Przypominam o dezynfekcji telefonów, słuchawek, puderniczek, szminek, błyszczyków czyli wszystkich rzeczy, które wpadają nam w ręce!!! ( poszukajcie instrukcji jak to robić) Wspieram mamy z dziećmi w domach- dziewczyny - jesteście the best💐💐💐 przed rozmowami z dziećmi na temat śmierci, zagrożenia, chorób warto poczytać różne mądre teksty. Może coś możecie polecić? Jutro będzie o Tacie, bo mija 3 rocznica śmierci... powspominajmy, pośpiewamy i grajmy w zielone🍀🍀🍀🍀 do zobaczenia o 22giej. Wpisujcie pytania, przemyślenia, prośby 🍀🍀🍀#jeszczewzielonegramy #koronawirus #zostajewdomu #zostańwdomu #zdrowie #damyradę #bedziedobrze #agatamlynarska

Post udostępniony przez Agata Młynarska (@agata_mlynarska)

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.