Agata Młynarska, VIVA! nr 11, maj 2019
Fot. Krzysztof Opaliński
O TYM SIĘ MÓWI

Agata Młynarska obawia się koronawirusa: „Choruję na chorobę autoimmunologiczną”

„Trzeba mieć wielką pokorę wobec takiej pandemii”

Olga Figaszewska 18 marca 2020 15:51
Agata Młynarska, VIVA! nr 11, maj 2019
Fot. Krzysztof Opaliński

W Polsce i na świecie rośnie liczna osób zakażonych koronawirusem. Na jego działanie narażone są szczególnie osoby przewlekle chore, o obniżonej odporności. Dlatego tak ważne jest, by w tym wyjątkowo trudnym czasie należy zachować wszelkie środki ostrożności, o których przypomina Ministerstwo Zdrowia i WHO. Gwiazdy apelują do internautów, by ci nie wychodzili z domu bez potrzeby i przestrzegali dwutygodniowej kwarantannie. Wśród nich jest Agata Młynarska, która szczególnie obawia się o zdrowie. Dziennikarka udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała o swojej sytuacji.

Agata Młynarska o koronawirusie

Agata Młynarska w ostatnim wywiadzie wyznała, że ze względu na swój stan zdrowia musiała wprowadzić specjalne środki ostrożności. Stara się unikać skupisk osób, ograniczyła spotkania, pracuje z domu.

„Bardzo trudno jest sobie wyobrazić niebezpieczeństwo, którego bezpośrednio nie widać. Czasem liczymy na to, że może ono spotkać wszystkich, tylko nie nas. Ja na to nie liczę. Choruję na chorobę autoimmunologiczną, więc wiem, że nie uda mi się wygrać z wirusem. Nie histeryzuję, tylko bardzo racjonalnie podchodzę do sprawy ”, wyznała w wywiadzie dla Faktu.

Dziennikarka podkreśliła też, że w tej sytuacji najważniejsze to na jakiś czas odizolować się od ludzi i nie bagatelizować ostatnich wydarzeń. 

„Trzeba mieć wielką pokorę wobec takiej pandemii. Nie bagatelizować, nie chojrakować. (...) Po pierwsze, niektórzy mogą nawet nie wiedzieć, że są nosicielami wirusa. Po drugie, my sami możemy być zakażeni i przekazać wirusa swoim bliskim, np. rodzicom, dziadkom. Dlatego kto może, niech zostaje w domu. Bez wyjątku ”, skomentowała w Fakcie.

My życzymy dużo zdrowia! I także zachęcamy Was do tego, byście dbali o siebie i najbliższych.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kochani!!! Wielkie dzięki za tak liczne i fantastyczne grono🤩😍😷Za komentarze i opinie. Przypominam o dezynfekcji telefonów, słuchawek, puderniczek, szminek, błyszczyków czyli wszystkich rzeczy, które wpadają nam w ręce!!! ( poszukajcie instrukcji jak to robić) Wspieram mamy z dziećmi w domach- dziewczyny - jesteście the best💐💐💐 przed rozmowami z dziećmi na temat śmierci, zagrożenia, chorób warto poczytać różne mądre teksty. Może coś możecie polecić? Jutro będzie o Tacie, bo mija 3 rocznica śmierci... powspominajmy, pośpiewamy i grajmy w zielone🍀🍀🍀🍀 do zobaczenia o 22giej. Wpisujcie pytania, przemyślenia, prośby 🍀🍀🍀#jeszczewzielonegramy #koronawirus #zostajewdomu #zostańwdomu #zdrowie #damyradę #bedziedobrze #agatamlynarska

Post udostępniony przez Agata Młynarska (@agata_mlynarska)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.