Magda Gessler, Lara Gessler i Tadeusz Müller, Viva! 24/2019
Fot. MARTA WOJTAL
O TYM SIĘ MÓWI

Magda Gessler podpadła dwójce fanów. Jeden z nich straszy restauratorkę... prawnikiem!

Co takiego zrobiła gwiazda?

Rafał Kowalski 23 grudnia 2019 10:55
Magda Gessler, Lara Gessler i Tadeusz Müller, Viva! 24/2019
Fot. MARTA WOJTAL

Magda Gessler od dekady budzi skrajne emocje. Już po emisji pierwszych odcinków Kuchennych rewolucji widzowie podzielili się na tych, którzy ją pokochali i tych, którym nie przypadła do gustu. W międzyczasie restauratorka stała się gwiazdą internetu i to właśnie w sieci ostatnio dwie osoby poskarżyły się na gwiazdę. Co takiego zrobiła, że podpadła swoim wielbicielom? Sprawy wyglądają na poważne…

Spór między Magdą Gessler i fanami

Czas przedświąteczny to ten, w którym większość komentarzy pod zdjęciami Magdy Gessler wychwala bożonarodzeniowe przepisy gwiazdy albo gotowe ciasta i potrawy, które jej fani mogą kupić w kilku polskich restauracjach. Wśród morza komplementów łatwo więc znaleźć te, które – określając delikatnie – nie świadczą o gospodyni Kuchennych rewolucji najlepiej.

Pierwsza z osób, która zdenerwowała się na Magdę Gessler podejrzewa, że została oszukana. Gwiazda nie znalazła bowiem od pół roku jednego popołudnia na realizację nagrody. „Pani Magdo, w czerwcu wygrałam kolację z Panią w konkursie Mazurskiej Manufaktury. Do tej pory nie mam żadnych informacji w tej sprawie, mimo wielokrotnych próśb... Czy kolacja dojdzie do skutku?”, zapytała jedna z fanek Magdę Gessler. I choć restauratorka jeszcze nie odpowiedziała, to wielu innych internautów zaczęło oznaczać pod komentarzem gwiazdę licząc, że ta odniesie się do zarzutów i obieca termin kolacji.

Druga osoba, która skierowała w stronę gwiazdy TVN, napisała pod jednym z postów, że Magda Gessler jest… obrzydliwa. Inni komentujący chcieli dowiedzieć się, dlaczego mężczyzna tak napisał. „Wyjaśnię tę kwestię w towarzystwie prawnika. Jak na razie mogę jedynie potwierdzić, że owa pani jest obrzydliwa mentalnie. Chodzi mi przede wszystkim o psa z Żabki, od nosków”, napisał w ramach rozjaśnienia. I choć ciężko domyślić się, o jaką sytuację dokładnie chodzi to okazuje się, że Magda Gessler wiedziała. Restauratorka bowiem odpisała w swoim stylu. „jesteś .. potworem .. spójrz w lustro weź tabletki zarażony syfem@nienawiści .. epidemia chłopie ma cię w swoich ramionach a kysz !!!!!!!!!”, napisała gwiazda, a my zachowaliśmy pisownię oryginalną.

Jesteśmy ciekawi czy każda ze spraw znajdzie swój koniec. 

Magda Gessler, VIVA! nr. 23/2018
Fot. Marta Wojtal

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.