Adele
Fot. materiały prasowe
ZE ŚWIATA GWIAZD

Adele pokonała depresję poporodową! Gwiazda planuje drugie dziecko

Weronika Bruździak-Gębura 23 listopada 2016 11:50
Adele
Fot. materiały prasowe

Chwilę temu w „Vanity Fair” Adele mówiła, że boi się powiększenia rodziny. Piosenkarka wyznała też, że w 2012 roku cierpiała na depresję poporodową. Najwyraźniej 28-letnia piosenkarka zmieniła zdanie.

 

„Chcę mieć drugie dziecko” – powiedziała podczas koncertu

Podczas poniedziałkowego koncertu w Phoenix, kończącego trasę koncertową Adele, gwiazda wykrzyczała do fanów: „Będę miała kolejne dziecko”. Nie chodziło o to, że jest w ciąży, tylko o to, że chce mieć kolejne dziecko. Jeszcze we wrześniu Adele zapowiedziała, że po ostatnim koncercie zamierza zrobić sobie 10 lat wolnego, by poświęcić czas rodzinie.

 

107 koncertów w 10 miesięcy

Trasa promująca płytę „25” trwała 10 miesięcy. Adele zagrała aż 107 koncertów. Tak piosenkarka skomentowała ten wysiłek w Phoenix:

 

"Zrobiłam to! Zobaczymy się po drugiej stronie! Będę miała dziecko! To był mój 107 występ w ciągu ostatnich 10 miesięcy. Co wieczór występy grane na żywo. Zrobiłam to! Byliście niesamowici, każdego wieczoru byliście wspaniali i zaangażowani. Moja ekipa i moja załoga - to dzięki Wam to zadziałało. A moja cudowna rodzina sprawiła, że to wszystko było dla mnie bardzo łatwe."

 

Wywiad w „Vanity Fair”

O Adele było głośno na początku listopada. W ostatnim numerze „Vanity Fair” piosenkarka powiedziała, że w 2012 roku cierpiała na depresję poporodową po narodzinach syna Angelo Jamesa. Na pytanie dziennikarki o plany powiększenia rodziny mówiła tak:

 

Za bardzo się boję. Miałam wyjątkowo ciężką depresję poporodową po tym, jak urodziłam syna. To mnie przeraża. Nigdy z nikim o tym nie rozmawiałam. Bardzo niechętnie o tym mówię. Pewnego dnia powiedziałam do mojej przyjaciółki: K***a nienawidzę tego. Ona się rozpłakała i odpowiedziała: Ja k***a też.”

 

Adele przyznała, że był nawet moment, kiedy o ciąży myślała w kategoriach najgorszej decyzji w życiu.

 

Miałam obsesję na punkcie mojego dziecka. Czułam się taka nieudolna. Miałam wrażenie, że podjęłam najgorszą decyzję w moim życiu. W końcu powiedziałam: dam sobie popołudnie, tydzień na zrobienie co tylko k***a chcę bez mojego dziecka. Koleżanka zapytała, czy nie czuję się z tym źle. Odpowiedziałam, że owszem, ale nie tak źle, gdybym tego nie zrobiła” - powiedziała Adele w „Vanity Fair”.

 

Polecamy też: Depresja poporodowa. Wyznanie Adele nagłośniło problem milionów kobiet na całym świecie, także Polek​

TAGI #Adele

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.