Adele
Fot. materiały prasowe
ZE ŚWIATA GWIAZD

Adele pokonała depresję poporodową! Gwiazda planuje drugie dziecko

Weronika Bruździak-Gębura 23 listopada 2016 11:50
Adele
Fot. materiały prasowe

Chwilę temu w „Vanity Fair” Adele mówiła, że boi się powiększenia rodziny. Piosenkarka wyznała też, że w 2012 roku cierpiała na depresję poporodową. Najwyraźniej 28-letnia piosenkarka zmieniła zdanie.

 

„Chcę mieć drugie dziecko” – powiedziała podczas koncertu

Podczas poniedziałkowego koncertu w Phoenix, kończącego trasę koncertową Adele, gwiazda wykrzyczała do fanów: „Będę miała kolejne dziecko”. Nie chodziło o to, że jest w ciąży, tylko o to, że chce mieć kolejne dziecko. Jeszcze we wrześniu Adele zapowiedziała, że po ostatnim koncercie zamierza zrobić sobie 10 lat wolnego, by poświęcić czas rodzinie.

 

107 koncertów w 10 miesięcy

Trasa promująca płytę „25” trwała 10 miesięcy. Adele zagrała aż 107 koncertów. Tak piosenkarka skomentowała ten wysiłek w Phoenix:

 

"Zrobiłam to! Zobaczymy się po drugiej stronie! Będę miała dziecko! To był mój 107 występ w ciągu ostatnich 10 miesięcy. Co wieczór występy grane na żywo. Zrobiłam to! Byliście niesamowici, każdego wieczoru byliście wspaniali i zaangażowani. Moja ekipa i moja załoga - to dzięki Wam to zadziałało. A moja cudowna rodzina sprawiła, że to wszystko było dla mnie bardzo łatwe."

 

Wywiad w „Vanity Fair”

O Adele było głośno na początku listopada. W ostatnim numerze „Vanity Fair” piosenkarka powiedziała, że w 2012 roku cierpiała na depresję poporodową po narodzinach syna Angelo Jamesa. Na pytanie dziennikarki o plany powiększenia rodziny mówiła tak:

 

Za bardzo się boję. Miałam wyjątkowo ciężką depresję poporodową po tym, jak urodziłam syna. To mnie przeraża. Nigdy z nikim o tym nie rozmawiałam. Bardzo niechętnie o tym mówię. Pewnego dnia powiedziałam do mojej przyjaciółki: K***a nienawidzę tego. Ona się rozpłakała i odpowiedziała: Ja k***a też.”

 

Adele przyznała, że był nawet moment, kiedy o ciąży myślała w kategoriach najgorszej decyzji w życiu.

 

Miałam obsesję na punkcie mojego dziecka. Czułam się taka nieudolna. Miałam wrażenie, że podjęłam najgorszą decyzję w moim życiu. W końcu powiedziałam: dam sobie popołudnie, tydzień na zrobienie co tylko k***a chcę bez mojego dziecka. Koleżanka zapytała, czy nie czuję się z tym źle. Odpowiedziałam, że owszem, ale nie tak źle, gdybym tego nie zrobiła” - powiedziała Adele w „Vanity Fair”.

 

Polecamy też: Depresja poporodowa. Wyznanie Adele nagłośniło problem milionów kobiet na całym świecie, także Polek​

TAGI #Adele

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?