VIVA! Tylko u nas

Królowe Instagrama celebrują piękno chwili! Musisz zacząć obserwować ich konta!

AS 30 października 2017 06:00

Instagram to jedno z najpiękniejszych miejsc w internecie. Zwłaszcza, gdy konto należy do gwiazdy. Aktorki, piosenkarki i influancerki potrafią naprawdę zachwycić swoją wizją świata - uchwycić i prawdziwie celebrować piękno chwili.  Poznajcie 6 najpiękniejszych kont na Instagramie, które musicie zacząć obserwować.

 

Królowe Instagrama
Fot. Instagram

Nikogo nie trzeba przekonywać, że Beyoncé to czysta perfekcja. Nic więc dziwnego, że jej oficjalne konto na Instagramie jest równie perfekcyjne. Cała strona to misternie utkana siatka zdjęć, które wyglądają cudownie zarówno pojedynczo, jak i w całości. Piosenkarka pokazuje tam wszystko od codziennych stylizacji przez transy koncertowe po czas spędzany z rodziną - wszystko po to, aby uwiecznić piękno każdej z tych chwil.

 

Królowe Instagrama
Fot. Instagram
Aktorstwo to nie jedyna pasja Olivii Wilde. Aktorka od lat prowadzi także blog lifestyle'owy, nic zatem dziwnego, że Wilde wie jak celebrować wyjątkowe chwile. Na jej instagramowym koncie pełno pięknych fotografii pokazujących jej życie rodzinne i pysznie wyglądające posiłki – po prostu codzienność, ale codzienność w pięknym wydaniu.

 

Królowe Instagrama
Fot. Instagram

Widzieliście Instagram naszej polskiej królowej alternatywy? Konto Brodki to prawdziwa artystyczna uczta. Patrzenie na świat oczami Moniki Brodki to czysta przyjemność. 

 

Królowe Instagrama
Fot. Instagram

Aby konto na Instagramie było wyjątkowe, wcale nie trzeba być człowiekiem. Czasem wystarczy być bardzo wpływowym kotem. Dowodem na to jest Choupette Lagerfeld – biała kotka Karla Lagerfelda. Projektant mody dba o to, aby zwierzęciu niczego nie brakowało. Na co dzień Choupette zajmuje się personalna asystentka, która prowadzi także jej konto na Instagramie. No cóż, chyba trochę zazdrościmy jej tak wyjątkowego życia... ;)

 

Królowe Instagrama
Fot. Instagram

Konto Lauren Conrad to mekka pastelowego spokoju. Aktorka i projektantka dba o to, aby każde zdjęcie, które dodaje na Instagram pasowało do ogólnej koncepcji – pastelowe kolory, miękkie światło i piękne scenerie, które uwypuklają tylko wyjątkowość każdej chwili. Oglądanie konta Lauren to prawdziwe wytchnienie od codziennych problemów.

 

Królowe Instagrama
Fot. Instagram

Macie ochotę na trochę modowej inspiracji, która wprawia w wyśmienity nastrój? Odwiedźcie konto Macademian Girl na Instagramie. Tamara Gonzalez Perea znana jest ze swoich kolorowych stylizacji, więc jej konto to prawdziwa feeria barw – jest pięknie!

 

Jeśli Ty też fotografujesz swoją codzienność, lubisz łapać piękno chwili na zdjęciach, weź udział w naszym konkursie fotograficznym - „VIVA! Photo Awards 2017”.


Zamieść zdjęcie na swoim Instagramie z #pieknochwili oraz oznacz magazyn Viva!

Możesz wygrać 3000 zł lub 1 z 5 przenośnych drukarek!

Regulamin konkursu na stronie www.regulaminy.edipresse.pl.

Więcej szczegółów na temat Viva! Photo Awards na stronie www.photo-awards.viva.pl

 

Królowe Instagrama

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.