Maciej Musiał, Viva! 06/2016
Fot. Marlena Bielińska
Z ŻYCIA GWIAZD

Maciej Musiał wspomina związek z Agnieszką Więdłochą: „Różnica wieku nie miała znaczenia”

„Jeśli chodzi o miłość, to wiek nie ma nic do rzeczy”

Gabriela Czernecka 2 grudnia 2018 09:52
Maciej Musiał, Viva! 06/2016
Fot. Marlena Bielińska

Związek Macieja Musiała i Agnieszki Więdłochy nigdy nie był komentowany przez żadną ze stron. Ich uczucie rodziło się z dala od mediów i tak naprawdę do tej pory wszelkie publikacje na temat łączących ich relacji opierano jedynie na plotkach i domysłach. Choć parę niejednokrotnie udało się przyłapać razem, to żadne z nich nie odnosiło się do publikacji. Najnowsza wypowiedź aktora stała się jednak potwierdzeniem łączących ich kiedyś relacji. Padły odważne słowa!

Życie prywatne Macieja Musiała: Agnieszka Więdłocha

Maciej Musiał rzadko porusza temat swojego życia prywatnego. Aktor unika opowiadania tego, co dzieje się w jego życiu miłosnym, dlatego też internauci często snuli domysły, dotyczące partnerek ich idola. Dotychczas Macieja Musiała łączono z Agnieszką Więdłochą, Katarzyną Sawczuk czy Olgą Kalicką. Aktor jednak nie zaprzeczał medialnym plotkom ani ich nie potwierdzał. Teraz w rozmowie z Wirtualną Polską zrobił wyjątek i fani nie mają wątpliwości, że tymi słowami wyjawił, że kiedyś spotykał się z Agnieszką Więdłochą.

Rozmowa wywiązała się na temat ról, w jakich ostatnio mamy okazję podziwiać Musiała. Na ekranach kin pojawił się w komedii romantycznej Miłość jest wszystkim, zaś za chwilę premierę będzie miał Wiedźmin czy serial 1983. I to właśnie w filmie Miłość jest wszystkim bohater grany przez Macieja Musiała wiąże się ze starszą kobietą (w tej roli Agnieszka Grochowska). 

Aktor skomentował ten wątek słowami: „Bardzo nam zależało, żeby między naszymi postaciami była chemia, żeby ludzie uwierzyli w łączące ich uczucie. Uważam, że jeśli chodzi o miłość, to wiek nie ma nic do rzeczy. Nikomu nic do tego. Sam na planie czerpałem ze swoich doświadczeń, bo kiedyś byłem w związku z o dziewięć lat starszą dziewczyną. Różnica wieku nie miała w naszym przypadku znaczenia, tak samo jak nie ma znaczenia w przypadku bohaterów, którzy poddają się temu, co ich do siebie przyciąga”, wyznał.

Jeśli wierzyć publikacjom, trzy lata temu Maciej Musiał związał się ze starszą o 9 lat Agnieszką Więdłochą. Wszystko wskazywało na to, że zakochani lada dzień ujawnią swój związek, a tymczasem para rozstała się. Podobno przyczyną rozpadu relacji miało być to, że znajdują się na innych etapach życia i mają inne oczekiwania wobec związku. 

Życie prywatne Macieja Musiała: czy aktor ma dziewczynę?

To pierwsze tak szczere wyznanie młodego aktora, dotyczące jego życia prywatnego. Dziś byłych partnerów łączą poprawne relacje, a każde z nich układa sobie życie u boku nowych partnerów. Agnieszka Więdłocha związała się z Antonim Pawlickim, a Maciej Musiał w jednym z wywiadów przyznał, że jest zakochany, ale nie chce zdradzać, kim jest wybranka jego serca.

Od niedawna mówi się o jego relacji z modelką Natalią Uliasz. Do tej pory te informacje nie zostały potwierdzone, ale dziennikarze Rewii, nie mają wątpliwości. „Para spędza razem coraz więcej czasu, ostatnio bawili się na jednym z popularnych festiwali muzycznych, a potem opublikowali zdjęcia w internecie”, czytamy.

A Wy wiedzieliście, że Maciej i Agnieszka byli kiedyś razem?  

Agnieszka Więdłocha, VIVA! kwiecień 2016
Fot. Iza Grzybowska/VOYK

Maciej Musiał, VIVA! czerwiec 2016, main topic
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?