Alicja Bachleda-Curuś, VIVA!
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
Metamorfozy gwiazd

Alicja Bachleda-Curuś już tak nie wygląda! Aktorka przeszła metamorfozę

W nowej fryzurze pojawiła się na premierze serialu "The Last of us"

Aleksandra Frankowska 11 stycznia 2023 07:51
Alicja Bachleda-Curuś, VIVA!
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Alicja Bachleda-Curuś to jedna z polskich aktorek, które robią karierę za oceanem. Gwiazda, która przez pewien czas była w związku z Colinem Farrellem, pojawiła się na pokazie premierowym serialu, który powstał na podstawie gry „The Last of us”. Na ściance zaprezentowała całkowicie nową fryzurę. Musimy przyznać, że to strzał w dziesiątkę!

ZOBACZ TEŻ: Po zaręczynach przeprowadziła się do nowego domu. Gdzie mieszka Alicja Bachleda-Curuś?

Alicja Bachleda-Curuś za oceanem

Aktorka już kilka lat temu związała swoje życie ze Stanami Zjednoczonymi, gdzie mieszka wraz z synem, Henrym Tadeuszem. Wspólnie z obecnym narzeczonym mieszka w Los Angeles, gdzie może angażować się w ciekawe projekty aktorskie. Chociaż rzadko udziela wywiadów i opowiada o swoim życiu zawodowym, tym razem zrobiła wyjątek i pojawiła się na premierze nowego serialu. Uwagę wszystkich zwróciła jej nowa fryzura. Cóż za efekt!

Alicja Bachleda-Curuś, 07.07.2022 Sopot
Fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Alicja Bachleda-Curuś przeszła metamorfozę

Na Instagramie aktorka zamieściła szeroką relację z premiery, jak również swoje nowe zdjęcia. W Nowym Roku Bchleda-Curuś postawiła na ostre ciecie i zafundowała sobie grzywkę. Nowa fryzura zdecydowanie jest strzałem w dziesiątkę. Alicja Bachleda-Curuś wygląda w niej zjawiskowo. Na premierze obiektywy patrzyły tylko w jej kierunku. Niestety jej syn był mniej zadowolony, ponieważ musiał zostać w domu.

CZYTAJ TEŻ: Byli razem trzy lata, doczekali się synka. Tak zakochali się w sobie Colin Farrell i Alicja Bachleda-Curuś 

Alicja Bachleda-Curuś
Fot. Instagram @alicjabc

To serial na bazie ulubionej gry wideo mojego syna, dlatego był niezadowolony, że nie może mi towarzyszyć. Ale cóż... Okazało się, że pokaz przeznaczony jest tylko dla widzów dorosłych, zatem obiecałam zdać mu relację z wrażeń po projekcji — powiedziała na Instagramie.

Jak sądzicie, czy nowa fryzura jej pasuje? 

Alicja Bachleda-Curuś
Fot. Instagram @alicjabc

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.