Weronika Kostyra 14 maja 2016 15:10
1/6
Krystyna Janda, Beata Tyszkiewicz, Urszula Dudziak, Mariusz Treliński, Daniel Olbrychski, Viva! luty 2015
Copyright @Bartek Wieczorek/LAF AM
1/6

Viva! zajęła w tym roku II i III miejsce w kategorii "Rozrywka i gwiazdy" w prestiżowym konkursie na Prasową Okładkę Roku GrandFront 2015. Nagrody, które są polskim wyróżnieniem dla twórców grafiki prasowej, przyznano po raz 14.

Do konkursu o tytuł najlepszej okładki w 2015 roku stanęły 432 prace oceniane w dziewięciu kategoriach dla prasy i trzech dla wydań elektronicznych. Zwycięzców wyłoniło jury, w którym zasiadają uznani graficy prasowi.

 

II miejsce

Specjalnie na nasze 18. urodziny powstało pięć wyjątkowych okładek z polskimi ikonami – Urszulą Dudziak, Krystyną Jandą, Danielem Olbrychskim, Mariuszem Trelińskim i Beatą Tyszkiewicz. Zdjęcia wykonał Bartek Wieczorek, wychwytując szlachetne piękno gwiazd. Wszystkie pokazujemy w galerii.


Miejsce III przyznano stylowej okładce z fotografią Agnieszki Szulim autorstwa Marleny Bielińskiej.

 

 

Bardzo cieszymy się z sukcesu, dlatego przypominamy wszystkie zwycięskie okładki.

 

 

Polecamy: Najpiękniejsze okładki Vivy! z zakochanymi. Wybierz ulubioną parę na naszych okładkach

2/6
Krystyna Janda, Viva! luty 2015
Copyright @Bartek Wieczorek/LAF AM
2/6

Była u szczytu sławy, gdy rzuciła pracę w renomowanym teatrze. Przez półtora roku była bez pracy, więc stworzyła własną scenę. Bo zawsze o tym marzyła. Sukces? Jest dla niej odpowiedzialnością! „Wszystko, co robisz, jest ważne”, powtarza i z kalendarzem w ręku planuje kolejny dzień.

Krystyna Janda. Wielka aktorka, reżyser, kobieta, matka. Publiczność bywa różna, ale ona rozmawia z nią na własnych warunkach.

3/6
Beata Tyszkiewicz, Viva! luty 2015
Copyright @Bartek Wieczorek/LAF AM
3/6

Ponad 100 ról w Polsce i za granicą. Ponad pół wieku przed kamerą. Niezrównana, ponadczasowa uroda i niebywałe poczucie humoru. Klasa właściwa tylko prawdziwym arystokratom. Ale Beata Tyszkiewicz nie chce mówić o sukcesie. O rzeczach poważnych mówi z lekkością. O dramatach – wcale. „Prawdziwa dama pije, pali i przeklina”, twierdzi z uśmiechem. Serio? Czy znowu nas czaruje?

4/6
Mariusz Treliński, Viva! luty 2015
Copyright @Bartek Wieczorek/LAF AM
4/6

Jego opery zachwycają świat. Wizją, maestrią, odwagą. Dokonał niemożliwego. Nowojorska Metropolitan Opera zaprasza jego spektakle na swoją scenę. Mariusz Treliński nie lubi słowa „kariera”, ale to dzięki niemu Polska zyskała artystę o globalnym zasięgu. Wciąż podróżuje. Tęskni za synem. Z partnerką Edytą próbują budować „ruchomy dom”.

5/6
Urszula Dudziak, Viva! luty 2015
Copyright @Bartek Wieczorek/LAF AM
5/6

Niesamowity talent i trudna droga na szczyt. Najwybitniejsza polska wokalistka jazzowa przeszła wiele, zanim zdobyła międzynarodową sławę i uznanie. Ale tylko ona wie, jak wiele kosztowało ją pokonanie... samej siebie.

„Myślę, że najgorsza rzecz, jaką możemy sobie zafundować, to nie dowiedzieć się, kim my naprawdę jesteśmy”, mówi Urszula Dudziak. I z uśmiechem dodaje: „Dziś jestem bardzo, bardzo szczęśliwa”.

6/6
Daniel Olbrychski, Viva! luty 2015
Copyright @Bartek Wieczorek/LAF AM
6/6

Daniel Olbrychski – najbardziej znany na świecie polski aktor. Stworzył setki niezapomnianych kreacji. U samego Wajdy zagrał kilkanaście razy. Ma miliony fanów. Czy żałuje w życiu czegoś? Mówi, że niczego i nikogo by nie zmieniał – ani kobiet, z którymi był, ani dzieci, które idą swoją drogą. Jeżeli na coś nie ma wpływu, to co się będzie szarpał?

„Miałem bardzo dużo szczęścia do ludzi i do zdarzeń. I dalej mam”.

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.