Paulina Młynarska, Michael Moritz
Fot. Forum
Z ŻYCIA GWIAZD

Paulina Młynarska była mężatką cztery razy. Na temat drugiego i trzeciego męża milczy

Jakie tabu związane jest z jej poprzednimi związkami?

Aleksandra Frankowska 20 maja 2023 13:46
Paulina Młynarska, Michael Moritz
Fot. Forum

Wiedzie szczęśliwe życie na Krecie, gdzie przeprowadziła się kilka lat temu. Dziennikarka, felietonistka i feministka ma za sobą kilka nieudanych związków. Paulina Młynarska w małżeństwie była aż czterokrotnie. O drugim i trzecim mężu zupełnie nie chce mówić. Dlaczego ulubienica publiczności nie chce wracać pamięcią do tamtych relacji?

Artykuł aktualizowany 18.11.2023

Pierwszy mąż Pauliny Młynarskiej

Zanim została dziennikarką, była aktorką. Zagrała Alinę w „Kronice wypadków miłosnych”. Pod koniec lat 90. wybrała jednak dziennikarstwo. Świetnie radziła sobie jako prezenterka telewizyjna i dziennikarka. W 2018 roku postanowiła jednak odmienić swoje życie i wyjechała na Kretę, gdzie mieszka do dziś. Tam pisze książki, felietony i artykuły, a także prowadzi zajęcia z jogi. Jak sama mówi, jest szczęśliwa i odnalazła swoje miejsce na ziemi.

Po raz pierwszy Paulina Młynarska stanęła na ślubnym kobiercu z Pawłem Naumannem, z którym ma córkę, Alicję. Chociaż relacja zakończyła się rozstaniem, para nie ma do siebie żalu. Alicja jest aktywistką, która dba o prawa mniejszości. Sama jest osobą homoseksualną i wzięła ślub ze swoją partnerką, w czym bardzo wspierała ją mama. 

CZYTAJ TAKŻE: Natalia Kukulska po 23 latach otworzyła się na temat kryzysu w małżeństwie

Drugi i trzeci mąż Pauliny Młynarskiej

O dwóch kolejnych relacjach Młynarskiej wiadomo niewiele. Dziennikarka bardzo rzadko wypowiada się na temat byłych partnerów. Jedyne informacje to te, z których wynika, że jej drugi mąż grał z nią w Teatrze Nowym w Warszawie. Trzeci mąż natomiast pochodził z Francji i zajmował się zarówno reżyserią, jak i pisarstwem. Relacje te są jednak owiane wielką tajemnicą, a sama Młynarska milczy na ich temat. Nie wiemy z jakiego powodu.

Czwarty mąż Pauliny Młynarskiej

Ostatnia relacja Młynarskiej również zakończyła się rozwodem. Jej mężem był amerykański dziennikarz Michael Moritz, który do Polski przybył pod koniec lat 90. Co ciekawe, początkowo zamierzał nad Wisłą rozwijać rodzinny biznes, ale przypadek sprawił, że trafił do radia. „W klubie Akwarium spotkałem się z Mariuszem Adamiakiem, promotorem jazzu w Polsce. Spodobał mu się mój amerykański akcent i zaproponował pracę w ówczesnym Radiu Jazz. Teraz prowadzę programy w Radiu PiN”, wspominał Michael Moritz w 2009 roku na łamach miesięcznika „Własny Biznes Franchising”.

Z Pauliną Młynarską poznali się na planie „Miasta kobiet” w 2005 roku, a już dwa lata później byli po ślubie. Uroczystość miała miejsce w Kościelisku. Na zdjęciach z okresu tego związku wyglądali na bardzo szczęśliwych. Wizualnie niezwykle do siebie pasowali. Eleganccy, zawsze uśmiechnięci, z błyskiem w oku. Chętnie pokazywali się razem publicznie i patrzyli na siebie jak prawdziwa para zakochanych. Jednak w 2010 roku doszło do rozwodu. W jednym z wywiadów Paulina Młynarska sugerowała, że decyzji o ślubie żałuje. „Nie łączmy tego z życiem długo i szczęśliwie. Ślub kompletnie niczego nie gwarantuje, niczego nie załatwia. Ślub nie jest żadną gwarancją ani uczuć, ani stałości związku. Moje cztery małżeństwa... No, żenada”, opowiadała w programie TVN Style 44 „Oblicza miłości”.

ZOBACZ TAKŻE: Natalia Kukulska po 23 latach otworzyła się na temat kryzysu w małżeństwie

W listopadzie 2022 roku media obiegła smutna informacja. Były mąż, Pauliny Młynarskiej, Michael Moritz zmarł. O jego śmierci poinformowali koledzy z pracy. „Zmarł świetny radiowiec, znawca amerykańskiej muzyki, dj i wspaniały kolega. Z Radiem Kampus Michael był od 2014 roku – prowadził niedzielną audycję Mike Check”, czytaliśmy w oficjalnym pożegnaniu wystosowanym przez pracowników Radia Kampus.

Paulina Młynarska, Michael Moritz
Fot. Kurnikowski

Co robi teraz Paulina Młynarska?

Paulina Młynarska chroni swoje życie prywatne, chociaż jest córką samego Wojciecha Młynarskiego. O swoich relacjach i życiu nie opowiada wiele. Woli zachować prywatne informacje dla siebie, nie dzieląc się nimi z opinią publiczną. To właśnie dlatego wokół niej rodzi się wiele tajemnic i aura, która pozwala jej być na swój sposób osobę nieodgadnioną. Ostatni rozwód dziennikarki miał miejsce w 2010 roku. Na ten moment nie wiemy, czy Młynarska związała się z kimś ponownie. Jak sama mówiła w jednym z wywiadów dla VIVY!: „Po rozstaniu z Michaelem zaczęłam inaczej postrzegać kwestię samotności niż 10 lat wcześniej”.  

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Ukochana Szymona Hołowni zdradziła, jakim jest mężem: „Nie będę okłamywała, że jest mi lekko"...

Paulina Młynarska, Michael Moritz
Fot. Jacek Kurnikowski

Paulina Młynarska, 17.01.2017
Fot. Mariusz Gaczynski/East News

Paulina Młynarska, 17.01.2017

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.