Tomasz Szczepanik, Pectus, VIVA! 1/2016
Fot. Zuza Krajewska
Z ŻYCIA GWIAZD

Tomasz Szczepanik i jego żona kupili luksusowy apartament na Teneryfie. Najnowsze zdjęcia z wakacji robią ogromne wrażenie

Tak wypoczywają zakochani

Karol Sowa 18 października 2023 12:56
Tomasz Szczepanik, Pectus, VIVA! 1/2016
Fot. Zuza Krajewska

Tomasz Szczepanik i Monika Paprocka-Szczepanik już od kilkunastu lat tworzą niezwykle piękny związek. Miłość między liderem zespołu Pectus a jego ukochaną wciąż kwitnie. Para nigdy też nie ukrywała, że miejscem, w którym czują się najlepiej, jest Teneryfa. Okazuje się, że niedawno kupili tam luksusowy apartament, który robi ogromne wrażenie.

Tomasz Szczepanik z zespołu Pectus o swojej żonie

Artysta niechętnie opowiada o kulisach swojego zacisza domowego, chociaż od czasu do czasu robi wyjątki. Jakiś czas temu w rozmowie z Mateuszem Szymkowiakiem otworzył się na temat swojej ukochanej. Okazało się wówczas, że od lat jest ona menadżerką zespołu Pectus. Dodał również, że zanim stworzyli związek, musieli pokonać wiele przeszkód. „Dla niej odwołałem swój ślub dziewięć dni przed. Połowa mojej rodziny chciała mnie deportować, a połowa powiedziała, że to jest jednak twoja decyzja, bardzo trudna, ale jednak ją podjąłeś "przed", wyjaśniał. „Powiedziałem jej wprost, wydawało mi się to nieuniknione. Powiedziałem jej, że "nie mogę cię oszukiwać po fakcie". Nie jestem na to gotowy w tym momencie i do ślubu nie dojdzie", kontynuował. 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Martyna Wojciechowska odwiedziła adoptowaną córkę w Tanzanii. To było poruszające spotkanie

Tomasz Szczepanik, żona,  Monika Paprocka-Szczepanik
Fot. Radoslaw NAWROCKI / Forum

Tomasz Szczepanik i jego żona kupili luksusowy apartament za granicą. Zdjęcia

Z social mediów można wywnioskować, że wokalista i jego rodzina uwielbiają wyjeżdżać na Wyspy Kanaryjskie. Nic więc dziwnego, że w kilka lat temu postanowili kupić apartament na Teneryfie. „Pierwsze mieszkanie kupiliśmy na Teneryfie sześć lat temu, w tym roku zmieniliśmy je na znacznie większe i przeprowadziliśmy się obok", mówiła Monika Paprocka-Szczepanik, która wraz z muzykiem wychowuje syna Stanisława i dwójkę dzieci z poprzedniego związku. „Na tę zmianę wpływ miała pandemia, podczas której spędziliśmy tam po raz pierwszy więcej czasu i jeszcze bardziej przekonaliśmy się do tego miejsca. Pandemia pokazała, że można pracować nawet z daleka. Nie wykluczamy, że jak dzieci dorosną, to się tam przeprowadzimy", kontynuowała w wywiadzie dla Faktu. „To oni nas namówili, dla nas to oaza i miejsce, gdzie wypoczywamy w spokoju, bo w Polsce Tomek jest na tyle rozpoznawalny, że czasami trudno o intymność", dodawała.

Przepiękny apartament zakochanych znajduje się na wzgórzu, niedaleko morza. „To piękny apartament, ma 130 metrów, jest kuchnia, salon, dwie sypialnie, łazienki, a jego atutem jest ogromny taras, który zawsze mi się marzył. Ma 60 metrów i jest na nim prywatny basen i grill", mówiła żona Tomasza. Co więcej, para spędza na Teneryfie kilka miesięcy w roku. Najchętniej wybierają się tam w okresie jesienno-zimowym. 

Tak wygląda ich przepiękny apartament: 

CZYTAJ TEŻ: Ma czwórkę rodzeństwa, brat zawdzięcza jej życie. Rodzina Joanny Kulig wiele przeszła

Tomasz Szczepanik, żona,  Monika Paprocka-Szczepanik
Fot. TRICOLORS/East News

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.