Marcin Patrzałek
Fot. Kamil Piklikiewicz/DDTVN/East News
O NIM JEST GŁOŚNO

Polak rzucił na kolana Amerykę! Zachwycił jurorów w Mam talent

Otrzymał owacje na stojąco od publiczności!

Konrad Szczęsny 25 czerwca 2019 17:03
Marcin Patrzałek
Fot. Kamil Piklikiewicz/DDTVN/East News

Ma 18 lat, wygrał polską edycję Must be the music, podbił również serca włoskich widzów a teraz... zachwycił Amerykanów! Marcin Patrzałek wystąpił w tamtejszej edycji America’s Got Talent, otrzymał owacje na stojąco od zgromadzonej w studio publiczności, zaś jurorzy nie szczędzili mu pochwał!

Polak Marcin Patrzałek w amerykańskim Mam talent

Od 2014 nieprzerwanie odnosi sukcesy. Marcin Patrzałek to wirtuoz gitary, który swoją grą zachwyca przedstawicieli kolejnych narodowości. Tym razem padło na mieszkańców Stanów Zjednoczonych! 18-latek, w 2015 roku zwyciężył w Polsce w dziewiątej edycji Must be the music: tylko muzyka. Z kolei w zeszłym roku nad Wisłą było o nim głośno za sprawą udziału we włoskim talent show Tu Si Que Vales, w którym również okazał się bezkonkurencyjny.

Idąc za ciosem, Marcin Patrzałek postanowił zaprezentować się amerykańskiej publiczności i wziął udział w castingu do lokalnej edycji Mam talent. Opłaciło się! Już na tym etapie, wykonując V Symfonię Beethovena oraz utwór Toxicity zespołu System of a Down w autorskiej aranżacji rzucił jurorów na kolana i zyskał aplauz na stojąco publiczności w studio!

„Dźwięki fascynowały mnie od dziecka, cały czas słyszałem w myślach jakieś kompozycje abstrakcyjnych dźwięków. Już jako dziecko chciałem tworzyć, takie dźwięki, których nie można usłyszeć na co dzień. Te futurystyczne dźwięki składają się na muzykę. To, co robię, jest dość dziwne i eksperymentalne”, podkreślał w rozmowie z gospodarzem America’s Got Talent, Terrym Crewsem.

Jurorzy zachwyceni występem Polaka w amerykańskim Mam talent

Umiejętności pochodzącego z Kielc 18-latka zachwyciły jury programu. Simon Cowell, Gabrielle Union, Howie Mandell i Julianne Houghnie byli pod ogromnym wrażeniem zdolności młodego gitarzysty, czemu dali wyraz, komplementując jego występ. Otrzymał również owacje na stojąco od publiczności zgromadzonej w studio i 4 razy „tak”, dzięki czemu zakwalifikował się do dalszego etapu.

„To mój ulubiony występ, jak do tej pory. Najlepszy w historii programu. Chcę, żeby wygrał!”, „Ten chłopak powinien był dostać złoty przycisk!!!”,  „Stary! Rozwalasz system po prostu!”, piszą internauci pod występem Polaka.

Miejmy nadzieję, że niebawem będziemy mogli cieszyć się kolejnym zwycięstwem Marcina w tym programie!  

Występ Marcina na castingu do amerykańskiej edycji Mam talent:

A to występ Marcina we włoskim talent show:

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!