Natalia Kukulska, Jaś Dąbrówka, Viva! 2005
Fot. Patrycja Woy-Wojciechowska
DZIECI GWIAZD

Ma 24 lata i poszedł jej śladami. Syn Natalii Kukulskiej jest niemniej utalentowany niż jego sławna mama!

Artystka uważa, że dzięki muzyce łatwiej jest jej porozumieć z synem

Maria Elas 20 czerwca 2024 17:43
Natalia Kukulska, Jaś Dąbrówka, Viva! 2005
Fot. Patrycja Woy-Wojciechowska

Natalia Kukulska przelała swoje talenty na swoje dzieci. Trójka jej pociech także kocha muzykę i świetnie odnajduje się w świecie sztuki. Jej jedyny syn Jan już prężnie rozwija własną karierę muzyczną. Współpracował nie tylko ze znaną mamą, ale także całą plejadą gwiazd sceny muzycznej? Jakie łączą ich relacje? 

Kim jest i co robi dziś Jan Dąbrówka, syn Natalii Kukulskiej?

Jan Dąbrówka urodził się 24 czerwca 2000 r. i jest najstarszym dzieckiem, a także jedynym synem Natalii Kukulskiej i Michała Dąbrówki. Ma dwie młodsze siostry: Annę (ur. 2005 r.) i Laurę (ur. 2017 r.). Dwudziestoczterolatek poszedł w ślady mamy i dziś także zajmuje się muzyką, chociaż bardziej odpowiada mu gra na instrumentach, niż śpiewanie. Jego domeną jest perkusja, jednak potrafi grać także na innych instrumentach, w tym na marimbie. 

Młody muzyk ma już za sobą całe morze różnych doświadczeń. Grał m.in. u boku swojej mamy na koncercie w Filharmonii Mieczysława Karłowicza w Szczecinie, ale także na innych scenach u boku innych znanych artystów młodego pokolenia, m.in. Zalii, Franka Warzywa czy Młodego Buddy. 

Na swoim koncie na Instagramie Jan Dąbrówka często dzieli się zdjęciami z koncertów oraz zdradza fanom, z kim szykuje następny projekt! 

Czytaj także: Sam pracuje na własny rachunek, ojciec nie przyszedł na jego ślub. Syn Roberta Janowskiego nie mówi o ich relacjach

Relacja Natalii Kukulskiej i syna Jana Dąbrówki 

W ostatniej rozmowie Natalia Kukulska opowiedziała o tym, jak wyglądają jej relacje z  synem. W podcaście STUDIO 96.0  artystka przyznała, że dogadują się świetnie, ponieważ mają ze sobą bardzo wiele wspólnego. Przede wszystkim łączy ich miłość do muzyki. „Jak ktoś ma wrażliwość na muzykę, na jej odbiór, to jest jakiś rodzaj języka emocjonalnego i wydaje mi się, że przez to jest nam się łatwiej porozumiewać” mówiła Mateuszowi Opyrchałowi. Dodała również: „Mamy podobną wrażliwość. Muzyka to jest jakiś język abstrakcyjny. My wszyscy go w sobie mamy i czujemy. Jest to jedna z płaszczyzn naszego porozumienia”.

Artystka chwaliła także talent syna. Przyznała, że kilkukrotnie razem tworzyli muzykę, co było dla obojga niezapomnianym doświadczeniem. „[...] Grywa ze mną, w projekcie „Czułe struny” grał na instrumentach symfonicznych perkusyjnych czy w MTV grał na marimbie” wspominała.

Sprawdź również: Jacek Fedorowicz jest dziadkiem Mateusza Gesslera. Chociaż mieszkali tysiące kilometrów od siebie, ich relacja jest niezastąpiona

Natalia Kukulska, Michał Dąbrówka, Jan Dąbrówka, Anna Dąbrówka, Warszawa, 02.12.2006 rok
Fot. Radoslaw Nawrocki / Forum

Natalia Kukulska, Michał Dąbrówka, Jan Dąbrówka, Anna Dąbrówka, Warszawa, 02.12.2006 rok

Natalia Kukulska przyznała, że od lat pielęgnuje to, co łączy ją z bliskimi. Chociaż muzyka jest jej największą pasją, wiadomo nie od dziś, że to rodzinę stawia na pierwszym miejscu. Zadbała o to, by wyraźną, grubą linią odciąć artystkę Natalię Kukulską od mamy i żony Natalii. Właśnie dzięki temu udało się jej stworzyć z dziećmi tak wyjątkową więź. „Z tego chyba jestem najbardziej dumna w życiu, że mamy bliski kontakt. Rozmawiamy o wszystkim. Nie kłócimy się” mówiła z dumą, oraz dodała: „Ja nie mówię, że nie mamy temperamentu, bo też mamy. Też bywa wesoło. [...] Każdy z nas chce dla drugiej osoby dobrze i jest rodzaj jakiegoś szacunku. I to jest wspaniałe” zakończyła.  

Zobacz też:  Pochodzi z Izraela, jest od niej dwie dekady starszy. Kim jest mąż Weroniki Książkiewicz?

Natalia Kukulska z mężem i synem, Jan Dąbrówka
Fot. Instagram Natalii Kukulskiej

Natalia Kukulska z mężem i synem, Jan Dąbrówka

Natalia Kukulska, Michał Dąbrówka, Jan Dąbrówka, Anna Dąbrówka, wrzesień 2022
Fot. Podlewski/AKPA
Natalia Kukulska, Michał Dąbrówka, Jan Dąbrówka, Anna Dąbrówka, wrzesień 2022

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Nie pokochali się od razu, kilka lat temu pokonali kryzys. Hania Żudziewicz i Jacek Jeschke o drodze o ślubu

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.