Natalia Kukulska, Anna Dąbrówka, VIVA! 19/2021
Fot. Marta Wojtal
O tym się mówi

Natalia Kukulska odebrała telefon od córki i zaniemówiła. To musiało się wydarzyć prędzej czy później...

Kolejny krok pozostaje tylko kwestią czasu

Marcjanna Maryszewska 22 czerwca 2024 17:55
Natalia Kukulska, Anna Dąbrówka, VIVA! 19/2021
Fot. Marta Wojtal

Natalia Kukulska z powodzeniem łączy bycie artystką z wychowaniem trójki dzieci. Jej 19-letnia córka postawiła na niezależność — wyjechała z kraju na studia, a to dopiero początek zmian w jej życiu. "Wydaje mi się jednak, że odchodzę od tego, co robi mama" — zwierzała się w niedawnym wywiadzie dla viva.pl. Teraz wokalistka wspomniała słowa córki i ujawniła coś, czego nikt się nie spodziewał...

Anna Dąbrówka marzyła o karierze w musicalu

Wszyscy, którzy poznali się na talencie Ani Dąbrówki pragnęli, by poszła ona w przyszłości w ślady sławnej mamy oraz babci. Natalia Kukulska z kolei chce, by ostateczna decyzja należała tylko do niej. "Rozumiem, że wszyscy by chcieli, by tak było, ale nie dała się poznać wokalnie na tym etapie. W moim mniemaniu potrafi śpiewać, jest muzykalna, pięknie gra na pianinie. Natomiast ja bym się na jej miejscu rozzłościła, że ktoś wywiera na nią presję. Kontekst mamy i babci może być wielkim obciążeniem" — wspominała gwiazda w rozmowie z Krystyną Pytlakowską w 2021 r.

Natalia Kukulska, Anna Dąbrówka, VIVA! 19/2021

Natalia Kukulska, Anna Dąbrówka, VIVA! 19/2021
Fot. Marta Wojtal

Nastolatka była wówczas na etapie odkrywania samej siebie, nie miała też konkretnej wizji na przyszłość. Samą siebie widziała natomiast w musicalu, do czego solidnie się przygotowywała jeszcze przed przeprowadzką z Polski.

"Czy chcę być częścią mediów? I nie chcę być, i trochę chcę. Jest mi to obojętne. Bo ja nie oddzielam swojego świata i świata mediów. […] Co stanie się potem? Zobaczymy, bo to na razie początek. Chcę jak najbardziej poznać cały świat, ale przede wszystkim moją pasją jest muzyka. Wydaje mi się jednak, że odchodzę od tego, co robi mama. Chcę iść w kierunku musicalu. Ale też mam ochotę spróbować innych rzeczy np. nauki filozofii" — mówiła Rafałowi Kowalskiemu z viva.pl.

Niespodziewany zwrot w planach córki Kukulskiej. Jednak pójdzie w ślady mamy i babci?

Teraz Natalia Kukulska wróciła wspomnieniami do tamtych słów najstarszej córki w podcaście STUDIO 96.0. Okazuje się, że Ania ma już sprecyzowane plany na przyszłość. Przypomniała też o jej wywiadzie z dziennikarzem, który pytał ją, czy zamierza pójść w ślady mamy i legendarnej babci. Nie, no skąd. Ja zupełnie inaczej — miała odpowiedzieć.

"A gdy zapytał, co chce robić, odpowiedziała: "Ja będę studiowała musical". "Więc się uśmiał, bo to faktycznie prawdziwa skrajność", przypomniała artystka podczas wizyty w programie.

Natalia Kukulska, Anna Dąbrówka, VIVA! 19/2021

Natalia Kukulska, Anna Dąbrówka, VIVA! 19/2021
Fot. Marta Wojtal

Dziś obie śmieją się z tego wyznania. Okazuje się, że po czasie córka gwiazdy zmieniła zdanie o sto osiemdziesiąt stopni! "Mamo, ja się z siebie śmieję, że ja to powiedziałam, bo ja po prostu widzę, że to jest to, w co chcę iść" — przyznała nastolatka w niedawnej rozmowie telefonicznej.

Nie tylko Anna Dąbrówka chciałaby być sławna jak niektórzy z członków jej rodziny. Jakiś czas temu podobną decyzję podjęła jej młodsza siostra, 7-letnia Laura. "Ona już mi mówiła ostatnio — bo spodobał jej się zespół TGD — mamo, ja bym chciała śpiewać w takim zespole z dziećmi — więc muszę to przemyśleć. [...] Zaliczyła na pięć z plusem egzamin z fortepianu. Chodzi do szkoły muzycznej. I wiesz co, ja się nie zdziwię. Ja kompletnie rozumiem ten wybór" — podsumowała temat wokalistka. 

Czy w przyszłości zobaczymy córki Natalii Kukulskiej na profesjonalnej scenie? W perspektywie najnowszych wieści to prawdopodobnie jedynie kwestia czasu. Przypomnijmy, że jej najstarszy syn Jan już od dawna prężnie rozwija swoją karierę muzyczną.  

Natalia Kukulska, Michał Dąbrówka, Jan Dąbrówka, Anna Dąbrówka, 2022 r.

Natalia Kukulska, Michał Dąbrówka, Jan Dąbrówka, Anna Dąbrówka, wrzesień 2022
Fot. Podlewski/AKPA

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Nie pokochali się od razu, kilka lat temu pokonali kryzys. Hania Żudziewicz i Jacek Jeschke o drodze o ślubu

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.