Zenek Martyniuk - Sylwester Marzeń
Fot. mat. prasowe
VIVA! Tylko u nas

Największe hity 2020 roku? Te przeboje usłyszymy podczas sylwestrowego koncertu TVP!

Piosenki, które kochają całe pokolenia!

Artykuł sponsorowany 28 grudnia 2020 08:49
Zenek Martyniuk - Sylwester Marzeń
Fot. mat. prasowe

Ten sylwester będzie inny od tych, o których zwykle marzymy. Nie będzie wielkich tanecznych imprez na sto par. Ale razem z telewizyjną Dwójką możemy się bawić na największym koncercie w Polsce przy przebojach, które znamy i kochamy. 

Podczas „Sylwestra Marzeń z Dwójką” scena zachwyci rozmachem i piękną scenografią. A z niej popłyną najbardziej taneczne dźwięki, jakie możemy sobie wymarzyć. Podczas telewizyjnej imprezy zaśpiewa dla nas król disco polo – Zenek Martyniuk i jego zespół Akcent. Gwiazdy zaproszą nas do zabawy w rytmie hitu „Przez twe oczy zielone”. Zabrzmią też inne sprawdzone przeboje zespołu, jak choćby “Życie to są chwile”, ale nie zabraknie również nowości.  

W Ostródzie zaśpiewa też ulubienica publiczności – Cleo. Gwiazda dała się poznać przed ośmiu laty polskiej i międzynarodowej publiczności piosenką „My, Słowianie”. W tym roku wylansowała fantastyczny przebój „Łowcy gwiazd”, który był przebojem lata i zdobył tegoroczną nominację do Fryderyków w kategorii Piosenka Roku. Cleo zaśpiewa swoje znane i lubiane przeboje, które już dawno zdobyły miejsca w naszych sercach, ale też zaprezentuje co nieco ze swojej ostatniej płyty SuperNOVA. 

Cleo - sylwester tvp
Fot. mat. prasowe

Doskonałą sylwestrową zabawę zapewni obecność Łukasza i Pawła Golców. Z Golec uOrkiestrą będziemy mogli potańczyć m.in. przy „Ściernisku”. „Crazy is my life”, czy przy przeboju „Pędzą konie”. Panowie Golcowie dodatkowo, wraz z Gromee’m, wykonają również swój ostatni wielki przebój „Górą Ty”. Ta piosenka królowała na wszystkich listach przebojów latem ubiegłego roku.

Dwójka zaprosiła też na scenę twórców hitu „Ona tańczy dla mnie”. Ta piosenka zespołu Weekend dawno rozbiła polski licznik w odsłonach na platformie YouTube! Znalazła się też w światowej TOP liście 100, wyprzedzając nawet Madonnę czy Justina Bibera! W sylwestrowy wieczór Weekend wykona jeszcze inne swoje wielkie przeboje, więc postarajcie się o doskonałą kondycję, bo trudno będzie usiedzieć w miejscu.

Radek Liszewski
Fot. mat. prasowe

A to jeszcze nie koniec. A nawet nie półmetek! Teraz pora na młodość. Na estradzie pojawią się Roksana Węgiel I Viki Gabor. Tych dziewcząt nie trzeba nikomu przedstawiać, bo są laureatkami Eurowizji Junior z 2018 i 2019 roku i zna je cały kraj. Mają w sobie tak samo dużo urody, co i talentu. Choć ich kariera na scenie jest krótka, już wylansowały przeboje, które nucą wszyscy. I zaprezentują je w ten niezapomniany sylwestrowy wieczór na scenie w Ostródzie. Roksana Węgiel zaśpiewa „Anyone I Want To Be”, a Viki Gabor - „Superhero”. Słyszycie to? Aż by się chciało razem zanucić. 

Roksana Węgiel
Fot. mat. prasowe

W długi zimowy wieczór wakacyjny klimat przypomni nam duet, który zaskoczył publiczność podczas finału „Wakacyjnej Trasy Dwójki” w Świnoujściu. Pamiętacie co to było? Jeśli nie, to będzie okazja, żeby sobie przypomnieć. Przed państwem – Helena Vondráčková i Marcin Miller, którzy razem zaśpiewają polsko-czeską piosenkę „Dlouhá  noc/Długa noc”. Królowa Czeskiej Piosenki przypomni też polskiej publiczności inne swoje znane i lubiane przeboje. 

Podczas tanecznej imprezy w rytmie disco musi zabrzmieć przebój lat 90. „Jesteś szalona”. Bez tego zwyczajnie się nie da! Zespół Boys na tę noc przygotował też inne swoje evegreeny.   

Marcin Miller
Fot. mat. prasowe

Zespołu Zakopower też nikomu nie trzeba przypominać. Przebój „Boso” znają wszyscy, bo długo nie schodził z list przebojów i tych oficjalnych, i tych naszych prywatnych. Warto przypomnieć, że piosenka pochodzi z płyty o tym samym tytule („Boso”), która była najlepiej sprzedającą się polską płytą 2011 roku!

Było już disco polo, było i po góralsku, więc… Drodzy państwo, pora na zagraniczne dźwięki! Bez włoskich przebojów żadna taneczna impreza nie będzie przecież naprawdę udana. Tak więc przypomnijmy sobie takie piosenki, jak „Balla Balla”, „Marina”, czy „Vamos a la Playa”, albo „Ciao Italia”! Razem z Francesco Napoli i z piosenką „Americano” w tę jedną z najdłuższych zimowych nocy będziemy mogli przenieść się wprost do słonecznej Italii.

Pamiętacie „You’re My Heart, You’re My Soul”, „Cheri Cheri Lady”, czy „Brother Louie”? Tak, to niezapomniane przeboje lat 80. Prawdziwe klasyki – sprawdzone, znane i lubiane. Przy nich nogi same chodzą i trudno usiedzieć w miejscu. Swoje piosenki przypomni nam Thomas Anders, połówka niezapomnianego duetu Modern Talking. 

Wszystkich niespodzianek muzycznych „Sylwestra Marzeń z Dwójką” nie możemy tu ujawnić, to oczywiste. Ale będzie ich naprawdę dużo. Widzowie sami muszą się przekonać, włączając Dwójkę 31. grudnia już o godzinie 19.55. 

O północy, gdy przyjdzie Nowy Rok, wszyscy razem będziemy mogli podziwiać wyjątkowy pokaz sztucznych ogni i wznieść powitalny toast. Bawmy się razem, bawmy się z Dwójką. 

Materiał powstał z udziałem TVP

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.