Bad Boys Blue - Sylwester Marzeń z Dwójką
Fot. mat. prasowe
VIVA! Tylko u nas

Kultowy Bad Boys Blue dołącza do Sylwestra Marzeń z Dwójką!

Tego o nich nie wiedzieliście.

Artykuł sponsorowany 30 grudnia 2020 08:44
Bad Boys Blue - Sylwester Marzeń z Dwójką
Fot. mat. prasowe

Tegoroczny Sylwester Marzeń, w którym gwiazdy wystąpią w amfiteatrze w Ostródzie odbędzie się w tanecznym stylu lat 80. Tylko w telewizyjnej Dwójce będziemy mieli okazję zobaczyć i posłuchać największych przebojów tej niezapomnianej dekady. Obok Thomasa Andersa z Modern Talking, zobaczymy drugi najważniejszy zespół lat 80. - Bad Boys Blue, który właśnie potwierdził swój udział w sylwestrowym koncercie.

To nie były łatwe negocjacje, ale ludzie kochają ich przeboje, więc zależało nam by Bad Boys Blue pojawili się w Ostródzie. Oni też chcieli wystąpić obok Thomasa Andersa z Modern Talking, z którym w latach 80. rywalizowali o fanów w całej Europie – mówi anonimowo osoba z produkcji Sylwestra Marzeń.

W 1985 roku Bad Boys Blue wylansowali swój pierwszy wielki hit „You’re Woman”, który grano we wszystkich dyskotekach i rozgłośniach radiowych na całym kontynencie. Potem przyszły kolejne przeboje „Pretty Young Girl”, „I Wanna Hear Your Heartbeat” i „Come Back And Stay” i wiele innych. Dotąd Bad Boys Blue sprzedali ponad 6 milionów płyt na całym świecie, a „You’re Woman” należy czołówki tanecznych przebojów wszech czasów.

Co ciekawe, jedyny członek oryginalnego składu zespołu z lat 80., John McInerney, którego zobaczymy podczas Sylwestra Marzeń mieszka w Anglii i… pod Łodzią. Ale to nie jedyne związki John’a z naszym krajem. Od połowy lat 90. jego żoną jest Polka - Sylvia McInerney, z którą wokalista wychowuje córkę. Od 2005 roku Sylvia oraz jej siostra bliźniaczka Edith Miracle współtworzą z Johnem zespół Bad Boys Blue występując niemal w całej Europie.

Bad Boys Blue - Sylwester Marzeń z Dwójką
Fot. mat. prasowe

John’a McInerneya znają i cenią również inne gwiazdy Sylwestra Marzeń – Zenek Martyniuk i Marcin Miller, z którymi Bad Boys Blue już wspólnie koncertowali. Przypomnijmy, że na scenie podczas Sylwestra Marzeń 2020 wystąpi również inny zespół lat 80. austriackie trio Joy, znane m.in. z przeboju „Touch by Touch”.

Sylwester Marzeń 2020, czyli doskonała zabawa w tanecznym stylu lat 80. – już 31 grudnia o 19:55 tylko w TVP2.

Materiał powstał z udziałem TVP.

TAGI #TVP #Sylwester

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.