Sylwester TVP 2020
Fot. AKPA/mat. prasowe
VIVA! Tylko u nas

Gwiazdorska obsada "Sylwestra Marzeń z Dwójką". Znamy pełną listę artystów

To plejada polskich i zagranicznych gwiazd muzyki tanecznej.

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA 24 grudnia 2020 10:50
Sylwester TVP 2020
Fot. AKPA/mat. prasowe

Ten bal sylwestrowy będzie inny niż wszystkie. Nie potańczymy na wielkim parkiecie i nie poskaczemy w plenerze. Będziemy się bawić w małym gronie domowników, ale… Czy to znaczy, że mamy się nudzić i smucić? W żadnym razie! Jest sposób, by do zacnego grona naszych najbliższych znajomych i rodziny zaprosić wielkie gwiazdy. Takie, które znamy i kochamy, które zawsze sprawiają, że nogi same chodzą, a śpiew wyrywa się z ust. 31 grudnia o godzinie 19.55 zaczyna się „Sylwester Marzeń z Dwójką”. Pilot w dłoń i zaczynamy zabawę!

Dla milionów telewidzów w tę jedną noc zaśpiewają, zagrają i zatańczą nie tylko polskie gwiazdy. Będzie więc z rozmachem – międzynarodowo, kolorowo, fantastycznie, rytmicznie i chwilami nieco sentymentalnie. Wszystko po to, żebyśmy nie czuli pandemicznej izolacji, ale rozmach i niezapomniane atrakcje prosto z koncertu plenerowego. TVP naprawdę się postarała, żebyśmy w ten szczególny czas dostali wszystko to, co najlepsze.

Tegoroczny „Sylwester Marzeń z Dwójka” będzie więc absolutnie wyjątkowy. To będzie największa impreza taneczna w rytmie disco w kraju. Poszalejemy razem z Cleo. Wielokrotnie nagradzana autorka i wykonawczyni mnóstwa przebojów rozgrzeje publiczność do czerwoności.

Sylwester TVP 2020
Fot. AKPA/mat. prasowe

Razem ze swoim zespołem Akcent wystąpi – Zenon Martyniuk. Tego artysty nikomu nie trzeba przedstawiać. Przy jego piosenkach każdy poderwie się z miejsca, żeby zatańczyć. A jeśli tańce mają być udane, to na scenie nie może zabraknąć zespołów Boys i Weekend. Kto, jak nie oni, potrafi sprawić, że nie tylko wielkie parkiety, ale nawet podłogi w naszych pokojach staną się piękną taneczną salą.

Będzie też coś na góralską nutę – bo bez tego trudno sobie wyobrazić dobrą i naprawdę udaną imprezę. Zaśpiewamy i zatańczymy więc z GolecUorkiestra, ale też z zespołem Zakopower. Na tegorocznej imprezie zaprezentują się energiczne, pełne ożywczej energii najmłodsze gwiazdy polskiej estrady. Uwielbiane przez publiczność Wiki Gabor i Roksana Węgiel zaśpiewają swoje największe przeboje.

Sylwester TVP 2020
Fot. mat. prasowe

Mało? Chyba nie! Ale to wiąż nie pora na odpoczynek, bo Dwójka zaprosiła na scenę również zagraniczne gwiazdy. I to nie byle jakie! Wciąż kochana w naszym kraju Helena Vondrackova i Marcin Miller stworzą piękny, czesko-polski duet. Thomas Anders z kultowego zespołu Modern Talking przeniesie nas w sam środek niezapomnianych lat 80., a Francesco Napoli przypomni swoje najbardziej melodyjne włoskie piosenki. Podczas tanecznego wieczoru sylwestrowego w TVP2 wystąpią również Pedro Santana, Top Girls, Joy Milano oraz Defis.

Widzów, czeka jeszcze wiele muzycznych niespodzianek i gości, przygotujcie się więc na najlepsze. O północy wszyscy razem będziemy mogli podziwiać wyjątkowy pokaz sztucznych ogni i wznieść wspólny noworoczny toast. O doskonały klimat i gorącą atmosferę całej imprezy zadbają doskonali prowadzący: Izabella Krzan, Ida Nowakowska, Małgorzata Tomaszewska, Rafał Brzozowski, Aleksander Sikora i Norbi. Z Dwójką w sylwestrowy wieczór nikt nie będzie się nudził.

Sylwester TVP 2020
Fot. mat. prasowe

Razem przywitajmy nowy rok w tanecznych rytmach. Włączcie telewizor 31. grudnia już o 19.55.

Materiał powstał z udziałem TVP.

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.