Guns N' Roses
Fot. East News
ZE ŚWIATA MUZYKI

Legendarny zespół Guns N' Roses zagra w Polsce. Wiemy, kiedy i gdzie!

Weronika Bruździak-Gębura 6 grudnia 2016 15:45
Guns N' Roses
Fot. East News

Guns N’ Roses po raz kolejny w Polsce! Legendarna kapela zagra 20 czerwca na gdańskim Stadionie Energa. Bilety w sprzedaży od 9 grudnia.

 

W przyszłym roku fani będą wyjątkowo szczęśliwi - w końcu, po 20 latach przerwy, do zespołu powrócił syn marnotrawny – legendarny gitarzysta Slash. Guns N’ Roses w ciągu 31-letniej kariery odwiedzili Polskę zaledwie dwa razy. W 2006 roku zagrali w Warszawie, w 2012 – w Rybniku.

 

Trasa koncertowa Guns N’ Roses

Obok legendarnych członków zespołu: Axla Rose’a, Slasha i Duffa McKagana, pod szyldem Guns N’ Roses występują też Dizzy Reede, Richard Fortus, Frank Ferrer i Melissa Reese.

W ramach kontynuacji trasy koncertowej „Not in this lifetime” chłopaki z Guns N’ Roses wystąpią na kilkunastu koncertach w Europie. Zaczęli w 2016 roku występami w obu Amerykach. Łącznie sprzedali już prawie 2 miliony biletów i już mają status najbardziej udanej trasy koncertowej 2016 roku. A sprzedaż biletów na koncerty w Europie jeszcze nie ruszyła...

 

Ceny biletów na Guns N’ Roses w Gdańsku

Ceny w Gdańsku będą wahały się od 227 do 465 złotych. Te VIP - nawet 4756 złotych. Sprzedaż biletów rusza 9 grudnia o 10, ale nie dla członków fanklubu. Ci mogą kupić wymarzone bilety już od poniedziałku, 5 grudnia. Mają czas do 22 w czwartek, 8 grudnia. Na specjalne względy mogą liczyć też członkowie Live Nation Polska: od 10 w środę (7 grudnia) do 18 w czwartek (8 grudnia) też będą mogli przedterminowo upolować długo wyczekiwane bilety.

 

Legendarni Guns N’ Roses

Zespół powstał w 1985 roku w Los Angeles. Przez 31 lat kariery wydali 6 albumów, sprzedali 100 milionów płyt, z czego prawie połowę (45 milionów) w USA. Ich debiutancki krążek – „Apetite for Destruction” – jest najlepiej sprzedającym się albumem wszech czasów (28 milionów egzemplarzy).

Największe hity zespołu to „Welcome To The Jungle”, „Sweet Child O’Mine”, „November Rain”, „Patience”, „You Could Be Mine”.

 

Polecamy też: Sting zagra w Polsce aż dwa koncerty! Zobacz, gdzie będzie można go posłuchać​

TAGI #Slash #Axl Rose

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?