Justyna-nowak-wysocka
Fot. Mat.prasowe
VIVA! Tylko u nas

Macie ochotę na pikantną bajkę o Kopciuszku?

W takim razie koniecznie sięgnijcie po najnowszą książkę Justyny Nowak-Wysockiej!

Artykuł sponsorowany 27 stycznia 2021 15:31
Justyna-nowak-wysocka
Fot. Mat.prasowe

Która z nas czasem nie marzy (mowa o singielkach :)), aby spotkać przystojnego i bogatego księcia na białym koniu? Jeśli tęsknicie za bajkami, koniecznie przeczytajcie powieść "Zlecenie 999 #umowa_z_nieznajomym" Justyny Nowak-Wysockiej! Nie jest co prawda słodka jak cukierek, a raczej ostra jak papryczka chili. Zamiast królewicza jest mafiozo Eduardo Mendoza, a w roli księżniczki występuje studentka Klara. Jednak jesteśmy pewne, że ta książka rozpali wasze zmysły i sprawi, że nie będziecie w stanie się od niej oderwać!

Zlecenie 999 #umowa_z_nieznajomym - o czym jest?

Zlecenie 999 #umowa_z_nieznajomym przedstawia losy młodej studentki logistyki, która stara się łączyć studia dzienne z pracą jako kelnerka. Ze względu na trudną sytuację finansową swojej rodziny sama musi walczyć o przetrwanie w stolicy, a comiesięczna konieczność zakupu drogich leków dla młodszej siostry motywuje ją do podjęcia dodatkowego zarobku. Klara zapisuje się do agencji hostess. Wkrótce otrzymuje zlecenie od tajemniczego Eduarda Mendozy, które na zawsze odmieni jej życie...

„Współczesna bajka o Kopciuszku? A co powiecie na taką naprawdę gorącą? Ona, on i ten trzeci. Miłość, intryga, zazdrość. Kto Zlecenie 999 #umowa_z_nieznajomym wygra? Kto przegra? W miłości przecież wszystkie chwyty dozwolone. Polecam gorąco” – Basia, booksgram A_taka_Baśka.

zlecenie999-umowa-z-nieznajomym-justyna-nowak-wysocka
Fot. Mat.prasowe

Autorką książki jest Justyna Nowak-Wysocka. Urodziła się w 1992 roku w małej miejscowości na terenie województwa świętokrzyskiego. Jest absolwentką jednej z kieleckich uczelni o profilu inżynier logistyki. Obecnie mieszka i rozwija się zawodowo w Warszawie. Pasję do pisania czuła od zawsze, ale to dzięki wsparciu męża i rodziny zmotywowała się i zrobiła krok w kierunku spełnienia swoich pisarskich marzeń.

Postanowiliśmy porozmawiać z Justyną o jej najnowszej książce i dowiedzieć się jeszcze więcej na temat świata Eduardo i Klary.

Skąd wziął się pomysł na Pani książkę? Czy jakaś historia zainspirowała Panią do napisania tej powieści?
Pomysł na książkę zrodził się nagle w mojej głowie. Skończyłam prace nad moją debiutancką powieścią „3 życia, 3 próby”. I dosłownie kilka minut później zaczęłam pisać pierwszy rozdział „Zlecenia 999 #umowa_z_nieznajomym”. Jest wiele powieści z wątkiem mafijnym, ale jeszcze nie spotkałam się, aby wątek pracy hostess został gdzieś użyty.

Dla kogo jest powieść „Zlecenie 999 #umowa_z_nieznajomym”?
Seria „Zlecenie 999” skierowałam do kobiet, a także mężczyzn, którzy szukają chwili oderwania się od szarej rzeczywistości i przeniesienia do świata z pozoru złego, pełnego intryg i żądzy władzy. Doza pikanterii i erotyki w tej serii rozgrzeje każdego czytelnika. Polecam serdecznie tę serię każdemu, kto lubi romanse mafijne z przekazem. Od razu nakreślę, że w moich powieściach nie znajdziecie krwawych scen tortur czy morderstw. Skupiłam się w niej przede wszystkim na przełamaniu obrazu „idealnego” mafiozy. Główny bohater z pozoru wydaje się być bezwzględnym tyranem, lecz w środku jest dobrym człowiekiem, który nie miał wyboru w życiu. Obowiązek wobec ojca i rodziny zmusił go do wybrania drogi zła.

zlecenie999-umowa-z-nieznajomym-justyna-nowak-wysocka
Fot. Photolife_aw - Adam Wysocki

Na zdjęciu: Justyna Nowak-Wysocka

Czy według Pani kobiety ciągle marzą o pozornie niegrzecznym mężczyźnie o dobrym sercu?
Uważam, że każda z nas po cichutku, gdzieś w swoich myślach, o takim właśnie mężczyźnie myśli. Takie dwie skrajne osobowości powodują, że kobieta pragnie właśnie takiego kochanka. Każda z nas chciałaby mieć takiego demona w łóżku, lecz w życiu codziennym anioła.

Czy nie obawia się Pani zarzutów, że podstęp, którego dopuścił się Eduardo, by rozkochać w sobie Klarę, jest po prostu nieuczciwy i zły?
Powiem szczerze, że nigdy się nad tym nie zastanawiałam. Możliwe, że nie każdy czytelnik będzie popierał nieuczciwości Eduarda wobec Klary, ale czego człowiek nie zrobi w imię miłości. W realnym świecie ludzie dopuszczają się o wiele gorszych rzeczy wobec innych, motywując to uczuciem.
Eduardo, mimo że wychował się w świecie mafijnych rozgrywek, nigdy nie skrzywdził Klary. Jest wobec niej zawsze troskliwy, mimo swojego dystansu, jaki próbuje wobec niej utrzymać, jego gesty i słowa pokazują niekiedy skrywane w nim dobro.

Czy według Pani taka historia mogłaby wydarzyć się w prawdziwym świecie?
W realnym świecie mamy do czynienia z różnymi historiami. Myślę, że i taka mogłaby się zdarzyć, aczkolwiek każda agencja hostess przyjrzałaby się uważnie zleceniu o tak wysokim wynagrodzeniu. Dużo młodych dziewczyn boryka się z ciężkimi sytuacjami finansowymi, nie tylko ze względów rodzinnych, ale też spowodowanych utrzymaniem w dużym mieście. Możliwe, że taka suma mogłaby kogoś skusić.

Justyna-nowak-wysocka
Fot. Photolife_aw - Adam Wysocki

Na zdjęciu: Justyna Nowak-Wysocka

Jakie ma Pani dalsze plany na przyszłość?
Mam jasno wytyczony plan działań. W najbliższych miesiącach ukażą się jeszcze trzy części z serii „Zlecenie 999”. W międzyczasie pojawi się moja nowa powieść pt. „Blood man”. Przyznam się szczerzę, że moim marzeniem jest zekranizowanie losów Klary i Eduarda. Będę robiła wszystko, co w mojej mocy, aby się ono spełniło.

Mamy dla was świetną wiadomość! Już 8 lutego odbędzie się premiera drugiej części „Zlecenie 999 #rozliczenie_sumienia”. Jeśli chcecie być na bieżąco z Justyną Nowak-Wysocką i jej twórczością, zapraszamy na jej fanpage!

Justyna-nowak-wysocka-zlecenie-999
Fot. Mat.prasowe

Materiał powstał z udziałem J&A Media Consulting sp. z o.o.

TAGI #książka

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.