joanna-dulewicz
Fot. materiały prasowe
VIVA! Tylko u nas

„Sukcesja” Joanny Dulewicz – najgorsze wydarza się, gdy odwracasz wzrok

Thriller psychologiczny i rodzinne spotkanie, które zakończyło się morderstwem

Artykuł sponsorowany 29 września 2021 10:28
joanna-dulewicz
Fot. materiały prasowe

Joanna Dulewicz szturmem wkroczyła na rynek wydawniczy, wygrywając organizowany przez wydawnictwo Czwarta Strona konkurs. Autorka „Zakłamanych” i Zastraszonych” dostarczyła wielu emocji i wrażeń fanom książek kryminalnych. Tym razem postanowiła spróbować sił w pisaniu thrillera, a efekty tej próby mówią same za siebie. Premiera „Sukcesji” już 29 września!

O czym jest „Sukcesja”?

Zabytkowa willa, rodzinne spotkanie i morderca, który tylko czeka, aż odwrócisz wzrok.

sukcesja-joanny-dulewicz
Fot. materiały prasowe

Sara Blosh, spadkobierczyni majątku Aleksandrowiczów, organizuje w odziedziczonym dworku przyjęcie dla rodziny i znajomych.

Spotkanie przebiega w dobrej atmosferze do chwili, gdy w jednym z pokojów na piętrze posiadłości znalezione zostaje ciało Tomasza Wileckiego. Tylko kto z obecnych miał motyw, by z zimną krwią zabić znanego biznesmena? Po wstępnym przesłuchaniu okazuje się, że odpowiedź na to pytanie brzmi: niemal każdy.

sukcesja-joanny-dulewicz
Fot. materiały prasowe

Komisarz Borys Bulsa rozpoczyna wyścig z czasem. Czy uda mu się rozwikłać zagadkę, zanim wszystkie ślady zostaną zatarte?

Polecana książka!

„Gęsta sieć intryg zapleciona w supeł kłamstw i oskarżeń. Joanna Dulewicz udowadnia, że miłość ma różne oblicza, a rachunek ambicji i krzywd może prowadzić do tragedii”. Przemysław Żarski

Nowe oblicze autorki

joanna-dulewicz
Fot. materiały prasowe

Powieści kryminalne Joanny Dulewicz polecali między innymi: Robert Małecki, Marta Guzowska i Magda Stachula czy Małgorzata Oliwia Sobczak. Tym razem autorka napisała thriller. Historia, bohaterowie i emocje oplecione wokół zagadki zamkniętego pokoju sprawiają, że „Sukcesja” to doskonała książka, od której nie sposób się oderwać.

Materiał powstał z udziałem wydawnictwa Czwarta Strona Kryminału

TAGI #książka

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.