Lea Magdalena Pyć-Leszczuk
Fot. mat. prasowe
VIVA! Tylko u nas

Rozbudziła kobiecość w polskich kobietach! 

Poznajcie Leę Magdalenę Pyć-Leszczuk, czyli Świadomą Boginię.

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA 11 maja 2020 13:04
Lea Magdalena Pyć-Leszczuk
Fot. mat. prasowe

Swój plan na uświadamianie innych kobiet o tym, jak być szczęśliwą realizuje od kilku lat. Początkowo radziła bliskim koleżankom z otoczenia. Później nadszedł czas na książkę, która już stała się hitem w polskiej blogosferze. Jak sama uważa, w życiu towarzyszy jej pomyślność, a nie ma nic piękniejszego niż dzielić się tym, co dobrego zesłał na nas los. Książkę „Świadoma Bogini. Jak zdobyć wszystko i być szczęśliwą” Lei M.Pyć-Leszczuk polecają m.in. Daria Ładocha czy Marta Gąska. Autorka książki wystąpiła ostatnio w produkcji TVN „Równi sobie”, czym zyskała ogromną sympatię wśród widzów.

„Świadoma Bogini
Fot. mat. prasowe

Kim jest Świadoma Bogini? Czym kieruje się w życiu? Jakby ją Pani opisała w kilku słowach?

Lea Magdalena Pyć-Leszczuk: Świadoma Bogini to kobieta kompletna, spełniona we wszystkich obszarach życia, dokonująca świadomych wyborów i działająca w zgodzie ze sobą. To zharmonizowana kobieta, która szanuje i docenia siebie, świat jej sprzyja, a wszystko co robi przeradza się w odczuwalne korzyści. 
 
Kiedy Pani poczuła, że jest Świadomą Boginią? Czy istnieje moment, w którym możemy poczuć się w pełni spełnione w różnych, ważnych dla nas obszarach życia?

Lea Magdalena Pyć-Leszczuk: Osiągnęłam stan Świadomej Bogini w momencie, gdy zdałam sobie sprawę, że wszystkie aspekty mojego życia (rodzina, zdrowie, kariera, pieniądze) są wypełnione obfitością i dają mi uczucie szczęścia. Harmonia w moim życiu daje mi spokój i spełnienie w tych trudnych czasach, w których jedyną pewną rzeczą jest zmiana.

Jak rozpocząć drogę ku osiągnięciu harmonii i szczęścia w życiu? 

Lea Magdalena Pyć-Leszczuk: Wkroczenie na drogę rozwoju osobistego okazało się dla mnie kluczem do sukcesu. Poukładanie rozsypanych puzzli, usunięcie blokad rodowych oraz pozbycie się niewspierających przekonań polecam każdej osobie, która czuje, że jakaś sfera jej życia niedomaga lub ma poczucie, że nie żyje własnym życiem. Odkrycie swoich talentów oraz misji życiowej pozwoliło mi określić drogę, którą teraz podążam.

Czy rodzina pomaga stać się świadomą kobietą?

Lea Magdalena Pyć-Leszczuk: Dla mnie rodzina to fundament i baza, od której wszystko się zaczyna. Rodzice to początek i to co nam włożyli do naszej małej walizeczki, to nasz posag i klucz do naszego sukcesu lub porażki w przyszłości. To czym nasi rodzice wypełnili nas w dzieciństwie warunkuje, czy przejdziemy przez życie w lekkości, radości i czy nasza droga nie będzie wyglądać jak pole minowe. A rodzina, którą sami stworzymy z naszym partnerem to kolejna ważna kwestia odzwierciedlająca zasoby przekazane nam przez nasze rody. Dlatego bardzo ważne jest takie działanie, aby nie rzutowało na przyszłe pokolenia, które będą musiały potem zmierzyć się z pewnymi traumami.

Kiedy poczuła Pani, że to czas na wydanie książki i inspirowanie polskich kobiet własnymi doświadczeniami i drogą do rozwoju?

Lea Magdalena Pyć-Leszczuk: Bardzo mocno jestem wyczulona na informacje, które dostaję od świata. Tym razem takimi sygnałami były kobiety, które wprost mnie pytały co ja robię, że tak mi się wszystko wspaniale układa. Nigdy nie sądziłam, że moje życie i działania, które podejmuję mogą nadawać się na materiał do książki, ale te liczne natarcia ze strony kobiet zmobilizowały mnie, żeby wskazać im narzędzia, z których skorzystałam, żeby osiągnąć pełnię szczęścia.
Udowadniam, że podjęcie pewnych działań naprawdę doprowadza nas tam, gdzie chcemy dotrzeć i bez względu na to czym to jest możemy po to sięgnąć. 

Dla kogo jest ta książka? Komu by ją Pani poleciła?

Lea Magdalena Pyć-Leszczuk: Moja książka jest napisana dla kobiet, które się pogubiły i zagalopowały w dążeniu do osiągnięcia często nie swoich marzeń. Wiem z czym muszą się mierzyć obecnie kobiety i chcę im pomóc dzieląc się wiedzą, którą zdobyłam również dzięki kobietom. Moja książka to skarbnica moich doświadczeń i map, które z pewnością uleczą życia wielu kobiet. Wszystko o czym piszę przetestowałam na sobie i zadziałało, więc dlaczego mam zachować tą wiedzę dla siebie?

Lea Magdalena Pyć-Leszczuk
Fot. mat. prasowe

LEA MAGDALENA PYĆ-LESZCZUK 
Spełniona rodzinnie, biznesowo i twórczo kobieta. Jest dumna z tego, że harmonijnie łączy życie prywatne i zawodowe.  Na co dzień jest właścicielką firmy poligraficznej Best Factory. Autorka książki „Świadoma Bogini. Jak zdobyć wszystko i być szczęśliwą”. Mieszka i pracuje w Warszawie.

Potrafi zainspirować i zmotywować do skutecznej przemiany. W książce „Świadoma Bogini. Jak zdobyć wszystko i być szczęśliwą” pokazuje, że każda kobieta może osiągnąć, co zechce, pod warunkiem, że umiejętnie po to sięgnie. Dzieli się w niej nie tylko swoją drogą, ale też mapami, z których korzystała. Lea potrafi zainspirować i zmotywować do skutecznej przemiany. Jej efektem będzie poczucie spełnienia w każdym obszarze życia oraz osadzenia w kobiecości.

Materiał powstał  z udziałem Best Factory

TAGI #książka

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?