nika_nabokova_w_lozku_z_twoim_mezem
Fot. Mat.prasowe
VIVA! Tylko u nas

Dlaczego mężczyźni zdradzają?

Najsłynniejsza kochanka w Rosji ujawnia sekrety niewiernych mężów!

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA 25 września 2019 14:18
nika_nabokova_w_lozku_z_twoim_mezem
Fot. Mat.prasowe

Powody niewierności mężczyzn chciałaby poznać każda kobieta. Dlaczego zdradzają? Czy można tego uniknąć? Czy to jego wina, a może tylko jej – kochanki? Odpowiedzi na te pytania postanowiła znaleźć Nika Nabokova, która przez kilka lat była kochanką żonatego mężczyzny. Swoje doświadczenia i przemyślenia na temat zdrady opisała w kontrowersyjnej książce „W łóżku z Twoim mężem”. Drogie panie, ta pozycja może zburzyć wasz spokój, ale… również pomóc!

"W łóżku z Twoim mężem" - premiera książki

nika_nabokova_w_lozku_z_twoim_mezem
Fot. Mat.prasowe

Nie każdemu może podobać się fakt, że kobieta, która była kochanką postanowiła opisać swoją historię. Nie da się jednak zaprzeczyć, że niewierność mężczyzn spotyka wiele pań i być może lepiej zrozumieć jej przyczyny, niż negować jej istnienie. A kto może nam więcej opowiedzieć o zdradzie, niż kochanka? Nika Nabokowa przez dwa lata miała romans z żonatym mężczyzną z trójką dzieci. Zakochała się z wzajemnością i wierzyła, że jej ukochany odejdzie od rodziny, tak jak obiecał. Czy tak się stało? Tego dowiecie się w książce. Nika Nabokova jeszcze przed napisaniem „W łóżku z Twoim mężem” założyła swojego bloga, na którym do tej pory dzieli się swoją historią i myślami. Ma ponad 300 000 czytelników, a prawie 8000 osób zwróciło się do niej o pomoc i radę. Postanowiła założyć bloga, gdy po raz kolejny leżała na podłodze w swojej łazience i płakała z powodu swojego życia uczuciowego. Chciała pokazać ludziom inne spojrzenie na problem zdrad i otwarcie opowiedzieć o niełatwym statusie kochanki.

Nika Nabokova - kontrowersyjna blogerka

nika_nabokova_w_lozku_z_twoim_mezem
Fot. Mat.prasowe

Kim jest Nika Nabokova? Ma 35 lat i prowadzi mały biznes związany z reklamą i mediami. Jak sama mówi o sobie: Jestem zwyczajną kobietą. Z niewielkim syndromem „ofiary losu”. Tak, jestem atrakcyjna, ponoć nawet ładna. (...) Nie pretenduje do roli ikony stylu czy femme fatale. (…) Jestem jednak sobą. I lubię siebie za to. Mało tego, nie wiem, jak się rozbija rodziny, to nie moja specjalność. Oczywiście miło jest mieć władzę nad ludźmi, ale tylko dwie osoby są w stanie zniszczyć rodzinę: mąż i żona. Nikt poza nimi.

Co jeszcze znajdziemy w „W łóżku z Twoim mężem”? Nika rozprawia się z mitami na temat kochanek, opowiada o związkach, które niszczą, o manipulacjach mężczyzn, ale również ich żon. Znajdziemy w niej nawet przykazania dobrej kochanki! Jednak autorka tej kontrowersyjnej książki, odpowiada na najważniejsze pytanie – dlaczego oni zdradzają? "W łóżku z Twoim mężem" jest bardzo wciągającą lekturą. Momentami powoduje poczucie dyskomfortu, ale równocześnie zmusza do myślenia nad relacjami oraz samym sobą. Nika Nabokova dzieli się ze swoimi czytelnikami wieloma ciekawymi wnioskami i skutecznymi radami. Ta książką może zmienić wasze podejście do ... związku!

nika_nabokova_w_lozku_z_twoim_mezem
Fot. Mat.prasowe

Artykuł powstał z udziałem Świat Książki

Wideo

Maciej Musiał zadzwonił do Dagmary Kaźmierskiej z przeprosinami. Wcześniej zamieścił w sieci niestosowny komentarz

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.