VIVA! Tylko u nas

Poznaj drogę do zawodowego i prywatnego sukcesu!

Zainspiruj się tą książką!

Artykuł sponsorowany 9 lutego 2019 10:30
Fot. materiały prasowe

Bycie żoną, czy mamą to tylko jedne z życiowych ról kobiet. Często same zapominamy, że poza domem i rodziną, którą oczywiście kochamy ponad wszystko, powinnyśmy pomyśleć także o sobie. Przecież nadal lubimy chodzić do kina, spotykać się z przyjaciółkami, czy realizować się zawodowo. I o tym przypomina nam w swojej książce, Kamila Rowińska.

Przeczytacie tam również wywiady z polskimi kobietami sukcesu, m.in.: Barbarą Sołtysińską, Martą Małecką i Ewą Grzelakowską-Kostoglu (Red Lipstick Monster), które zaczynały od zera, a teraz zarobiły swój pierwszy milion! Może one będą dla ciebie inspiracją? 

„Kobieta niezależna” – poznaj tajniki kobiet sukcesu

Zarządzanie domowym budżetem to twoja pięta Achillesa? Zastanawiasz się, w jaki sposób skutecznie zadbać o samorozwój? A może po prostu nie wiesz, jak mogłabyś pogodzić role mamy, żony i businesswoman? Odpowiedzi na wszystkie nurtujące was pytania znajdziecie w książce „Kobieta niezależna”, w której Kamila Rowińska udziela życiowych porad. Zawiera szereg wskazówek na temat tego, jak należy rozwijać swoje kompetencje, spełniać się zawodowo i prywatnie, zarządzać pieniędzmi, a także jak nauczyć dzieci takiej dyscypliny finansowej. Autorka podpowiada również, co zmienić w komunikacji, aby być traktowaną lepiej. Kobieta niezależna w oczach Kamili Rowińskiej potrafi brać odpowiedzialność za swoje decyzje, żyć w zgodzie z wyznawanymi wartościami, a przede wszystkim posiada i potrafi zarządzać własnym budżetem. Taka niezależność finansowa zdecydowanie dodaje pewności siebie, dając nam swobodę w kierowaniu swoim życiem. To lektura obowiązkowa dla wszystkich kobiet niezależnych, ale też dla tych, które poza sferą zawodową mają obowiązki w roli mamy, czy żony. 

Książka będzie też świetnym poradnikiem dla osób, które już prowadzą własny biznes. Wszystkie sugestie autorki pomogą rozwiązać nie tylko problemy finansowe w firmie, ale także te międzyludzkie.

Fot. materiały prasowe

Kamila Rowińska przekonuje, że nie ma lepszej inwestycji, niż inwestycja w samą siebie! Zgadzasz się?

Co na temat książki sądzą jej czytelniczki?               

"Wreszcie dość coachingowych bzdur typu jesteś wielki i dasz rade. Konkret poparty dobrymi argumentami, w dodatku fragmenty z życia autorki dodają autentyczności. Każda kobieta powinna przeczytać tę książkę. Mając drugą połówkę można być także niezależną i wcale nie jest to książka feministyczna! Kamila Rowińska to bardzo mądra kobieta. Polecam!" – napisała Aleksandra.

"Jedna z najlepszych książek jakie przeczytałam. Bardzo fajna, lekka, wciągająca. Jak dla mnie to powinna być obowiązkowa lektura dla każdej kobiety. Ukazuje jakich błędów należy się ustrzec, zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. Zdecydowanie polecam!" – opisuje Katarzyna.

Kilka słów o autorce

Kamila Rowińska jest Life & Business Coachem, pracującym w oparciu o kodeks etyczny i standardy International Coach Federation (ICF). Jak sama mówi, wybrała taki zawód, ponieważ uwielbia wzmacniać ludzi w drodze do realizacji swoich celów. Prywatnie jest żoną i mamą dwójki dzieci. Ukończyła Politechnikę Śląską na kierunku Zarządzanie Przedsiębiorstwem oraz Szkołę Wyższą Psychologii Społecznej i Laboratorium Psychoedukacji. Przez 13 lat współpracowała z firmą Oriflame Sweden w charakterze Dyrektora Klubu Oriflame. Jest współzałożycielem studiów podyplomowych i wykładowcą “Psychologicznych aspektów działalności w network marketingu” oraz “Zarządzania poprzez coaching” w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu. Od 1999r wspiera innych w maksymalnym wykorzystaniu ich potencjału poprzez coaching. Pomaga zwiększać pewność siebie, uwolnić potencjał i odnaleźć pewność siebie. W życiu kieruje się wyznaczonymi wartościami: wiarą, rodziną, miłością, odwagą, rozwojem i rzetelnością. Kamila Rowińska prowadzi także popularnego bloga kamilarowinska.pl

książka Kamili Rowińskiej
Fot. materiały prasowe

Jeśli zdarzyło ci się kiedykolwiek zwątpić w siebie, ta książka jest twoim absolutnym must have!

Książkę + ebook GRATIS kupicie tutaj.

Materiał powstał we współpracy z Kamilą Rowińską

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Po raz pierwszy Joanna Krupa z mamą! Rozmawiają o kobiecości, mężczyznach i… mężach!