Karolina Sołowow, Rafał Sonik, Dzień Dobry TVN, Warszawa, 20.01.2016
Fot. Kamil Piklikiewicz/DDTVN/East News
Historia miłości

Związał się z córką przyjaciela, dzieli ich 19 lat. Połączyła ich miłość do rajdów samochodowych

Co wiemy o związku Karoliny Sołowow i Rafała Sonika?

Marta Nawacka 5 kwietnia 2024 16:02
Karolina Sołowow, Rafał Sonik, Dzień Dobry TVN, Warszawa, 20.01.2016
Fot. Kamil Piklikiewicz/DDTVN/East News

Ona jest córką jednego z najbogatszych Polaków, który jest właścicielem kilkunastu spółek. On jest milionerem i jednym z najbardziej utytułowanych polskich sportowców. Choć między Karoliną Sołowowo i Rafałem Sonikiem jest 19 lat różnicy, to miłość w tym przypadku okazała się silniejsza. Jak się poznali i co zakochani mówili o łączącym ich uczuciu?

Karolina Sołowow i Rafał Sonik: połączyła ich miłość do rajdów samochodowych

Jest córką jednego z najbogatszych Polaków, Michała Sołowowa, będącego właścicielem kilkunastu spółek. Sama także zajmuje się biznesem, a oprócz tego prowadzi Fundację Fabryki Marzeń. Wielką pasją Karoliny Sołowow są rajdy samochodowe. To właśnie dzięki nim poznała miłość swojego życia. W 2015 roku towarzyszyła Rafałowi Sonikowi podczas słynnego rajdu Dakar. Odpowiadała za obsługę medialną na trasie i przygotowywała filmiki. Jej przyszły mąż jechał wówczas na quadzie i jako pierwszy Polak wygrał wyścig.

Rafał Sonik to jednak nie tylko utytułowany sportowiec, ale również pochodzący z Krakowa biznesmen i milioner. Posiada sporo firm, a także galerie handlowe. Od Karoliny Sołowow jest starszy o 19 lat, jednak różnica wieku nie stanęła na przeszkodzie ich uczuciu. Zanim się związali sportowiec przez niemal ćwierć wieku był żonaty. Gdy nagle rozstał się z żoną, opinia publiczna nie kryła zaskoczenia. Niedługo później zaczęto go widywać z córką przyjaciela, miliardera Michała Sołowowa.

Jak wyznała Karolina Sołowow w wywiadzie dla Pani, początki ich relacji nie należały do łatwych. „Związek z Rafałem zaczął się w jednym z trudniejszych momentów w moim życiu. Kiedy cztery lata temu poznaliśmy się bliżej, nie byłam pewna, czy to czas na nowe uczucie. On jednak szybko pomyślał o nas bardzo poważnie i otoczył opieką. Był przy mnie. Nasza bliskość budowała się w oparciu o prawdziwe, niełatwe sprawy, ale to właśnie ją scementowało. Oczywiście nie bez znaczenia jest charyzma Rafała. Oczarował mnie”.

Czytaj też: Kobiety do niego wzdychają, ale jego serce jest zajęte. Jego żona to popularna aktorka

Fot. Radoslaw NAWROCKI / Forum

Karolina Sołowow, Rafał Sonik, Warszawa, 23.02.2016

Karolina Sołowow i Rafał Sonik: dzieli ich 19 lat. Co mówili o miłości?

„W ciężkim dla mnie momencie pojawił się i mi pomógł”, mówiła córka Michała Sołowowa w wywiadzie dla sport.fakt.pl. Karolina Sołowow i Rafał Sonik w 2016 roku doczekali się wspólnie synka, Gniewka. Bizneswoman ma także dwoje dzieci z poprzednich relacji. „Karolina, w której się dość nieoczekiwanie zakochałem, stała się moją nadzieją na rodzinę i dziecko, którego brakowało mi, aby życie było kompletne. Owszem, trochę późno, ale bez desperacji”, wyznał w wywiadzie dla Pani sportowiec. W tej samej rozmowie zdradził również, co chciałby przekazać dzieciom. „Najważniejsze, co chciałbym przekazać dzieciom, to to, że często rządzą nami emocje, nad którymi powinniśmy zachować władzę”.

Zakochanych z pewnością połączyła również miłość do rajdów samochodowych. „Rafał często powtarza, że Dakar to życie w pigułce, więc jeżeli przeżyliśmy to życie dwa razy, to może przeżyjemy je dalej razem. Ja niewiele w życiu muszę, więc jeżeli nie sprawiałoby mi to przyjemności to na pewno nie byłabym tam dla kogoś”, mówiła w tej samej rozmowie. A co myślą o dzielącej ich różnicy wieku? „Różnica pokolenia, która dzieli mnie i Karolinę, bywa odbierana jako fanaberia albo odmładzanie. Ja tego tak nie traktuję”, wyjaśnił Rafał Sonik w rozmowie z magazynem Pani.

Karolina Sołowow prowadzi Fundację Fabryki Marzeń. Jest przekonana, że posiadanymi pieniędzmi warto się dzielić. „Najbardziej wzruszają chwile, gdy widzisz jak małe dzieci płaczą. Płaczą z radości”, dodała w rozmowie z sport.fakt.pl. Córka jednego z najbogatszych Polaków i jej ukochany są dla siebie wielkim wsparciem. To właśnie ona trwała przy Rafale Soniku po poważnym wypadku, jakiemu uległ podczas Rajdu Sardynii. Wypadł wówczas z trasy, a w efekcie trafił do szpitala z połamanymi żebrami, uszkodzonym kolanem i trudnościami z oddychaniem. Życzymy jeszcze więcej miłości!  

Zobacz także: Jedyna córka Michała Sołowowa poszła w jego ślady. Związała się z jego bliskim przyjacielem

Karolina Sołowow, Rafał Sonik, Dzień Dobry TVN, Warszawa, 20.01.2016
Fot. Kamil Piklikiewicz/DDTVN/East News

Karolina Sołowow, Rafał Sonik, Dzień Dobry TVN, Warszawa, 20.01.2016

Fot. Krzysztof Kuczyk / Forum

Karolina Sołowow, Rafał Sonik, nagranie programu Pytanie na śniadanie, 28.09.2017

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.