Filmy na Walentynki 2024
Fot. Canva
O tym się mówi!

10 najlepszych filmów na Walentynki 2024 z drugą połówką

Wybierz któryś z nich na romantyczny seans filmowy

Aleksandra Frankowska 6 lutego 2024 14:27
Filmy na Walentynki 2024
Fot. Canva

Walentynki 2024 zbliżają się wielkimi krokami. Jeśli planujecie spędzić je w domu, koniecznie zaskoczcie swojego partnera lub partnerkę romantycznym wieczorem i seansem filmowym. Nie zapomnijcie o świeczkach, przyciemnionym świetle, popcornie i lampce wina. Na ekranie niech pojawi się za to romantyczna komedia. Jeśli nie wiecie, jaki film będzie idealny na Walentynki 2024, podpowiadamy!

"Pamiętnik" na Walentynki 2024

Noah i Allie poznają się, kiedy są jeszcze bardzo młodzi. Wakacyjna miłość okazuje się być jednak dużo silniejsza i dawni partnerzy spotykają się po latach. Okazuje się, że ich uczucie nie wygasło. Wspomnienia tego niesamowitego uczucia, spisane zostały na kartach pamiętnika, a wiekowy już Noah czyta je swojej ukochanej Allie, która cierpi na zaniki pamięci. Robi wszystko, by nie zapomniała o ich miłości.

"Słodki listopad" na Walentynki 2024

Sara jest piękną, pełną energii kobietą. Nikt nie może zrozumieć, dlaczego na każdy miesiąc znajduje sobie nowego partnera. Jej listopadem zostaje Nelson, który jako pierwszy z partnerów sprawia, że Sara zakochuje się w nim bez pamięci. Dopiero później na jaw wychodzi pewna sytuacja, która sprawiła, że kobieta nie chce wiązać się na stałe z mężczyznami. Czy ich miłość przetrwa?

"Gwiazd naszych wina" na Walentynki 2024

Hazel cierpi na raka tarczycy. Jej stan jest poważny na tyle, że rodzice namawiają ją do udziału w spotkaniach grupy wsparcia. To właśnie tam poznaje Gusa, dawnego koszykarza z amputowaną nogą. Jej życie nagle całkowicie się zmienia i chociaż zupełnie tego nie podejrzewa, Gus zaczyna być dla niej kimś bardzo ważnym. Czy miłość okaże się silniejsza... niż śmierć?

"Pretty Woman" na Walentynki 2024

On ma pieniądze, biznes i urodę. Ona pracuje jako prostytutka i poza urodą, brak jej wszystkiego. A jednak zwraca jego uwagę. Edward płaci jej za spędzenie tygodnia w jego towarzystwie. W tym czasie Vivian może korzystać z luksusów jego wygodnego życia. Krótka przygoda okazuje się mieć jednak inne, miłosne zakończenie. 

"Nothing Hill" na Walentynki 2024

On prowadzi zwyczajną księgarnię w londyńskiej dzielnicy Nothing Hill. Jest rozwiedziony i w życiu nie liczy już na wiele. Ona jest sławną aktorką filmową i wchodzi pewnego dnia do jego księgarni. Tak rodzi się uczucie, na które oboje nie byli gotowi, a jednak jest ono czymś więcej, niż tylko chwilą zauroczenia. 

"Kiedy Harry poznał Sally" na Walentynki 2024

Kiedy Harry i Sally kończą studia, kończy się również i 12-letni związek. Każde z nich idzie w swoją stronę. Tymczasem po pięciu latach spotykają się przypadkiem w samolocie. Chociaż początkowo zupełnie się tego nie spodziewają, nawiązana na nowo relacja przeobraża się w przyjaźń. A może jednak w coś więcej? 

"Jak stracić chłopaka w 10 dni" na Walentynki 2024

Benjamin zakłada się z kolegami, że uda mu się rozkochać w sobie każdą kobietę. Z kolei Andie, redaktorka magazynu dla kobiet pisze artykuł o tym, jak stracić chłopaka w 10 dni. Niczego nieświadomi oboje, rozpoczynają relację, która pełna jest wzlotów... i upadków. Jak potoczy się ona do końca? 

"Masz wiadomość" na Walentynki 2024

Ona jest właścicielką niewielkiej, rodzinnej księgarni. On z kolei pracuje w tej samej branży, jednak jego biznes rozrósł się już do całej sieci. Konkurują ze sobą zawodowo. Przypadkowo jednak nawiązują ze sobą znajomość internetową, nie wiedząc zupełnie... kim są. Czy rywalizacja w biznesie może zaprzepaścić rodzące się między nimi uczucie? 

"Bezsenność w Seattle" na Walentynki 2024

Sam zostaje wdowcem, który pod opieką ma 8-letniego syna Jonah. Chłopiec bardzo martwi się o ojca, który nie może dojść do siebie po utracie ukochanej żony. Dzwoni się do radia z prośbą o pomoc. Początkowo niechętny do tego Sam, w końcu zaczyna opowiadać na antenie o swojej sytuacji i żonie, za którą bardzo tęskni. 

"Czego pragną kobiety" na Walentynki 2024

Nick to typowy kobieciarz, którego pewność siebie sięga gwiazd. Kiedy jego wymarzone stanowisko zdobywa kobieta, jego frustracja sięga zenitu. W międzyczasie ulega wypadkowi, który sprawia, że Nick zaczyna słyszeć myśli kobiet.  

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Jedno zdjęcie Roxie Węgiel wywołało lawinę komentarzy. Odpowiedziała: „Ludzie muszą się przyzwyczaić, że jest inaczej”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA I MAŁGORZATA SOCHA: przyjaciółki w rozmowie pełnej czułości, kobiecej energii i śmiechu. O TYM SIĘ MÓWI: była najbardziej znienawidzoną kobietą na świecie, dzisiaj jest kochana i podziwiana. Czy KRÓLOWA CAMILLA aż tak się zmieniła, czy Brytyjczycy zmienili front? ELIZA RYCEMBEL: jedna z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia nie pogardziłaby epizodami, ale… reżyserzy widzą ją w głównych rolach. MARIA ROTKIEL: uznana psycholog apeluje: „Dziewczyny, musimy być dla siebie ważne!”.