Matthew McConaughey, Kate Hudson
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Kultowa produkcja Jak stracić chłopaka w 10 dni powraca na ekrany!

Też kochacie tę historię?

Sabina Zięba 2 sierpnia 2019 20:00
Matthew McConaughey, Kate Hudson
Fot. Getty Images

To wspaniała wiadomość dla wszystkich fanek komedii romantycznych! Która z nas nie uwielbia wspaniałego duetu, który tworzyli Kate Hudson i Matthew McConaughey? Para pojawiła się w produkcji Jak stracić chłopaka w 10 dni i ujęła kobiety na całym świecie. Teraz okazuje się, że doczekamy się kontynuacji ich wspólnej przygody!

Kontynuacja How to Lose a Guy in 10 Days

Komedię z 2003 roku pt. Jak stracić chłopaka w 10 dni można już określić mianem kultowej. Produkcja opowiada historię dziennikarki pisma Composure, Andie Anderson (Kate Hudson), która marzy o pisaniu o poważnych, społecznych kwestiach, lecz chwilowo ogranicza się do felietonów na typowo kobiece tematy. W wyniku rozmowy z szefową postanawia stworzyć anty-poradnik, czyli informację, jakie cechy i zdarzenia odstraszają mężczyzn, aby inne kobiety mogły ich unikać. Chce w przeciągu 10 dni zrazić do siebie Benjamina Barry'ego (Matthew McConaughey). Nie wie jednak, że dokładnie w tym samym czasie, by dostać korzystne zlecenie, upiera się on przy swoim szefie, że w 10 dni jest w stanie rozkochać w sobie każdą kobietę. Trafiając na siebie wzajemnie, zapewniają widzom 2 godziny śmiechu, a także nostalgicznych rozważań, które na długo zostają w naszych sercach.

Ku uciesze fanów, media właśnie obiegła informacja, że w trakcie realizacji jest kontynuacja przygód Andie i Benjamina. Nie powstanie jednak druga część filmu, a... cały serial! Historia napisana tym razem przez komika Guya Branuma pojawi się na nowej platformie streamingowej Quibi. Jak dotąd nie ustalono daty premiery, ani nie udzielono informacji o aktorach, którzy wezmą udział w projekcie. 

A co wiadomo o nowej produkcji? Czytamy: „Historia podąży śladem młodej felietonistki online i dyrektora ds. reklamy, którzy muszą raz na zawsze sobie udowodnić, że potrafią być monogamiczni. Wkrótce odkrywają jednak, że utrzymywanie związku jest trudniejsze, niż to wyglądało na początku”.

Też nie możecie się doczekać?   

Kadr z filmu „Jak stracić chłopaka w 10 dni”

Matthew McConaughey, Kate Hudson, Jak stracić chłopaka w 10 dni,  How to Lose a Guy in 10 Days
Fot. Everett Collection, East News

Plakat „Jak stracić chłopaka w 10 dni”

Matthew McConaughey, Kate Hudson, Jak stracić chłopaka w 10 dni,  How to Lose a Guy in 10 Days
Fot. Materiały prasowe

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…