ZE ŚWIATA FILMU

„Z takim brzydkim, to ja się jeszcze nie bzykałam”. 7 cytatów z „Kobiet mafii”

Mocniejsze niż w „Pitbullu” i „Botoksie”?

Konrad Szczęsny 7 marca 2018 20:00

Jedni go uwielbiają, inni nienawidzą. Jednak Patryk Vega wie, jak produkować filmy, które odnoszą w Polsce spektakularny sukces. Reżyser Pitbulla i Botoksu  ma na koncie kolejny tryumf. Jego najnowsze dzieło, zatytułowane po prostu Kobiety mafii, obejrzało w kinach już ponad milion osób! 

Oglądalność Kobiet mafii Patryka Vegi

Najnowszy film Patryka Vegi miał swoją premierę 22 lutego 2018 roku. Spodziewanie przyciągnął do kin rzesze widzów i sympatyków kontrowersyjnego reżysera. Nic więc dziwnego, że w niecałe dwa tygodnie obejrzało go ponad milion osób!

„Oznacza to, że Kobiety mafii są czwartym z rzędu filmem Patryka Vegi z ponad milionową widownią. Czegoś takiego nie osiągnął jeszcze żaden polski twórca w historii. Jeśli Kobiety mafii nie stracą animuszu – a nic na to nie wskazuje – to w najbliższych dniach powinny przebić wynik Pitbulla. Nowych porządków (rezultat 1 433 500 widzów uzyskany w sześć tygodni) i rzucić wyzwanie kolejnym superhitom Vegi, czyli Botoksowi i Pitbullowi. Niebezpiecznym kobietom”, zauważa portal wirtualnemedia.pl

Autorzy artykułu dodają również, że wszystkie filmy Patryka Vegi, z Kobietami mafii włącznie,  przyciągnęły do kin w nieco ponad dwa lata widownię na poziomie 7 621 500 widzów.

Kobiety mafii - najlepsze cytaty

W naszej galerii możecie zapoznać się z subiektywnym wyborem najlepszych cytatów z filmu!

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.