Przyjaciele, Friend, Jennifer Aniston
Fot. East News / filmweb
O TYM SIĘ MÓWI

Zaskakujący powrót "Przyjaciół"! Powstał zupełnie nowy odcinek kultowej serii

Konrad Szczęsny 19 października 2016 15:30
Przyjaciele, Friend, Jennifer Aniston
Fot. East News / filmweb

"Przyjaciele" powrócili! Seria, która w drugiej połowie lat dziewięćdziesiątych i na początku dwutysięcznych święciła tryumfy, doczekała się intrygującej kontynuacji. O co chodzi?

 

Jeden z fanów serialu postanowił zmontować z dotychczas nakręconych odcinków jeden dodatkowy, w który... ginie jedna z najbarwniejszych postaci, czyli Chandler. Został on potrącony przez ciężarówkę rozwożącą lody.

 

Początkowo wszyscy, a szczególnie Monika, są wstrząśnięci i nie mogą się pozbierać po stracie przyjaciela. Jednak po jakimś czasie on postanawia wrócić na ziemię pod postacią zielonego ducha i zaczyna nawiedzać swoich bliskich. W końcu, zirytowani, wykorzystują umiejętności Phoebe, aby go odesłać w zaświaty. Jednak zanim powróci do świata umarłych, wszyscy oglądają na małym ekranie, siedząc na słynnej kanapie, przyniesiony przez niego zestaw odcinków "Przyjaciół".

 

"Przyjaciele" zyskali przez lata miano kultowego serialu komediowego, na którym wychowało się pokolenie dzisiejszych 25-40 latków. Opowiada o grupie znajomych z Manhattanu. Doczekał się 10 serii, emitowanych w latach 1994-2004 i był trampoliną do kariery dla Jennifer Aniston. Inni bohaterowie także kontynuowali kariery, jednak bez aż tak znaczących sukcesów.

 

O powrocie przyjaciół na mały i duży ekran plotkowano już wielokrotnie, jednak póki co informacje te mają status niepotwierdzonych.

 

Do tej pory zmontowany przez fana odcinek serii obejrzało już ponad 130 tysięcy osób. Poniżej prezentujemy go w całości (jest dostępny na portalu Youtube).

 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?