Przyjaciele, Friend, Jennifer Aniston
Fot. East News / filmweb
O TYM SIĘ MÓWI

Zaskakujący powrót "Przyjaciół"! Powstał zupełnie nowy odcinek kultowej serii

Konrad Szczęsny 19 października 2016 15:30
Przyjaciele, Friend, Jennifer Aniston
Fot. East News / filmweb

"Przyjaciele" powrócili! Seria, która w drugiej połowie lat dziewięćdziesiątych i na początku dwutysięcznych święciła tryumfy, doczekała się intrygującej kontynuacji. O co chodzi?

 

Jeden z fanów serialu postanowił zmontować z dotychczas nakręconych odcinków jeden dodatkowy, w który... ginie jedna z najbarwniejszych postaci, czyli Chandler. Został on potrącony przez ciężarówkę rozwożącą lody.

 

Początkowo wszyscy, a szczególnie Monika, są wstrząśnięci i nie mogą się pozbierać po stracie przyjaciela. Jednak po jakimś czasie on postanawia wrócić na ziemię pod postacią zielonego ducha i zaczyna nawiedzać swoich bliskich. W końcu, zirytowani, wykorzystują umiejętności Phoebe, aby go odesłać w zaświaty. Jednak zanim powróci do świata umarłych, wszyscy oglądają na małym ekranie, siedząc na słynnej kanapie, przyniesiony przez niego zestaw odcinków "Przyjaciół".

 

"Przyjaciele" zyskali przez lata miano kultowego serialu komediowego, na którym wychowało się pokolenie dzisiejszych 25-40 latków. Opowiada o grupie znajomych z Manhattanu. Doczekał się 10 serii, emitowanych w latach 1994-2004 i był trampoliną do kariery dla Jennifer Aniston. Inni bohaterowie także kontynuowali kariery, jednak bez aż tak znaczących sukcesów.

 

O powrocie przyjaciół na mały i duży ekran plotkowano już wielokrotnie, jednak póki co informacje te mają status niepotwierdzonych.

 

Do tej pory zmontowany przez fana odcinek serii obejrzało już ponad 130 tysięcy osób. Poniżej prezentujemy go w całości (jest dostępny na portalu Youtube).

 

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.