Marcin Marczak 20 lutego 2017 20:25
1/8
Grey Nowe oblicze
Copyright @mat. prasowe
1/8

„Nowe oblicze Greya” bo taki tytuł będzie nosił film na podstawie powieści E. L. James wejdzie do kin dopiero w lutym 2018 r. , jak zwykle w okolicach walentynek. Jednak film powstawała równolegle z „Ciemniejszą stroną Greya”, czyli podbijającą dziś kina drugą częścią trylogii o biznesmenie – miłośniku wyuzdanego seksu i jego nieśmiałej wybrance Anastasii Steele którą tytułowy bohater wprowadza w świat erotyki.

 

 

Mało tego, w połowie lutego wyciekł też 38- sekundowy teaser „Nowego oblicza”, który nim został zablokowany przez dystrybutora wywołał gigantyczne zainteresowanie. Co zatem wiadomo o już wyczekiwanym filmie?

 

Odpowiedź znajdziecie w naszej galerii. Przygotujecie się jednak na spojlery!   

 

Polecamy też: Seks na planie „Ciemniejszej strony Greya”. Dakota Johnson i Jamie Dornan opowiadają, jak im było razem w łóżku

2/8
Nowe oblicze Greya
Copyright @mat. prasowe
2/8

Czy będzie ślub Greya i Anastasii?

 

Wiele na to wskazuje, bo w zwiastunie widzimy Dakotę Johnson w sukni ślubnej! oraz wspólny wypoczynek pary na pięknej plaży i w starym mieście. Ożenek jest tym bardziej możliwy, że Anastasia i Christian są małżeństwem w stanowiącej punkt wyjścia dla scenariusza powieści E. L. James, a w podróż poślubną pojechali do Europy. Czy będzie dziecko?
Odpowiedź w kolejnym slajdzie! 

 

Polecamy także: Tak powstaje „Ciemniejsza Strona Greya”. Zobaczcie gorące zdjęcia z planu

3/8
Nowe oblicze Greya
Copyright @mat. prasowe
3/8

Dziecko Christiana Greya?

W powieści James wątek ciąży i narodzin Theodore'a Raymonda Greya jest bardzo istotny. I wcale nie dlatego, że odmienia on życie i świat wartości głównego bohatera. Przeciwnie, przynajmniej na początku wiadomość o nieplanowanym dziecku doprowadza Greya do furii, prowadząc do ciężkiego małżeńskiego kryzysu.

To jednak nie jedyny cios, który będzie musiała przyjąć Anastasia. Jej małżeństwu i życiu zagrozi bowiem.... Tego dowiecie się w kolejnym slajdzie. 

 

Polecamy też:  To ona wcieliła się postać Anastasi Steele w „Ciemniejszej stronie Greya”. Kim jest Dakota Johnson

4/8
Nowe oblicze Greya
Copyright @getty images
4/8

Zemsta byłego szefa

 

Był szef bohaterki, czyli niejaki Jack Hyde. Tego wątku nie ukrywają zresztą sami producenci filmu. „Były szef Any, który poprzysiągł zemstę, czeka na czas, w którym będzie mógł jej dokonać” - głosi udostępniona przez producenta zapowiedź. Do agencji wyciekło też zdjęcie z planu, na na którym widać grającego szwarccharakter kanadyjskiego aktora Erica Johnsona. Sęk w tym, że nie tylko z jego strony płynie niebezpieczeństwo...

5/8
Nowe oblicze Greya
Copyright @youtube
5/8

Toksyczna strona Greya

 

Bo dostatnie, pełne miłości życie bohaterów zakłóca także zaborczość Christiana. W efekcie Anastasia nie może sobie poradzić z ciągłą kontrolą i ochroną, którą wymusza na niej (prawdopodobnie) mąż. Ona sama pragnie zaś...

6/8
Jamie Dornan, Dakota Johnson
Copyright @materiały prasowe
6/8

Odrobina normalności

 

Wysublimowany seks nie odmienił Anastasi całkowicie. Mimo otaczających ją luksusów bohaterka pragnie też namiastki normalności, gdzie mogłaby choćby pracować na podrzędnym stanowisku. Mężowi się to jednak bardzo niepodoba. Rozwiązaniem problemów okaże się...

7/8
Christian Grey bez koszulki
Copyright @
7/8

Dużo seksu w Greyu

 

Jak zawsze w trylogii krótkie spięcia między bohaterami zaprowadzą ich do „łóżka”. Zadba o to zresztą...

8/8
Copyright @Materiały prasowe
8/8

 Reżyseria i scenariusz „Nowego oblicza Greya”

 

Reżyserem filmu tak jak w przypadku „Ciemniejszej strony” jest James Foley. Nie zmienił się także scenarzysta, czyli Niall Leonard. W rolach głównych. Wystąpią Dakota Johnson i Jamie Dornan.

 

Polecamy też: Zniewalająco przystojny i tajemniczy. Kim jest Jamie Dornan, filmowy Christian Grey?​

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?