The Crown
Fot. Materiały prasowe, Netflix
O tym się mówi!

Netflix ogłosił datę premiery finałowego sezonu "The Crown"

Co wydarzy się w wyczekiwanych odcinkach serialu?

Aleksandra Frankowska 26 października 2023 14:27
The Crown
Fot. Materiały prasowe, Netflix

Nadszedł czas, by przygotować się na królewskie pożegnanie. "The Crown", serial Netflixa, który z sukcesem odtwarzał życie i rządy królowej Elżbiety II od momentu jej ślubu w 1947 roku, zbliża się ku swemu finałowi. Wielbiciele tego dramatu historycznego będą mogli zanurzyć się w ostatnich odcinkach już w listopadzie i grudniu.

ZOBACZ TEŻ: Jak będzie wyglądać Kate Middleton w 6 sezonie The Crown?

Niepokonana królowa platformy streamingowej

Nie można zaprzeczyć, że "The Crown" to jeden z największych hitów Netflixa w ostatnich latach. Opowieść o życiu królowej Elżbiety II przyciągnęła uwagę widzów z całego świata, a każdy nowy sezon był gorąco oczekiwany i przyjmowany z entuzjazmem. Wspomnienia o losach brytyjskiej monarchii były często tematem rozmów, a aktorzy wcielający się w postacie członków rodziny królewskiej zbierali aplauz za swoje kreacje.

The Crown
Fot. Netflix, Keith Bernstein

Po śmierci królowej Elżbiety II, "The Crown" doświadczyło gigantycznego wzrostu oglądalności. Było to momentem, w którym wiele osób pragnęło lepiej zrozumieć i poznać historię panowania tej wyjątkowej władczyni. Zaskoczenie przyszło, gdy Netflix wstrzymał zdjęcia do szóstego sezonu. Czekanie na decyzję w sprawie przyszłości serialu stało się niemal napięciem narodowym wśród fanów.

ZOBACZ TEŻ: Jak wyglądają aktorzy grający Kate Middleton i księcia Williama? Są pierwsze zdjęcia z planu! 

Końcowa opowieść

Szósty sezon, jak się okazuje, ma zakończyć opowieść o czasach panowania brytyjskiej monarchini. Wielu fanów przewiduje, że odcinki te skupią się na wydarzeniach z lat 1997-2005. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że zostanie ukazana śmierć księżnej Diany, tragiczne wydarzenie, które wstrząsnęło światem.

Premiera The Crown
Fot. PAP

Netflix, zdając sobie sprawę z wielkiego zainteresowania, postanowił podzielić sezon na dwie części. Pierwsze cztery odcinki zadebiutują na platformie już 16 listopada. Wielbiciele serialu muszą jednak uzbroić się w cierpliwość, aby obejrzeć całość, ponieważ finał "The Crown" zostanie opublikowany dopiero 14 grudnia. 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.