Idealne na wspólny seans z dziećmi!

Ida Marszałek 31 marca 2020 18:55

Jeśli czas spędzony wraz z innymi domownikami na ograniczonej przestrzeni daje się Wam we znaki, a walka o panowanie nad pilotem do telewizora wydaje się nie mieć końca, może istnieć rozwiązanie, które położy kres Waszej udręce. Nic tak nie łagodzi konfliktów w domu jak wspólny seans dobrego filmu. Ponadto, gdy już wszyscy zgromadzą się przed ekranem telewizora, prawdopodobnie usłyszysz wreszcie długo wyczekiwany dźwięk ciszy i odetchniesz z ulgą. Aby jednak tak się stało, należy dobrze się zastanowić nad wyborem filmu, który zapewni rozrywkę każdemu domownikowi, bez względu na wiek. Z pomocą przychodzą tutaj animacje - odpowiednie dla najmłodszych, ale dzięki wciągającym fabułom oraz inteligentnemu humorowi będące w stanie zabawić nawet największe dzieci. Na szczęście na popularnych platformach streamingowych - Netflixie oraz HBO GO - znajdziemy cały wachlarz doskonałych filmów animowanych. Laureaci Oscara, ulubieńcy krytyków, adaptacje słynnych utworów literackich, oraz fabuły całkiem nowatorskie - w naszym zestawieniu znalazły się same perełki kina animowanego! Zapraszamy zatem do naszej galerii po garść inspiracji! 

1/7
Animacje Netflix HBO
Copyright @Materiały prasowe
1/7

Adaptacja jednej z najsłynniejszych pozycji francuskiej literatury. Animowany "Mały książę" tworzy jednak całkiem nową opowieść. Mała dziewczynka, w której zorganizowanym życiu nie ma miejsca na beztroską radość, zaprzyjaźnia się ze starym pilotem, który opowiada jej o pewnej asteroidzie. Dostępne na HBO GO!

2/7
Animacje Netflix HBO
Copyright @Materiały prasowe
2/7

Mówi się, że niektóre klasyki najlepiej zostawić w spokoju. Ta złota zasada nie sprawdziła się jednak w przypadku znakomitego "Toy Story". Wprawdzie nic nie przebije oryginału, ale trzeba przyznać, że kontynuacje słynnej animacji trzymają fason. Żonglująca różnymi gatunkami 4 część dostępna jest na HBO GO!

3/7
Animacje Netflix HBO
Copyright @Materiały prasowe
3/7

Wyprodukowany przez Netflixa laureat Oscara - "Klaus" - to animacja idealna nie tylko w okresie świątecznym. Historia listonosza-nieudacznika, który dostaje przydział w miejscu, gdzie nikt listów nie pisze - na wyspie za kołem podbiegunowym. Przed załamaniem ratuje go przyjaźń z pewnym stolarzem, twórcą zabawek.

4/7
Animacje Netflix HBO
Copyright @Materiały prasowe
4/7

Na HBO GO można zobaczyć innego zdobywcę Oscara - "W głowie się nie mieści". Ta nowatorska animacja pomaga zrozumieć nam co dzieje się w naszym wnętrzu, gdy emocje biorą górę! Główną bohaterką tej opowieści jest dziewczynka Riley oraz to co przeżywa: Radość, Strach, Gniew, Odraza oraz Smutek.

5/7
Animacje Netflix HBO
Copyright @Materiały prasowe
5/7

Dostępny na Netflixie "Wallace i Gromit: Klątwa Królika" to kolejny laureat Oscara na naszej liście. Znani z wcześniejszych krótkich metraży Wallace i Gromit postanawiają w humanitarny sposób poradzić sobie z gigantycznym królikiem atakującym miasto w czasie dorocznego konkursu warzywnego.

6/7
Animacje Netflix HBO
Copyright @Materiały prasowe
6/7

Disney po raz drugi połączył siły ze studiem Pixar, by stworzyć doskonałe "Dawno temu w trawie". Historię mrówki-wynalazcy, który musi walczyć z brakiem zrozumienia w swojej kolonii. Jednak tylko on będzie w stanie przeciwstawić się prześladującym mrówki złowieszczym konikom polnym. Do obejrzenia na HBO GO!

7/7
Animacje Netflix HBO
Copyright @Materiały prasowe
7/7

Dostępny na Netflixie zdobywca Oscara, "Ratatuj" to film, który zdobędzie serce każdego! Główny bohater, Remy marzy, by zostać światowej sławy kucharzem. Ma jednak pewien poważny problem... jest szczurem! Pewnego dnia buntuje się przeciw swojej wszystkożernej rodzinie i wyrusza do Paryża - miasta smaku.

TAGI #film #HBO #Netflix

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Trener personalny DANIEL QCZAJ zdobył się na coming out. Co mu dała ta decyzja, a co zabrała? ALŻBETA LENSKA dwa lata temu o mało nie umarła. To wydarzenie w zaskakujący sposób zmieniło jej życie. W VIVIE! na Lato cykl Ona o Niej – MAŁGORZATA POTOCKA o KALINIE JĘDRUSIK: „Przez jednych kochana, przez innych nienawidzona. Polska Marilyn Monroe…”. W cyklu Sztuka gotowania – AGNIESZKA MACIĄG zdradza, jak zatrzymać młodość. W Podróżach z Historią – kultowe miejsca: magiczna leśniczówka w Praniu, Krzyże „lepsze niż Paryże…”.