Miłość po angielsku, Piotr Adamczyk
Fot. materiał promocyjny
ZE ŚWIATA FILMU

Kolejna zagraniczna produkcja z Piotrem Adamczykiem wchodzi do kin! Poznaj Miłość po angielsku

Czy warto dawać uczuciom drugą szansę?

Rafał Kowalski 17 marca 2023 13:37
Miłość po angielsku, Piotr Adamczyk
Fot. materiał promocyjny

Świetna wiadomość dla fanów Piotra Adamczyka, brytyjskiego kina i ciepłych historii. Ulubieniec polskich widzów zagrał w kolejnej zagranicznej, pełnej emocji produkcji… Miłość po angielsku już od 24 marca w polskich kinach! Co wiemy o tym filmie?

Miłość po angielsku – zwiastun, opis

Z miliardów ludzi, którzy żyją na całym świecie; z tysięcy twarzy, jakie widzimy podczas życia; z wielu przyjaźni, jakie nawiązujemy… pewnego dnia spotykamy tę jedyną, idealną połówkę. Miłość swojego życia. A przynajmniej tak się nam wydaje... Jak się przekonać czy ta osoba jest tą jedyną? Czasem potrzeba drugiej szansy, o czym przekonają się widzowie Miłości po angielsku.

Znakomity polski aktor, laureat wielu nagród telewizyjnych i filmowych - Piotr Adamczyk już od 24 marca zabierze nas w podróż do Londynu. To właśnie tam nagrano nowy romans brytyjskiej produkcji…

Miłość po angielsku to wyjątkowo wciągająca, rozgrzewająca serce historia miłosna z dozą komedii, dramatu oraz licznymi zwrotami akcji. To opowieść o dwójce ludzi: Emily (Natalia Tena) oraz zabawnie uroczego 42-letniego Polaka Stefana (Piotr Adamczyk) mieszkającego i pracującego od lat w angielskim pubie. Para zakochała się w sobie 15 lat wcześniej, ale nie od razu pisany był im przysłowiowy „happy ending”. Po latach, bogatsi o bagaż życiowych doświadczeń, spotykają się na londyńskim lotnisku. Ich uczucia budzą się powoli, na nowo, jak z głębokiego snu.

Miłość po angielsku, Piotr Adamczyk
Fot. materiał promocyjny

Angażujących wątków jest jednak o wiele więcej. Przy okazji perypetii Stefana i Emily widzimy losy ich przyjaciół. W tej historii każda z postaci ma swoje miejsce: Whale (Nathaniel Parker), Claire (Deborah Findlay) Kate (Moyo Aande) czy Kaleb (Waj Ali).

Czy warto dawać miłości drugą szansę? Zapraszamy do kin. 

Czytaj też: Syn Alicji Bachledy-Curuś swobodnie udzielał wywiadów po angielsku. Jak radzi sobie z językiem polskim?

Miłość po angielsku, Piotr Adamczyk
Fot. materiał promocyjny

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA SZOSTAK i MARYLA SZOSTAK: córka i matka. Są ze sobą bardzo blisko, ale dają sobie dużo wolności. Nam opowiadają o swojej wyjątkowej więzi. KAROLINA GRUSZKA o swojej chorobie, obywatelstwie córki oraz komu pomaga i dlaczego. JAN PESZEK: diabeł i anioł we mnie. Przewrotna spowiedź dojrzałego człowieka i artysty. NOWA GENERACJA IDOLI: młode pokolenie muzyków, które zawładnęło show-biznesem i zbiorową wyobraźnią.