Lady Gaga, sesja Vanity Fair, Oscary 2019
Fot. Instagram @vanityfair
O NICH JEST GŁOŚNO

Lady GaGa, Olivia Colman... Zobacz laureatów Oscarów w ekskluzywnej sesji dla Vanity Fair!

To był ich wieczór!

Konrad Szczęsny 25 lutego 2019 20:24
Lady Gaga, sesja Vanity Fair, Oscary 2019
Fot. Instagram @vanityfair

Oscary 2019 za nami! Dla niektórych werdykt Amerykańskiej Akademii Filmowej był zaskakujący, przynajmniej w kilku kategoriach. W przypadku innych wyniki zgodne były m.in. z przewidywaniami bukmacherów. I tak Olivia Colman została najlepszą aktorką pierwszoplanową, zaś Rami Malek najlepszym aktorem pierwszoplanowym, Green book otrzymał statuetkę dla najlepszego filmu, zaś Roma tryumfowała w trzech kategoriach: najlepszy film nieanglojęzyczny, najlepsze zdjęcia i najlepszy reżyser. Jak co roku po ogłoszeniu wyników laureaci wzięli udział w ekskluzywnej sesji zdjęciowej dla Vanity Fair! Jak wypadli?

Laureaci Oscarów 2019 w sesji dla Vanity Fair: Lady GaGa, Olivia Colman

Za obiektywem stanął jednej z najwybitniejszych portrecistów, 59-letni Mark Selinger. Jak zwykle nagrodzeni najbardziej prestiżową statuetką w branży filmowej pozowali z Oscarami, zaś fotografowi udało się uchwycić ich emocje, takie jak euforia, radość, szczęście i duma.

Niestety, nie wszystkie zdjęcia zostały opublikowane przez Vanity Fair, jednak na tych, które dostępne są w sieci, widzimy m.in. Lady GaGę (najlepsza piosenka Oscarów 2019, Shallow z Narodzin gwiazdy), Olivię Colman (najlepsza aktorka pierwszoplanowa, Faworyta) oraz Spike'a Lee (najlepszy scenariusz adaptowany do filmu Czarne bractwo. BlacKkKlansman).

Poniżej prezentujemy te zdjęcia, które Vanity Fair już opublikowało w sieci. Musimy przyznać, że każde z nich ma jedyny w swoim rodzaju niepowtarzalny charakter!  

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.